Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

26.09.2014

[Za kulisami] Disney Taneczne Talenty 2013

[Za kulisami] Disney Taneczne Talenty 2013


W 2013 roku francuski Disney zorganizował konkurs dla młodych tancerzy. Jego zwycięzcy, Metteo i Aliyya, w ramach nagrody mieli okazję odwiedzić Argentynę i zajrzeć za kulisy nagrywanych właśnie odcinków do 3 sezonu Violetty. Przy okazji spotkali się z aktorami fioletowej serii, zamienili ze sobą kilka słów, a nawet zrobili sobie wspólne zdjęcia. Relacja z tej wycieczki została opublikowana na kanale francuskiego Disney Channel, a tłumaczenie filmiku znajdziecie w rozwinięciu posta ;)


Oto filmik, na którym możemy zobaczyć całą relację. Niestety jest on w języku francuskim.


"Za kulisami Violetty"

Matteo i Aliyya, dwójka zwycięzców Tanecznych Talentów Disneya, wyjechała do Argentyny, aby odkryć, co dzieje się za kulisami Violetty. Zobacz, jak wyglądała ich podróż i spotkanie z aktorami fioletowej serii.


Po słowach wstępu lektor opowiada o tym, że wyjazd do Buenos Aires jest niezapomnianą podróżą dla naszych młodych Francuzów. Są tam po raz pierwszy w życiu, dlatego dużą część czasu spędzają na zwiedzaniu tego pięknego miasta. Nastolatkowie są bardzo podekscytowani.
Następnie udają się na plan Violetty. Najpierw spotykają się z członkami obsługi technicznej, potem z aktorami. Są bardzo dociekliwi i ciekawi każdego miejsca na planie, dlatego bardzo szczegółowo przeczesują miejsce nagrań. Nie mogli zapomnieć o pokoju głównej bohaterki.
W czasie wizyty młodych zwycięzców w BA przebywał także Damien Lauretta. Cała trójka mogła porozmawiać w swoim ojczystym języku. Lektor nie omieszkał dodać paru słów na temat Damiena, czyli przypomniał o tym, że jest jedynym i pierwszym aktorem francuskim w międzynarodowej produkcji Disneya. Chłopak postanowił zabrać gości na zajęcia z choreografii. Wkrótce widzimy na ekranie Sergio, który jest głównym choreografem serialu. Sergio jest perfekcjonistą, dlatego przy nauce swoich kroków nie oszczędza naszych młodych tancerzy. Na ćwiczeniach tanecznych spędzają sporo czasu, aby idealnie opanować układ. Efekty możemy zobaczyć w filmiku parę sekund później ;) Aliyya po zajęciach mówi do kamery kilka słów o profesjonaliźmie Sergio.Jak widać, młodzi tancerze są rozpoznawalni w Buenos Aires, dlatego nie obyło się bez rozdawania autografów i fotek z fanami :)
Kolejnym, a zarazem najważniejszym i najciekawszym punktem całej wizyty, jest wejście na plan 3. sezonu Violetty. Już przy wejściu spotykają Diego, który prowadzi ich dalej. Właśnie nagrywane są sceny na lotnisku, które mogliśmy zobaczyć w pierwszych odcinkach nowej serii. Francuzi witają się z kolejnymi aktorami, w tym z Nicolasem (serialowy Andres). Aliyya pyta go, czy mówi po francusku, na co chłopak odpowiada przecząco ;) Następnie przychodzi kolej na serialową Ludmiłę. Młoda Francuzka mówi, że uwielbia, kiedy Mechi śpiewa i bardzo ceni jej głos.
W końcu do gości z Francji podchodzi Tini i serdecznie się z nimi wita. Pokazano także fragment, kiedy Martina bezskutecznie próbuje wymówić francuskie słówko "contente" (zadowolona), ale jest ono wyrwane z kontekstu i nie bardzo wiadomo, do czego się odnosi ;) Po typowych zwrotach przy powitaniu główna bohaterka serialu przemawia do swoich francuskich fanów tymi oto słowami:
Witam wszystkich moich francuskich fanów! Mam nadzieję, że szybko pojawię się we Francji, ponieważ podczas mojej ostatniej wizyty w Paryżu naprawdę świetnie się bawiłam. Buziaki!

Pobyt w Argentynie dobiega końca i przychodzi czas na podsumowanie. Matteo i Aliyya sumują swoje przeżycia i przyznają, że bardzo podobało im się w Ameryce Południowej. Zdążyli jeszcze wybrać się na ostatni spacer. Na sam koniec słyszymy lektora życzącego młodym tancerzom powodzenia :)


Co sądzicie? Chcielibyście sami odbyć taką podróż i spotkać się z aktorami?

15 komentarzy:

 1. Widziałam ten filmik wcześniej i spoko post ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten chłopak tańczył lepiej od Lauretty... To tylko moje zdanie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie miałam napisać to samo

   Usuń
 3. Czemu w Polsce nie ma takich zajefajnych konkursów?!

  OdpowiedzUsuń
 4. Może nasz polski DC zrobi nam niespodziankę wedźmię się do roboty i też będziemy mieli podobny konkurs? A nie tylku konkursy typu KUp i wygraj -,- A może zorganizuje ,że Justyn alub Agata nahrywają jakiś filmik? :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Boże ale im zazdroszcze.. W Polsce oczywiście tylko zawsze takie same konkursy gdzie można wygrać kalendarz itp... Przydałoby się coś takiego, byłaby to miła odmiana.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja bym chciała pojechać do Buenos Aries i spotkać Jorge,Tini,Ruggera,Facunda itd. to jest moje marzenie i tak samo moim marzeniem jest pojechać na koncert Violetty w Polsce!

  OdpowiedzUsuń
 7. czy tylko ja zuważyłam że jorge nosi okulary ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Zazdroszczę!
  Disney Channel Polska jednak tez nie jest na szarym końcu - zorganizowali (zakonczony już) konkurs. Trzeba było zadawac pytania i mogl na nie osobiscie odpowiedziec Jorge xd

  OdpowiedzUsuń
 9. DO REDAKCJI!!
  czemu sie tak mało dizeje u violi....?! ;(((

  OdpowiedzUsuń