Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

26.09.2014

[Violetta 3] Odcinek 24

[Violetta 3] Odcinek 24

Poprzedni odcinek to spora dawno zgrozy dla Vilovers. Leonetta nie ma się zbyt dobrze. Ludmila niszczy sukienkę Violetty na ceremonię, Pablo odchodzi ze Studio. Jedyną dobrą nowiną jest pojawienie się Angie. Ciekawe jak ona zniesie informacje o ślubie Germana, jak myślicie? Czy wrócą dawne uczucia? Dobra wiadomość Federico przyjeżdża do Buenos Aires.

Post zawiera: streszczenie, wideo, tłumaczenie 1 fragmentu.

Streszczenie: Nawet German pomimo tych wszystkich kłótni był bardzo szczęśliwy widząc Angie w domu, właśnie wtedy kiedy Violetta potrzebowała jej najbardziej. Od razu udały się do jej pokoju by poplotkować. Gregorio próbuje przekonać Pablo by nie odchodził ze Studio, niestety nie udaje się. Ludmila postanawia wyjechać do ojca do Afryki, matka jest bardzo zdziwiona i próbuje zmusić córkę do pokazania się na ceremonii, ale nieskutecznie. Rozmowa z Angie bardzo poprawia humor Violetcie, gdy przychodzi Olga, nawet nie zauważa Angie. Angie jest zaskoczona informacją odnośnie wesela Germana, stara się zakryć radością przyjazdu, zobaczenia Violetty itd., ale widać, że poczuła się dziwnie. León nie odbiera telefonów od Vilu. Jej wciąż nie dają spokoju ich dwie ostatnie kłótnie. Na poprawę humoru, za zniszczoną w nieznanych okolicznościach dostaną sukienkę dostaje nową od Angie.  Potem w domu pojawia się jeszcze Federico, dzięki któremu Ludmi zostaje na kolacji w domu Castillo. Cami próbuje porozmawiać z Brodueyem odnośnie jej projektu z The Rock Bones. Gregorio podejmuje próbę porozmawiania z uczniami i przekazania złej wieści o odejściu Pablo. Angie spotyka się na mieście z Pablo. Ale po nim wciąż widać, że gryzie się ze śmiercią Antonio. Gery poznaje prawdziwego Miltona, czy wreszcie to wyjdzie na jaw? German ewidentnie unika tematu ślubu przed Angie. Ludmila próbuje wejść na miejsce Violetty z U-mixem. Czy wykorzysta nową piosenkę Leonetty? Oczywiście kradnie tekst. Violetta jest zła na Leóna, że nie zaprosił jej do Art Rebel. Violetta wpada na genialny pomysł, w którym Francesca jej pomoże. Rozmowę Fedemily macie przetłumaczoną poniżej. Kto pojawia się nowy w Art Rebel? Czy nie wyglądają znajomo?
Tłumaczenia wykonała Marcelina dla bloga Violetta Polska. Kopiowanie surowo zabronione!

Fedemila pod koniec odcinka 
Ludmila: Oh, Fede. Jakie szczęście, że tu jesteś. Zadzwoniłam do Ciebie, ale nie odbierałeś. Fede. Federico: Przepraszam, ale byłem na zebraniu z ludźmi z U-mix.
L: Co się dzieje, są w trakcie przygotowywań na nasze show?
F: Nie, po tym wszystkim co mi opowiedzieli, sądzę, że Violetta bardzo dobrze postąpiła.
L: O czym ty mówisz?
F: Ja także, zrezygnowałem z U-mixu'u.

Jak Wam podoba się odcinek? :>

3 komentarze:

 1. Świetny! Uwielbiam Wasze streszczenia :*
  www.jortini-only-love.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteście wielkie ,niesamowite:) Dzięki że uzupełniliście odcinki i te scenki genialne:)Streszczenia super:)Doceniam Wasze poświęcenie i pracę:)<33333

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie wszystko tylko czemu jest odcinek po hiszpańsku, nie możecie dać po polsku?

  OdpowiedzUsuń