Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

27.03.2014

[Prasa] Martina dla GENTE

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Ostatnio non stop w życiu Martiny coś się dzieje. Przed nią Juntada Tinista [KLIK], wydanie Simplemente Tini [KLIK], Ducomental Tini [KLIK], nagrywanie trzeciego sezonu "Violetty", a niedawno jej urodziny i wywiady do wielu magazynów, których tłumaczenie pojawi się wkrótce. Dzisiaj natomiast mam dla Was wywiad do dobrze znanego Wam magazynu GENTE. Znajdziecie tu dość sporo informacji odnośnie tego jak spędziła swoje siedemnaste urodziny, co zamierza zrobić po otrzymaniu od rodziców auta oraz sporo innych rzeczy w tym dość fajna sesja zdjęciowa do tego artykułu..

Zapraszam do czytania :)

Tłumaczenie wykonała Tinistas dla bloga ViolettaPolska. Kopiowanie surowo zabronione!Urodziny Tini Stoessel

"Teraz muszę nauczyć się jeździć!"
Najbardziej kasowa księżniczka Disneya skończyła 17 lat i obchodziła je w domu z trzydziestoma przyjaciółmi z jej kameralnego kręgu. Niespodzianka? Jej pierwszy samochód, kilka przecznic od Ricky Sárkány nie chce stracić i romantyczne poszukiwania skarbów ze swoim chłopakiem , Peterem Lanzanim .Przez cztery dni nosiła te same platformy, które dał jej Ricky Sarkany na jej urodziny.
 Noszę je w piątek , sobotę i niedzielę . Podobają mi się tak bardzo, że dziś mogę założyć je z powrotem .
Martina Stoessel (17 l.) zrobiła sobie w poniedziałek 24 urlop,  ale wciąż się uśmiecha. Właśnie skończyli produkcję dla młodzieży, teraz przymierza nowe ubrania do sesji dla GENTE. Jej matka, Mariana Muzlera wyraziła zgodę na strój i podczas przeprowadzania sesji sama nagrała kilka momentów na swój Smartphone i dodała je na Twittera. 

Na zewnątrz, na świecie 9 000 000 gratuluje jej już 17 rocznicy. Mówią ze wszystkich stron świata: z Peru, Hiszpanii, Włoszech. USA, Brazylii, Francji, Meksyku, Gwatemalii i innych krajów, w których "Violetta" została wyemitowana jako seria Disney, które określiły jej status globalnej gwiazdy.
W Europie dorównuje Miley Cyrus!
powiedział jej ojciec, Alejandro Stoessel.

Zakazano jej odpowiadać na jeden tweet po drugim i podsumować swoją radość w 140 znakach. (to by wyjaśniało brak odzewu z jej strony) 

Jak ekscytująco jest czytać wszystkie urodzinowe wiadomości! Dziękuję za tak piękną energię i miłość jaka mi dajecie. DZIĘKUJĘ każdemu z Was!
Później Martina odpowiedziała na kilka pytań, a kiedy już skończyła, pierwszą rzeczą jaką zrobiła było wysłanie wiadomości głosowej do swojego chłopaka, Petera Lanzaniego (23 l.), aby powiedzieć mu jak wypadły zdjęcia do obu magazynów. Tini ukończyła 17 i  jak ptak była w trendach na portalach społecznościowych.

TINI W POSZUKIWANIU SKARBU

Wiek 16 lat dziewczyna Disneya zakończyła niespodzianką na czterech kółkach. Aktorka i piosenkarka przyszła do salonu Fiat de Pilar, ukryty w środku poznała swój nowy środek transportu.
"Fiat chce podarować ci samochód".
 wyjaśnił. Martina ufała mu, spojrzała na mamę i tatę , aby potwierdzić wiadomość i ostatecznie objął ich i  podziękowała wiadomości były prawdziwe 
"Twój pierwszy samochód: nowy Cinquecento! Teraz będę musiała nauczyć się , jak sobie radzić  ... Kiedy mogę iść ? Czy muszę wziąć zakręt w tym miejscu , czy nie? Czy dzisiaj mój samochód będzie spać w domowym garażu ? " 
Tini kontroluje jej nową zabawkę i uważnie słucha pierwszych rad  nawet zaczęła prowadzić. Tej samej nocy , w swoim domu w San Isidro, to jest czas dla swoich przyjaciół i swojego chłopaka , aby świętować swoje pierwsze 17 urodziny .

" Przyszło trzydzieści lub czterdzieści osób. Tylko z przyjaciółmi na całe życie Martiny i niektórych z planu Violetta , " 
, powiedziała jej matka.  

Jak spędziłaś urodziny, Tini?
Niesamowicie. Zaprosiłam do mojego domu najbliższych przyjaciół i razem świętowaliśmy. Było bardzo cicho i spokojnie, z moimi bliskimi.
Co dał ci Peter?
Aww! To jest boskie! Mój chłopak dał mi piękny długo wyszukiwany skarb.
Co było tym skarbem?
Haha, wole zachować to dla siebie, a nie będzie to tajemnicą, gdy wszyscy sie o tym dowiedzą. Wolę chronić swoją prywatność.
Uroczystości w sieci: Jej prawie milion fanów, stworzyli hashtag #Felices17Tini. Temat ten trafił do trendów na Twitterze. Ponownie, twarz Martiny była wszędzie. 
 Prezenty: Dali mi samochód, cudowne platformy, teraz będę mogła wozić mojego chłopaka, który dał mi długo poszukiwany skarb. O co więcej mogę prosić?

Oto miłość!: Razem ze swoim chłopakiem, Peterem Lanzanim podczas premiery  Priscilla, w teatrze Lola Membrives [KLIK]


I co sądzicie? Rozwiałam Wasze wątpliwości co do posiadania przez Tini prawa jazdy? Podoba Wam się sesja?


9 komentarzy:

 1. Pięna sesja i artykuły <3
  Może 1 ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcemy prosic Jorga o twitcam. I kazdy rb kartki z napisem "Jorge zrob twitcam" po hiszpansku. I wysylamy to o jednakowej porze. Kto w to wchodzi prosze do mnie napisac na twitterze @DNatalai

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie chętnie się podłączę :>

   Usuń
  2. Mogłabyć Natka napisać email ponieważ chcę cię dodać na bloga

   Usuń
 3. Dacie więcej zdjęć z tej sesji?
  Proszę <3

  + Super post ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne ;) Mam wiecej zdjec z tej sesji na moim blogu: violetta1416.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Chcemy więcej zdjęć! :)) Ajjj kocham Tini! ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się: chcemy więcej zdjęć <3
  Jestem bardzo ciekawa co dostała od swojego chłopaka :3
  Fajnie że dostała samochód taki skromny *-*

  OdpowiedzUsuń