Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

05.04.2015

Nowe "polskie" awantury na twitterze

Nowe "polskie" awantury na twitterze

Co się wyrabia na tym twitterze! Pewnie pamiętacie, kiedy wybuchła nagonka na polskich twitterowiczów na temat naszego spamu dla obsady - co akurat zeszło się z tym, że zaczęli - aktorzy - nam intensywniej okazywać uwagę i sympatię (klik). Teraz fioletowy twitter aż bucha dwoma aferami - obie z Polakami w roli główniej. 

Pierwszy poziom afery, która uzyskała porażający wprost zasięg w krajach Ameryki łacińskiej, wywołał filmik jednej z blogerek, gdzie widać jak podsuwa Tini telefon, aby ta zaklikała follow na jej konto twitter.

instagram.com/ddomisia

Film zamieszczony przez użytkownika Dżesika Dominiak (@ddomisia)
Co boli fanów za granicą? Otóż w ich opinii filmik przedstawia "fanki" które były zainteresowane wyłącznie tym, żeby dostać follow, zamiast wyrazić swoją miłość do Tini, przytulić ją, które obeszły się zimno z tym że mają ją na wyciągnięcie ręki. Ponadto, podstawowym oskarżeniem było także samo 'wymuszenie' , podczas gdy oni ciężko pracują by zawalczyć o ten zaszczyt. 

Poniżej macie przykładowe tweety, których był nieskończony wylew, do tego stopnia, że zaczęły łapać się na krajowe trendy w Ameryce Południowej. Prawdę powiedziawszy, wieczorem i w nocy wyglądało to dość dramatycznie - polały się wyzwiska typu dziw... i ciekawsze, części tweetów nie miałam nawet pojęcia jak przetłumaczyć.
Mają Tini przed sobą i jedyne co chcą zrobić to prawie zmusić ją do zaobserwowania

Gdybym miała Tini tak blisko martwiłabym się o przytulenie jej i powiedzenie jak bardzo ją kocham. nie czy będzie mnie obserwować

Proszą jej telefon żeby zaobserwowała je i reakcja Tini:

 Miałaś Tini blisko na milimetry od ciebie i jedyne co ci przeszło przez myśl, to żeby cię obserwowała?

Wszyscy chcemy follow Tini, nie mówcie że nie, ale to czy was obserwuje nie jest najważniejsze

Jak [słowo którego nie znalazłam w słownikach] że są polkami

Pewna polska "fanka" poprosiła Tini o telefon żeby ją obserwowała na twitterze patrzcie:

Gdybym poznała Tini powiedziałabym jej że ją kocham i jest dla mnie wszystkim, nie tylko byłabym zainteresowana wyproszeniem jej telefonu i żeby zaobserwowała.
Poznają Tini i jedyne co myślą są w Polkach [przyp.red. Wybaczcie, nieznana mi forma]. Wow, naprawdę... Tinistas eh!
Tak mi do śmiechu widząc zarozumiałe polki mówiące że uczynią się sławniejszymi niż Tini, hahahahahahaha przysięgam że umieram haha
Chodzi o to że polki wzięły telefon Tini i się zaobserwowały umieram
Polki: Dziękujemy państwu jesteśmy sławniejsze niż tini stossel" Wy:
Tylko to je interesowało... Co za wstyd
POLSKIE TINISTAS PRZYNOSZĄ MI WSTYD! JAK MOŻNA BYĆ TAK BEZCZELNYM W ROBIENIU TEGO? TINI DA CI FOLLOW JEŚLI ZECHCE A NIE TAK...
Polki nie mają sentymentów i argentyni my obserwujemy tini i zabijamy się żeby powiedzieć dziękuję tini
Zrobiłabym plakat "TINI PRZESTAŃ OBSERWOWAĆ POLKI" Co za niewdzięcznice TAKA PRAWDA
Umieram na poznanie Tini a polki proszą ją o follow
Tini zaobserwuj mnie albo wyrwę ci telefon" - polki.

Polki dają mi wstyd poważnie bo jak mogła poprosić Tini o telefon tylko po follow chodzi o to że nie ma wstydu robiąc to

Cała Ameryka południowa i prawie cała Europa przeciw Polkom, hahaha bk 

Co za bezczelny typ polka z ****. Ma Tini by ją przytulić, powiedzieć i wszystko i prosi ją o telefon żeby ją zaobserwowała.  


POLKA POPROSIŁA TINI O TELEFON I ZNALAZŁA SWOJE KONTO I MÓWI ŻE 

Polka ani tinista ani fanka. Jest osobą bardzo [słownik wskazuje niecenzuralne słowo] która chce żeby jej zazdrościli bo Tini ją obserwuje.

Co za bezczelna typiara polka prosząca tini o telefon żeby ją zaobserwowała. TINI OBSERWUJE KOGO CHCE

Osobiście uważam, że nie powinniśmy się dokładać do tego. Piszemy o tej aferze, żeby uprzedzić Was - po pierwsze, że nie warto walczyć z wiatrakami, tj czegokolwiek ich tłumaczyć. Po drugie, żebyście wiedzieli, co się dzieje, gdybyście zostali zaatakowani przez 'Tinista' zza granicy. Po trzecie - żebyście byli zorientowani w tym, co w trawie piszczy. 
Dodam, że większość z wściekłych fanów bez problemu rozróżnia te Polki od wszystkich pozostałych Polek, co dobrze rokuje na stosunki tinistanarodowe. 

Wygląda to jak wygląda. My darujemy sobie komentarz w całej sprawie. Wy bądźcie gotowi, by w razie czego sobie poradzić z tą nieprzewidzianą burzą.


Akcje w Argentynie
Plastrem miodu do całej tej potrawki jest to, że w Argentynie organizują akcję koncertową - czego nie robili prawdopodobnie nigdy wcześniej. Powód? Zaczynają docierać do nich wyznania zachwyconej i wzruszonej obsady, zwłaszcza Alby, po koncertach w Polsce i naszej udanej fladze. Dodatkowo właśnie na to źródło inicjatywy wskazuje fakt, że akcja wygląda tak, jak ją opisała Alba w jednym z wywiadów - gdzie się przejęzyczyła lub tłumacz źle to zinterpretował, a z kolei w Argentynie uznali, że tak było rzeczywiście.


Ich akcje to przyniesienie kartki z napisem 'Gracias' - flagę sobie darowali. Polscy Vilovers wkrótce ruszyli z oskarżeniem, że ci kopiują naszą pomysł na akcję.\

Jak wyżej, rozgorzały dyskusje, podczas których wyszło, że to ponoć my skopiowaliśmy akcje od Vilovers z Mediolanu. Mówiąc wprost, nigdy w życiu nie słyszałam ani nie widziałam, żeby Mediolan w ogóle organizował cokolwiek na koncert.
Jak oceniamy szanse powodzenia? Marnie. Zostali uprzedzeni zbyt późno, akcja poszła tylko przez tweeta, bez wsparcia blogów i pewnie też Disney Channel - dodajmy, że ekipa w Argentynie zagra na bardzo dużym obiekcie. Akcja nie będzie tak efektowna jak nasza flaga.

Cóż, biorąc wszystko pod uwagę - to nie był najlepszy dzień dla naszej gałęzi fandomu. Mimo wszystko musimy być odporni i obojętni na podobne zagrania ze strony innych. Fandom V-lovers pomału będzie przechodził do przeszłości, jednak uwzględnijmy, że z niektórymi będziemy obcować na osobnych, ciągłych fandomach jak Jorgistas, Tinistas czy Comellistas.

Co myślicie?


186 komentarzy:

 1. Szczerze mówiąc, to żadna niespodzianka. Spójrzcie na poziom bloga Dominiak, i na tę "inteligentną" twarzyczkę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Right .___.

   Usuń
  2. To co mówicie o tej dziewczynie jest trochę nie na miejscu.Nie znacie jej i nie macie powodów by jej obrażać.To jest osoba,którą trzeba szanować.Możliwe że źle postąpiła umieszczają to video,jednak nie znamy prawdziwych okoliczności.Sądzę że to hejtowanie i mówienie że "to idiotka" jest bezsensu-nie znamy jej tak naprawdę,proszę nie oceniajcie tak pochopnie ludzi.Zachowujecie się jak te wszystkie dzieciaki,które czekają aż tylko ktoś upadnie.Jeśli macie być na kogokolwiek źli,to bądźcie na vlovers z innych państw,bo to oni mają za grosz kultury.Proszę bardzo o niewyrażanie się w ten sposób o Dżesice-nie znam jej,ale szanuję.Też tak zróbcie.

   Usuń
  3. Rozumiem tą dziewczynę, chciała aby Tini ją obserwowała, kto by nie chciał? Ale ja na przykład wstydziłam bym się zapytać Tini o coś takiego, mam godność. A te fanki z inny krajów są chyba trochę zazdrosne o to że osada tak dobrze o nas mówiła. Jeżeli chodzi o te akcje to wiedziałam że tak będzie, chcą pokazać że są lepsi od nas, ale tak naprawdę to coś takiego zrobiliśmy pierwsi i możemy być z tego dumni.

   Usuń
  4. To Tini zapytała, czy blogerki maja twittery i że je zaobserwuje. Tak własnie wygląda filmik wyjęty z kontekstu...

   Usuń
 2. Jeśli kiedykolwiek potrzebowałam dowodu że to idiotka, to mam xdd
  Ale to w sumie nic śmiesznego. Kilka godzin przesiedziałam obserwując jak wylewają na nas bluzgi i wyzwiska typu "dzi***", a niestety większość niewtajemniczonych myślała, że wszystkie polki tak zrobiły >_< Na waszym miejscu wystosowałabym do niej jakąś odezwe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ci "fani" z innych krajów naprawdę zaczynają mnie wkurzać. Po 1- wyzywanie kogoś od dziw** jest karalne, po 2- żadna z tych nadzwyczaj "inteligentnych" Tinistas z zagranicy nie wie, że tylko jedna osoba tak zrobiła. To nie fair, wszystkich nas teraz wyzywają, a znają nas tak, jak my je wcale. Coś mi się nie wydaje, że Tinistas np. w Argentynie są idealne, nieskazitelne wręcz. Nigdy nie zrobiły niczego podobnego, ta jasne... Już widzę, jak wszystkie rzucają się, przytulają i może jeszcze nawet całują kochaną Tini. Gdyby ktoś wrzucił taki filmik do neta na pewno zaczęto by wyzywać te "Tinistas" od gwałcicielek. Wszystko można tylko z umiarem, tak samo jest z wyzywaniem kogoś. W dupie ich mam, beszczelne kopiary. Nawet sami nie potrafią wpaść na jakąś akcję, gdyby nie fani z Polski żadna z V-lovers w tamtym kraju nawet by palcem nie kiwła, żeby stworzyć jakąś akcje. Po tym co nam zrobiły nie mają prawa!!!!!

   Usuń
 3. teraz to przesadziły wyzywają wszystkie polki ,a to tylko 1 debilna dziewczyna dzla ten telefon :c nie fair ale ja i tak mam ich w dupie pfff

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jedna tylko cztery. Wszystkie blogerki disneya hahahahahahah

   Usuń
  2. :/ o jeju 4 ale mi rzecz ale to nie zmienia faktu ,ze wyzywaja wszystkie polki pfff

   Usuń
  3. 4 z parunaściu tysięcy. Czy wh zauważyliście, że te wszystkie bluzdy są pisane po Hiszpańsku?! Popatrzcie na Włoszki, czy na niemki i tak dalej... nie wtykają nosa w nke swoje sprawy. Argentynki myślą, że są lepsze, bo Tini jest z Argentyny... aletak na prawde tl tylko zarozumiałe typiary co umią tylko krytykować =[

   Usuń
  4. Swego czasu od Włoszek też nam się dostało za okazywanie miłości do Lodo d: no ale cóż takie afery w każdym fandomie bywają gdy idol chwali lub zwraca swoją uwagę na konkretny kraj

   Usuń
 4. Nie chce na nikogo mówić ale ta dziewczyna co trzyma telefon Tini wygląda jak Dżesika z blogu Magia Disneya / Violetta.Mogę się mylić to tylko moja opinia !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to JEST Dżesika xDDD Ale miały dość litości, żeby nie wymieniać jej z nazwiska
   A na poważnie, to co się działo wczoraj to nic śmiesznego. To skończona idiotka, żeby nie zauważyć, jak to wszystko wygląda na filmiku

   Usuń
  2. bo to ona wstyd mi za nią ;/

   Usuń
  3. Mi też się tak wydaję ;)

   Usuń
 5. Wole sie nie wypowiadać bo moge powiedziec za duzo
  Ps. Post nie mial byc wczesniej? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miał ale nie był wykończony. Prawie cały dzień nie miałam neta, a nikt z redakcji nie zrobił tego za mnie. :)

   Usuń
 6. jakie idiotki zżynają akcje od nas nigdy niczego nie wymysliły a ak my mieliśmy super akcje to one tez pff wstyd :c
  prooooossze zróbmy super akcje na sierpień niech te pi**y sie schowają
  mam nadzieje ,że obsada zaówarzy ,że to od nas zżynaja :/

  OdpowiedzUsuń
 7. Po przeczytaniu tego aż się ździwiłam,ja jakbym miała taką szanse,to bym tam Tini udusiła z miłości,a nie zaobserwujesz mnie,i to nie fer wyzywają wszystkie Tinitas z polski,a to tylko ta dziewczyna,przez nią możemy źle wypaść przed tini i resztą,a co do tej akcji w argentynia to spapugowali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie - gdybym miala Jorge przy sobie, dusiłabym się ze szczęścia, NAWET PRZEZ SEKUNDĘ by nie przeszło przez głowę żeby się zajmować follow :")

   Usuń
  2. Dokładnie to samo bym zrobiła,najbardziej oczywiście chciała bym tini,ale jak bym uściskała kogoś innego to bym była mega szczęśliwa

   Usuń
  3. Rozumiem przez to, że gdybyście to wy były na spotkaniu z Martiną i zaproponowała wam follow na Twitterze, to byście powiedziały "Nie, dzięki Martina, ale nie chcemy", tak?
   Chciałabym to zobaczyć :D

   Usuń
  4. Kathleen, czytanie ze zrozumieniem. Ona WYRWAŁA Tini telefon i zaobserwowała siebie na twitterze. Poza tym, Tini nie zaproponowałaby obs na twitterze, bo chyba ma lepsze rzeczy do roboty?

   Usuń
  5. Anonimowy powyżej. Z całym szacunkiem, ale to ty nie wypowiadaj się o tym, o czym nie masz pojęcia. To Martina zaproponowała im follow i dała swój telefon, aby wpisały swoją nazwę. Dzisiaj zresztą sama Tini napisała na twitterze, ze sama z własnej woli dała tym dziewczynom telefon, wiec chyba sprawa jest jasna. I skąd u ciebie pewność, że Tini nie zaproponowałaby nikomu follow?

   Usuń
 8. my fuck kopiujemy akcje pff żenada nic Nigdy nie wymysliły a jak my cos wymysliliśmy to fuck od razu zżynamy żenada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale spokojnie - koniec końców to my zapadliśmy obsadzie w pamięć, i wątpię, żeby ta akcja im się udała ;) Za późno zorganizowana, ponadto bez większego wsparcia

   Usuń
  2. :) wiem ale boli mnie to ,że wypowiadająs ię tak o polakach pomimo tego ,że to była 1 dziewczyna czy tam 4 :c i naprawdę mnie to boli już wiem jak się tini czuje z chejtami , w tej chwili mam ochote i to wszystko powiedzieć ,ze to 1 dziewczyna anie cała polska i ,że przezywają nas nie fair :/

   Usuń
 9. Ja nie ogarniam, może mi to ktoś wyjaśnić.. Czy ta dziewczyna co chciala te follow to polka? że tak się uczepili tych polaków ..

  OdpowiedzUsuń
 10. Wierzę, że osoba, która wymyślała akcje w Polsce nie chciała być kopiowana, a tu proszę... to bezczelnie, czuje się tak dziwnie :/
  I jeszcze na dodatek wyzywają polskie Tinistas przez to, że Tini ich zaobserwowała kilka na tt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, a to właśnie ten blog wymyślał akcje :/

   Poza tym nie o to wyzywają te idiotki tylko ta dominiak wrzucila filmik, na ktorym wyglada jakby były zainteresowane tylko follow w dodatku wziely sobie jej telefon...

   Usuń
  2. Tini ponoć dała im telefon po to by wpisały po prostu swoje nazwy :/

   Usuń
 11. Tinistas z ARG są nienormalne :D
  Dlaczego wyżywają się na wszystkich polkach? Przecież to ta jedna poprosiła ją o follow a nie wszystkie polskie Tinistas. Ale jak chcą wojny to dostaną wojnę. Zniszczymy ich tak że na długo nas zapamiętają. Będziemy walczyć aż nam palce odpadną od pisania na klawiaturach :)
  #StopBullyingTinistasDePolonia
  #StopBullyingTinistasDePolonia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja,zamiast się na nas wysztkich wyżywać,to może by do niej napisali

   Usuń
  2. Dobrze że masz checi ale nie ma sensu robic jeszcze z siebie glupich, bo oni glownie jezdzili bo tych disneykach, ktore sobie zasłużyły

   Usuń
  3. no właśnie :D
   po prostu piszą to jakieś 8-latki (no może starsze) i nie wiedzą nawet co piszą jestem z tb <3 v-lovers łączmy się Xd

   Usuń
  4. Wybacz, że się wtrącam, może nie powinnam, ale jednak... Chcę powiedziec, że lepiej nie zaczynac na nowo. Nie hasztagujmy, bo to będzie odzew, znak, że nas zdenerwowali, a właśnie na tym i zależy.
   Chyba lepiej będzie, jeśli zwyczajnie to przemilczymy, a sytuacja ucichnie.
   Sama Tini najlepiej wie, co ma myślec o swoich fanach.

   Usuń
  5. Zgadzam się z komem wyżej

   Usuń
  6. w sumie masz racje wercia pokażmy ,ze jesteśmy mądrzejsi i dojżalsi może do jutra im przejdzie albo po tygodniu Xd ;) bedzie git

   Usuń
  7. Macie w 100% rację nawet jeśli piszą to 8-latki czy 10-latki lub 15-latki to nie zmienia faktu że większość polskich Tinistas zostały obrażone przez te dziewczyny.
   My możemy albo walczyć albo przeczekać tę "burzę" po przeczytaniu m]waszych komów mam wrażenie że ta druga opcja będzie lepsza

   Usuń
  8. AVI nie tylo co przeczekać a pokazać ,ze jesteśmy mądrzeisze i dojrzalsz ;)

   Usuń
  9. Nie pokazać a podtrzymywać fakty że jesteśmy mądrzejsi i dojrzalsi ;)

   Usuń
  10. szczerze mam w dupie te dzieci my chcielismy pokazać jak kochamy całą obsade a nie jak (kochamy) ameryke połudiową pff wstyd jeżeli chodzi o nich

   Usuń
  11. AVI w sumie masz rację :D

   Usuń
  12. AVI zgadzam się z tobą. Zróbmy spam na te nienoramalne argentynki !

   Usuń
 12. Ok, ja wszystko rozumiem, ale...może nie. Chwila.
  Po pierwsze - te oskarżenia są żałosne.
  Po drugie - błagam nie piszcie, że V-lovers przechodzą do przeszłości, bo to nie prawda. Violetta na zawsze będzie w naszych serduszkach <3
  No i tak... fanki z tt i follow... em... no..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam sie te oskarżenia są żałosne to byla 1 dziewczyna a przezywaja o chujów cała polskę śmieszne widac ,że dzieci to pisały ;/

   Usuń
  2. To co zrobiła,straszne,a Tinitas i v-lovers będą istnieć na zawsze!

   Usuń
  3. Wiem, że w sercach będzie zawsze, ale mimo wszystko fandom to żywe stworzenie, za kilka lat Vlovers będą mogli być tylko pasywni, tj kochać Violettę ale np już nie będzie dajmy na to akcji koncertowych albo na tt.
   Ale ok, nie będę używać takich sformułować :p

   Usuń
  4. Zaznaczyłam w poście, że głównie pisali o tych czterech dziewczynach ;)

   Usuń
 13. JAK IM SIĘ UDA TA AKCJA W ARG TO PĘKNE.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i tak nie będzie lepsza niż polska od razu będzie wjadomo ,ze zżynają skapnie sie opsada ;)

   Usuń
  2. Hahahaha już sobie wyobrażam, jak zrobią flagę XDDD Żadna ich akcja nie wyjdzie.

   Usuń
 14. Niewiem czy tylko mi jest za nią głupio,źle i ,że się martwię o to jak nas tini widzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przecież to tini prosiła ta dziewczyna o to a i tak sie wyrażała s o polsce bardzo dobrze jeżeli chodzi o nas nie kłucmy się z nimi bez sensu tini wie jacy jestesmy jedynie teraz tini moze źle widzieć tinistas z argentyny kture bardzo brzydko przezywają całą polskę a nie tylko tą 1 dz więc spokojnie ale mi i tak jest za nia wstyd :/

   Usuń
  2. Wiem,wiem,ale sam fakt boli,że zamiast obwiniać tamta laske,na nas wszystkich niewinnych idą obraźliwe tweety!

   Usuń
  3. wiem mnie tez to boli ale wyobraź sobie ,że to są no-life-y i siedzą od 6 rano do 5 w nocy przy kaputerach i tak chejtują wszystko . Xd mi to pomaga Xd Mam nadzje ,ze tini zobaczy te twetty i zobaczy jakich ma fanów w argentynie c:

   Usuń
  4. anonimku z pierwszej odpowiedzi. ta dziewczyna to Dżesika Domniak znana z bloga https// violetta-martinastoesselpl.blogspot
   JUMAR90

   Usuń
  5. nowy adres jej bloga to http://www.disney-allforfans.blogspot.com/
   JUMAR90

   Usuń
 15. Tak naprawdę to ona nic niezwykłego nie zrobiła skąd one wiedzą ile ona przebywała w towarzystwie Tini może miała dużo czasu i zdążyły już sobie pogadać i wykorzystała okazję.
  W ogóle cała afera o takie coś to straszna głupota a co do akcji to niech se robią co chcą i tak Polskie fanki są najlepsze ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahaha pocieszyłaś mnie dziękuję masz rację musimy zrobić zajebistą (przepraszam ^^) akcje na sierpień żeby pokazać gdzie jest naj więcej fanów Xd (przepraszam ^^)

   Usuń
 16. Czemu mamy obrywać za to,że JEDNA żalosna osoba wstawila filmik na ig? Niech sie wyżywają na niej a nie na nas -.-
  I te tweety od nich są bardzo nie miłe... Niech postawią się w naszej sytuacji. I życzę im,aby ich akcje koncertowe były porażką.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą dlaczego wszystkie za to obrywamy?
   A co do twettów - jakim prawem wyzywają nas (słowa cenzuralne) - od dzi**ek czy ch**i . A akcje koncertowe będą porażką. U nas było to coś cudownego a u nich będzie to porażka ;* :D

   Usuń
 17. Nie..... Ja tego nie rozumiem. Jakieś cztery "blogerki" które obchodzi tylko to, żeby dostać follow od Tini zepsują reputację tysięcy polskich Tinistas! Czuję się bardzo tym urażona. .. Gdybym ja dostała taką szansę. .. Przecież to byłoby nie do opisania, gdybym mogła ją chociaż przytulić! Nie no, to jest nie do opisania. ..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weźcie się już odczepcie!! Jesteście dziecinadą,która nic nie rozumie! Ogarnijcie się! Nie znacie okoliczności-wstawiła tylko parę minut filmiku,najprawdopodobniej na samym początku się wyściskały,ucałowały,pogadały,a potem jak już nie było co robić,to ją o to poprosiła.Co za problem?! Zachowujecie się idiotycznie i wstyd mi za Was! Nie za Dżesikę,tylko za Was,bo nie macie szacunku do drugiego człowieka i pochopnie wszystko oceniacie! Właśnie widzę że fandom vlovers z Polski w ogóle nie trzymają się razem.Jedna Polka upadła i wszystkie się na nią rzucają-to bezczelne!

   Usuń
  2. fuck a mnie wstyd za cb pff okey mozliwe ,że się ucałowały i tp a poźniej ja o to poprosiła ale wiesz powiec to tym dziewczyna kt przezywają od chujów całą polkę pff
   my sie nie trzymamy razem zarez zrobiliśmy mega kacje ale okey dżastinka mogła pomyśleć mogła to zostawić dla sb a nie sie ty chwaliś wstyd mi za nia ;/

   Usuń
 18. DZiewcyny nieźle się popisały nie ma co, ośmieszyły siebie i praktycznie całą polską społeczność V-lover ale to ich strata skoro wolały follow niż pogadać z Martiną :) Aż tu czuć tą cebule <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to nie jest przypadkiem Dżeskia z tego bloga ?http://violetta-martinastoesselpl.blogspot.com/2015/04/48-h-speniania-marzen-koncerty.html?m=1

   Usuń
 19. Szczerze mówiąc to przykre dla nas jako dla V-lovers pracowaliśmy tyle czasu na uwagę obsady na koncert a teraz Ameryka Południowa i większość świata "o jacy to Polacy są źli " szczerze mam nadzieje że ktoś się tym zainteresuje w co wątpie

  OdpowiedzUsuń
 20. A kurat mi nie zależało na tym żeby mnie zaobserwowała ... Ale mówią że polska pisze tylko żeby ich zaobserwowała a oni też zaśmiecają i to jeszcze bardziej swoimi hejtami myślę że tini też to gustu nie przypadną Henry XD ale dlaczego one zamiast napisać że ją kochają to dają nam satysfakcję że są zazdrosne. Jak czytałam te ich tomentarze to po 3 już się znudziłam i myślą że komuś chce się czytać takie badziewne uwagi XD ZAZDRNICY ! I jak nie umieją obsługiwać się słownikiem to niech SE wymyśla własny język chociaż każdy normalny tego nie zrozumie :-) A z tym kopiowaniem to przesadzili!

  OdpowiedzUsuń
 21. Wiecie co może zrobimy cudowną akcję w najbliższych koncertach ViolettyLive w polsce? :) Niech im szczęki opadną! Bo co o nas piszą to gruba przesada!

  OdpowiedzUsuń
 22. Szczerze to mi jedyne co by przyszło do głowy podczas spotkania z nią i resztą obsady to poproszenie o telefon i o follow. Co prawda to dla Tini nie jest nic, że ją zaobserwowała no ale dla fanów znaczy to więcej niż dużo. Mając taką okazje narobiłabym sobie tysiace zdj.z obsadą, porozmawiała a nie, ale jak kto woli przecież :)
  A co do tych z zza granicy to mają ból dupy, ale z jednej strony uzasadniony. To moje zdanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. A ja myślałam,że V-lover to spokojne dziewczyny a tu takie hejty xD Może jak ktoś nie wie jak było naprawdę z tym obserwowaniem (czyli ja xD) patrzę na to tak, że jak dla mnie to też tak wyglądało.Widziałam filmik, ale tylko gdzieś przypadkowo i jako nie należąca do fandomu Tinistas dziewczyna nie dziwie się że reakcja była taka a nie inna. Jakaś dziewczyna ma telefon Tini, wpisuje jej swój nick na TT i Tini ją obserwuje, co faktycznie dla mnie było zaskoczeniem, bo jak to tak, Tini obserwuje pierwszą lepszą osobę. Ale przecież Tinka ma tyle rzeczy na głowie, że wątpię iż pamięta o dziewczynie której nawet nie zna, i do której pewnie raczej nigdy nie napisze i już zapomniała kim jest ta osoba i co ona robi w jej obserwowanych i kto to w ogóle jest.
  Sama mam follow od pewnego idola i fakt cieszyłam się na początku, ale tearz tak do mnie dotarło, że jestem jedną z tych tysięcy osób którą on obserwuje on nawet nie ma czasu czytać a co dopiero odpisać na mojego tweeta.
  Gdybym miała możliwosć spotkac idola z obsady chciałabym go przytulić, zrobić sobie z nim zdjęcie, mieć jego autograf, powiedzieć jak bardzo go cenie a nie prosic o follow na Twitterze, które tak naprawdę jest niczym aby tyle,że ładnie wygląda na profilu idola jak piszę "obserwuję cię".
  Co do akcji, to myślę, że teraz na kazdym koncercie bedą coś od nas próbowac kopiować. O ile dobrze pamietam byliśmy jednym krajem w którym się tak zgraliśmy i zrobiliśmy mega akcję. Każda kolejna akcja w innym kraju nie bedzie juz tak sukcesywna jak nasza, chyba że wymyślą jakąś inną niż tez co u nas.

  OdpowiedzUsuń
 24. Mam szczerą nadzieję, że na VL w BA nie wyjdą im akcje lub Obsada chociaż zauważy, że V-lovers splagiatowały akcje z koncertów w Łodzi! Co do Twiterowych afer uważam, że:
  1. To spory wstyd dla Polskich V-lovers i Tinistas.
  2. Zagraniczni fani Violetty trochę przesadzili i za bardzo 'rozdmuchali' tę całą aferę!
  ♥️CandeTheBest♥️

  OdpowiedzUsuń
 25. Sorry że nie na temat ale mam pytanie czy to prawda że Clara i Diego się zaręczyli?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy raz o tym słysze

   Usuń
  2. bo jest wywiad dla eski

   ESKA.pl: Czego Ci najbardziej brakuje podczas trasy koncertowej?

   Diego Dominguez: Najbardziej tęsknię oczywiście za moją rodziną. To jest dla mnie najważniejsze w życiu. Tęsknię również za moją dziewczyną. Na szczęście mamy taką pracę, która pozwala nam zapłacić za bilety dla rodziny, dlatego też moja narzeczona mogła towarzyszyć mi w Paryżu. Mogłem tam również zaprosić moich rodziców, dlatego też uważam, że ta trasa była wyjątkowo dobra i również dlatego, że bardzo smakowało mi hiszpańskie jedzenie.

   Usuń
  3. Albo eska zrobiła błąd tak jak z tym "przyszłośc Violetty" albo to prawda xd ale wątpie żeby to było prawdą.

   Usuń
 26. To prawda że jutro mają wyemitować coś związanego z Violettą na latynoskim Disney'u? BARDZO PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 27. Ja prdl...
  No sorry, ale ja nie używałabym bluzg do innych V-lovers...
  To wszystko jest ŻAŁOSNE i na mnie szoku nie robi... To się po prostu dzieje i już.
  Wszystkie, które od początku przy tym nie były pierdzielą głupoty o wszystkich Polkach. - Najlepiej -.-
  Co prawda, to prawda - nie poprosiłabym żadnego z obsady o telefon lub follow, bo tu nie o to chodzi. Mają do wyboru do koloru fanów i czy ja będę aktywna itp., a np. Tini kliknie mi follow, nie będę ogłaszać to całemu światu, bo to będzie podsycać ogień zazdrosnych faneczek. -.- Ja nie udzielam się często na Twitterze, wgl rzadko bywam tam, więc mało mnie interesują internetowe spory wśród oburzonych "Bo ta miała ją na wyciągnięcie ręki, a jedyne co zrobiła to...", no. Może to jest okropne, ale to real. Takie już są fanki zagraniczne i lepiej jest nas wszystkie obrażać, niż od początku do końca zaczaić bazę.

  Argentyńskie fanki kopiują od nas? Zdziwko? - Nie.
  Wiedziałam, że po tak udanej polskiej akcji coś się zacznie.
  Mediolanek nas obarcza o kopiowanie, no przepraszam - za co? Bo nie rozumiem. Hah, zabawne i jednocześnie irytujące...

  Piszcie takie posty i informujcie, bo to na pewno się nam przyda, jeśli znowu będą nas wszystkie oskarżać. ;) Wiecie, angielski idzie mi dobrze, a z resztą to wiadomo. Jest wiadome jak tłumacz google tłumaczy xD A słowników nie mam innych oprócz engliszowych :D

  Pozdrowionka i mam nadzieję, że te laski pomyślą zanim będą nas nazywać dzi***** :D
  Wystarczy użyć głowy, to chyba jeszcze proste... Jestem oburzona, ale na Twittku się tym nie podzielę, bo wyjdzie, że kolejna głupia (ta...) Polka ryje się w nie swoje Twitterowe sprawy ;)
  Paa
  ~Katy<3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + Mam nadzieję, że nic takiego się już nie zdarzy ;)
   ~Katy<3

   Usuń
  2. czytałam to z uśmiechem na twarzy zgadzam sie z tb w 100%
   tak wg to Mediolan miał jakieś akcje ? Xd

   Usuń
  3. Dziękuję :)
   Mediolan chyba wgl i niby to my ich kopiujemy -.-
   Ciekawe, czy gdyby Łódź miała przed Mediolanem koncert, to czy oni by nas skopiowali...
   ~Katy<3

   Usuń
 28. Jak mam być szczera to zachowanie tej dziewczyny było głupie. Twitter nie jest życiem. Co wolisz, follow od Tini czy ją przytulić? Zanim odpowiesz pomyśl o braku wi-fi, zhakowaniu lub zgubieniu hasła do konta. Follow przepadnie. Wspomnienie zostanie.
  Natomiast, niemądre jest obrażanie WSZYSTKICH polskich Tinistas bo TYLKO JEDNA jak na razie się tak zachowała a nie wszyscy. Robienie sobie jaj z polaków jest conajmniej żałosne. Ale cóż. Niestety ten fandom tworzą też małe dzieci a jak wiadomo takie są najbardziej wkurzające i krytykują wszystko. I żeby nie było, NIE WSZYSTKIE Tinistas są niemiłe ale osobiście na 100 tinistas może z 3 były naprawdę miłe i pomocne. Jak już któraś ma follow od kogoś z obsady to już jest #fejm #mogewszystko etc. Nie chcę nikogo obrazić/urazić ale tak jest. Niestety. I przepraszam jeśli kogoś uraziłam ale ja tylko chciałam wyrazić swoje zdanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się ze wszystkim co powiedziałaś ;)
   ~Katy<3

   Usuń
  2. 1. Biorę udział w tej aferze i powiem wam że Argrntynki pomimo niskiego wykształcenia mają pazurki i cięte języki a używanie wyrazów takich jak : dziwka, kurwa - przerasta ich.
   2. DŻESIKA CZY NIE . Martina sama zapytała o Twittera dziewczyny więc czemu na nią naskakujecie ? Pewnie wcześniej rozmawiały ze sobą i w ogóle. Serio ?
   3. Nie rozdrapujmy tej sprawy. Martina była by zawiedziona że jej fani kłócą się.
   Dzięki ;)

   Usuń
 29. Mam jedno pytanie: Chodzi w tej awanturze o to, że jakaś polska Tinistas czy V-lovers wysłała do Tini filmik z prośbą o follow na Twitterze????
  Myślę, że ci zagraniczni fani Violetty i Tini trochę chyba są zazdrośni o to, że my (polscy V-lovers) zrobiliśmy flagę na koncercie. Cała obsada jest zachwycona tą akcją. Mogli ( zagraniczni fani Violetty) wymyśleć też coś fajnego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta fanja byla na spotkaniu z Tini 15 minut i przeprowadzala wywiad na bloga. Skonczyly i Tinka sie pyta: macie Twittera? Tamte dziewczyny ze tak i Tini dala kazdej telefon aby wspisaly jej swoje nazwy. Wspisaly a ona dala im follow. Co miala zrobic Dżes? Zsikac sie na podloge ze szczescia? A moze lepiej lizac Tini? Gdy obejrzycie cale nagtanie na jej Insta bedzue widac jak ti Tini promonuje. Nikt jej o follow nie prosil. Jest mj za was wstyd bo jakbysmy hejtowaly jakas hiszpanke inne by jej bronily a wy? Jeszcze bardziej po niej jedziecie. Dżesika przyznala sie do bledu i mega zaluje chce cofnac czas ale teraz juz za pozno. Teraz to jedzie po niej caly swiat. Chcecie byc na jej miejscu i przytulac Tini? Prosze. Byc na jej miejscu teraz ti codziennie czytanie masy hejtow na jej temat, uwzieli sie na nia wszyscy. Nawet jej czytelnicy ktorzy gdy ona pisze fajne posty u organizuje konkursy to mowio ze jest najlepsza a jak spotkala Tini jest najgorsza. Martina dala follow polskiej fance z czego powinnysmy sie cieszyc wszyscy. Jest mi szkoda Dżesiki. Weszlam na aska jej oraz tych trzech innych dziewczyn i ciagle wszystkim tlumaczo zento Tink im zaproponowala. Mize i to nieprawds, ale staram sie im wierzyc poniewaz wiele razy pisalam z Dżesiką na asku, jest naprawde bardzo mila i szkoda mi jej ze nagle wszyscy sie na nią uwzieli. Kazda zagraniczna fanka, wiele polskich. A co czuje ona ze nawet radacy ją wyzywaja od odiotek. Dobra stalo sie. Trzeba isc dalej. Nikt z nas nie cofnie czasu a Dżesika bardzo zaluje. Ale teraz chic my powinnismy byc dla niej dobrzy bo jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Ci zagraniczni V lovers mają z nas beke bo nie umiemy sie trzymac razem. Wyzywajac Dżesike jestescie wszyscy po stronie Argentyny itd. Są swieta a ona ciagle mysli ze cala Ameryka łacinka ją hejtuje, czesc Europy i nawet polsxy V lovers. Mogla przytulic Tini i moze to zrobila, moze ma zdjecie, autofraf tez dostala nawet sama widzialam. Mozecie mi w to wszystko nie wierzyc ale taka prawda. To nie bylo spotkanie polegające na ronieniu foteczek to byla 15minutowa konferencja prasowa gdzie te bloggerki przeprowadzaly wywiad z Tini. Ona wstawila ten filmik w przyplywie emocji, spotkanka z idolką. Ma follow i co? Ono moze przepadnąć, a wiele osob ją hejtuje. Na pewno gdyby tym argentynkom sama Tinita zaproponowala follow bo juz je troche poznala rozmawiajac te 15 min to juz widze jak mowio NIE ja chce cie tylko udusic. Albo ktos napisal ze by umarl gdyby Tinj dala mu follow. Tini klika a ona mdleje i umiera. Wiele osob mowi ze po co to follow, ale sami baardzo o tym marzo. A pamietaxie te babe co sie pociela bo Tini nie dala jej follow? Teaz juz nieczego nie zmienixie hejtami w strone Dżesiki i waszym bezsensownym dorabianiem sobje swoich wersji tego. Wielkie halo o male klik. Czy te kilka sekund filmiku to byla cala konferencja? Nie! A mimo to powstalo juz wiele wersji, zrobili je ludzie bez serca, zarowni obcokrajowcy jak i wszysxy wy!! Gdybym byla na waszym miejscu bardzo bym sie tego wstydzila ze nie umiem wesprzec drugiej osoby. To nie czas na szukanie winowajcy, Dżesice i tak jest przykro postawcie sie na jej moejscu. Nikt sie nie spodziewal ze przez jeden fikmik to sie stanie. Wiec juz sie usppkujcie, ja wole teraz wspierac Dżesike bo juz nic nie zrobimy i tak przez ją jedną siedzimy w tym razem, ale gdybysmy hejtowaly kogos z zagranicy to jeho rodacy stali by za nim murem a jesli by go hejtowali moelibysmy jeszcze wiekszą z nich beke. Gdy bedziemy solidarni odczepią sie. Pomysly ze to my jestesmy Argentyna a oni PL co oni muszo zrobix abysmy sir odczepili? Pokazac ze sie nie boją! Nie musimy codziennie czytac tych hejtow w strone polski bo caly swiat ma bol dupy. Choc gdy zobaczymy te fragment to tak wygloda jak prosba o follow ale one tylko nazwy wsposywaly na TT.
   #SolidarnośćPolskichVlover
   #PolskaPrzeciwCałemuŚwiatu

   Zrobmy taką akcje aby wszystkim sceny opadly. Moze jak bedzie Llamame to kapelusze bedziemy mieli albo na Abrazeme y veras jakies brokaty?

   ~~ Kamila

   Usuń
  2. Dziękuje za odpowiedź! ;)

   Usuń
 30. Jak skopiują naszą akcje to nie martwy sie bo mamy szanse sie rozegrać w sierpniu :D a chodzi mi tu o jakąs wielką akcje która powali ich wszystkich na kolana!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet dwie szanse mamy :D - Warszawa i Kraków.
   I my się już postaramy, żeby im kopary opadły xd
   ~Katy<3

   Usuń
  2. Poprawka xd 3 szanse :D 22 sierpnia
   25 i 26 sierpnia :D

   Usuń
  3. No to jeszcze więcej :D
   ~Katy <3

   Usuń
 31. Dżesika miała dziś wieczorem zamieścić filmik,który miał wszystko wyjaśnić.
  Mam również szczerą nadzieje na to,że te akcje będą totalną porażką. Zachowują się dziecinnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet jakby dodała to do argentyńskich "fanów" to nie dotrze, bo oni muszą się z nas pośmiać -.-

   Usuń
  2. a filmiku jak nie było tak nie ma i co Ci ten filmik wyjaśni pewnie nic czego nie wiemy, ale może przynajmniej Tinistas z Argentyny nie będą atakowały bogu winne Polskie Tinistas.

   Usuń
  3. Tini stanęła po naszej stronie,bo odpisała fance na dm,że to nie nasza wina i nas kocha.

   Usuń
  4. Jeeej♥ wiedziałam, że Tini wreszcie wkroczy do akcji i zacznie nas bronić♥
   Tini to nasz jedyny ratunek. Tylko ona przemówi do tej "inteligencji" argentyńskich fanek i tylko ona może roztrzygnąć i zakończyć tą "wojnę".

   Usuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 32. Czytając te komentarze nieźle się uśmiałam :) Prawda jest taka, że POLSKI fandom Tinistas, który powinien łączyć ludzi razem, bo w końcu waszą idolką jest jedna osoba, tak na prawdę niczym nie różni się od zagranicznych fanek, które obrzucają błotem polskie fanki.
  Robicie to samo co tamte dziewczyny. Skoro wszystkie jesteście fandomem to chyba powinna być jakaś solidarność, bo kiedyś wy zrobicie jakiś błąd i nie będziecie miały życia w internecie. Jak pisały już niektóre (mądre) osoby na górze - nie wiecie ile czasu spędziła dziewczyna w towarzystwie Martiny. Mogło to być 30 min, 5 min, 2 min. Nie wiecie co tam się działo. Spokojnie mogła się z nią poprzytulać, wyznać miłość i wszystko co chciała. Miała całkowite prawo, żeby zapytać się przy okazji o follow. Niepotrzebnie filmik opublikowała, tu przyznaję rację, ale to nie jest powód do waszych hejtów. Pokazujecie, że niczym się nie różnicie od innych fanek. One najechały na cały polski fandom, a wy pojechałyście po jednej dziewczynie, która jest waszą rodaczką. Nie dość, że pokazujecie, że polskie Tinistas nie żyją ze sobą w zgodzie, nie są solidarne, to jeszcze nie znając człowieka obrażacie go. Przygotujcie się, że kiedyś przez jeden mały, głupi błąd wy możecie być tak obrażane.
  Ja bym się nie wstydziła za tą dziewczynę. Nie musiała dodawać filmiku, ale z całym szacunkiem to wasze reakcje są godne pożałowania i to za wasze zachowanie powinnyście się wstydzić.
  Jeśli chodzi o to co teraz sobie "wasza Tini" pomyśli, moim zdaniem nie zauważy tych komentarzy. Z resztą ona sama wie jak przebiegło spotkanie z tą dziewczyną. Odpuście sobie.
  Jeśli chodzi o zgapienie akcji. Przeczekajcie i zobaczcie jak sprawa się potoczy. Jeśli obsadzie tak bardzo podobała się polska akcja to będą ją pamiętać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ty masz rację, ale i tak nic to nie zmieni :/ teraz cała Argentyna ma o Polsce okropne zdanie :/

   Usuń
 33. no wstyd... ale to była jedna fanka, (chyba bo mi się filmik nie otwiera) a tu takie oskarżenia na całą Polskę! Oczywiście, bo co? Bo Polska się przygotowała? Bo wymyśliła akcje? Bo choć przez 2 dni na tt naszych idoli były zmianki o Polsce a nie o kochanej Argentynie, o której jest dość często ^^ Jest mi po prostu smutno jak te argentyńskie tinistas zwyzywały tinistas w Polsce, bo jak widać w dzisiejszych czasach wytkną każdy błąd smutne...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda jest taka, że nie tylko argentyńskie tinistas wytykają błąd. Polskie fanki nie lepsze. Zachowanie i tej i tej strony jest śmieszne. Nie musiała dziewczyna wstawiać filmiku, ale reakcja na to jest śmieszna.

   Usuń
 34. Mam nadzieję, że ta akcja im się nie uda. Wyśmiewają się z nas, a potem kopiują nasze pomysły -.- Mam wrażenie, że jeśli uda im się ta akcja to będą spamować, szczególnie nam, jacy to oni są wspaniali, bo przecież obsadzie nie wypada powiedzieć, że to jest skopiowane z Polski...
  Co do afery z filmikiem to jest okropne co oni wypisują... Na filmie przedstawiony jest tylko fragment tego co się działo. Może Tini sama zaproponowała im follow na TT? Ale nie! Oni wymyślili sobie, co działo się wcześniej, ponieważ musieli się do czegoś przyczepić, bo przecież aktorzy byli zachwyceni koncertem w Polsce i tak być nie może! Zawsze znajdą coś do czego można się przyczepić... Nawet jak próbujesz załagodzić sprawę oni i tak będą się wyśmiewać, albo w ruch pójdą wyzwiska... Nie mówię, że autorka filmiku dobrze zrobiła - bo postąpiła źle, aczkolwiek jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo się mylić.
  Żal mi ich... naprawdę... Są tak zazdrośni, a te ich argumenty są żenujące... "bo Tini jest z Argentyny"... Serio? -.- Jesteśmy Tinistas i powinniśmy trzymać się razem. Bez względu na to, czy ktoś jest z Polski, Argentyny czy jeszcze z innego państwa! Widocznie oni nie powinni być w tym fandomie, bo nie mam pojęcia, jak taki ktoś może nazywać się prawdziwym Tinista...

  OdpowiedzUsuń
 35. Uważam, że ta dziewczyna postąpiła źle wstawiając ten filmik, bo mogła się spoddziewać takiego odzewu. Nie wiem po co w ogóle prosiła Martinę o tak idiotyczną rzecz jak follow. Ale Argentynki grubo przesadziły, obrażały nasz WSZYSTKIE tymi tweetami i to jest jak najbardziej nie na miejscu. Sądzę, że V-lovers z całego świata powinny być dla siebie miłe i uprzejme, wspierać się, a niei nawzajem hejtować...A co do ich "akcji koncertowych" ściągnięte z Polski na pewno (jeszcze nigdzie nie było takiego czegoś, tylko my jako jedyni pomyśleliśmy). Ta akcja na pewno im się nie uda pooniewąż KTO ZOBACZY MAŁE LITERKI?!?!? Boję się tylko tego, że po tym nawale hejtów Martina zacznie źle postrzegać Polskie fanki :/

  OdpowiedzUsuń
 36. Wow, wielkie Wow. Nie sądziłem, że kiedykolwiek banda dzieci zrobi zamieszanie na skale światową. Brawo... kłótnie takich ludzi pokazują, kto w większości ogląda ten serial ;_; Żal mi tej Stoessel, a zarazem brakuje mi czasów sezonu 1 i tej małej popularności [*] Wróć stara Violetto, wróć!

  OdpowiedzUsuń
 37. Co jak co ale my przynajmniej pod zdjęciem jak Cande i Ruggero się całują nie pytamy się czy są tak naprawdę razem xD

  OdpowiedzUsuń
 38. hahah ale nam zazdroszczą tego co obsada powiedziała o nas! takie ciepłe i miłe słowa! :) a do tego dzisiaj Tini na swoim twitter' ze zamieścila zyczenia w różnych językach i to nasze czyli: Wesolych Swiat, jest napisane jako pierwsze :) Zapadlismy w pamieci Tini i calej obsady a reszta niech zazdrości !!! POZDRAWIAM :)

  OdpowiedzUsuń
 39. Wow, jestem w szoku. Cóż za pokaz "szacunku" do drugiego człowieka. Brawo vilovers, jestem pod wrażeniem.
  Problem polega tylko na tym, że atakujecie tą dziewczynę, pisząc nieprawdę, bo to nie ona poprosiła Martine o follow na twitterze, tylko Martina sama chciała jej go zaproponowała, a ona jedynie wpisywała na jej telefonie swoją nazwę użytkownika. Ups...
  I jakkolwiek nie popieram chwalenia się tym, że ktoś dał komuś follow, to tym razem nie rozumiem o co taka fala oburzenia. Wstyd wam? Ale za co? Ta dziewczyna nie zrobiła nic złego. Nawet jeśli poprosiłaby Martine o follow (choć wcale tak nie było) to co w tym złego. Codziennie na twitterze mnóstwo ludzi sępi o to, wysyłając pierdyliard tweetów typu "Tini, sigueme". Niektóre z nich potrafią wysłać nawet 300 pod rząd, co jest wkurzające, bo ciężko się przez to przekopać do innych treści. Ale to oczywiście, nie jest nic złego, skąd... Ale już osobiste poproszenie o follow to zbrodnia niemalże. Dlaczego? Wie ktoś może?
  Co do tego filmiku. Jak pisałam powyżej, nie popieram chwalenia się follow i być może mogła sobie darować. Ale... wystarczy, ze ktoś z twitterowiczów zostanie zauważony przez kogoś z obsady to co jest? Od razu tweet ze skreenem typu "OMG, Tini/Rugg/itp dał mi follow/podał dalej mój post/dodał go do ulubionych". I takie chwalenie się nie jest żałosne. Ale pochwalenie sie follow za pomocą filmiku już jest. Cóż, ja znowu nie ogarniam, dlaczego?
  Moim zdaniem vilovers z innych krajów od dawna nie przepadają za polskimi i to kolejny przykład. Mają - jak to wy mówicie - "ból du..y", bo Martina dała komuś follow, a one pewnie od dawna o to proszą i nic (nawet nie chcę sobie wyobrażać jaki będą mieć ból jak wyjdzie, że to Martina sama to zaproponowała). Zresztą, z tego co wiem, waszej redakcji to nie przeszkadza; sami przecież radziliscie, aby pisać tweety jak bardzo sie obsadzie u nas podobało, aby ten "ból du...y" mieli. No i mają, dostaliście, co chcieliście, więc w czym macie problem? W tym, ze jakaś grupka pisze, że nie lubi Polaków? Naprawdę, aż tak wam zależy na miłości ze strony argentyńskich vilovers? I czy naprawdę warto przejmować się opinią ludzi, którzy przenoszą antypatię z jednej osoby na cały naród?
  PS. wielkie wyrazy szacunku dla Annevue. widziałam co wczoraj robiła na twitterze i jestem pełna uznania dla tego, jak sie zachowała i że potrafiła być ponad blogowe podziały, bo jak widać, nie wszyscy to potrafią. Brawo Aniu :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się ze wszystkim co powiedziałaś, choć ciężko mi zachować spokój jeżeli ktoś obraża mój kraj :(

   Usuń
 40. Moim zdaniem jeśli Tini nie zrobiła o to jakiejś większej afery to inni też nie powinni tego robić , bo to sprawa między Tini a tą fanką :) Po

  OdpowiedzUsuń
 41. Ale mi wstyd za to że tak pokazały swoją wdzięczność i że to Polki pewnie wszystkie polskie vilovers które wiedzą co to wstyd by czegoś takiego nie zrobiły i że teraz wstydzą się ich zachowania .

  OdpowiedzUsuń
 42. Smutne jest to, że przez jedną osobę cierpią wszystkie Polskie Tinistas :(. Jeśli jesteście atakowane nie odpowiadajcie atakiem na atak albo wyjaśniajcie spokojnie sytuację albo po prostu odpuście i porozmawiajcie o tym z innymi Tinistas na pewno Wam pomogą i będzie Wam lżej.

  OdpowiedzUsuń
 43. Czy na serio cała Europa nas nienawidzi czy tylko Argentyna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uff na szczęście. . To mogłyby nam pomóc Niemcy albo Włochy !

   Usuń
  2. Nie bój się Włochy i Francja też nas nienawidzą -_-

   Usuń
 44. Przestańcie się wszyscy kłócić! Ten erial był, jest i zawsze będzie naszym życiem, jesteśmy v-lovers i powinniśmy się wspierać, a nie walczyć o to kto jest lepszy. Dżesika nie musiała stawiać tego nagrania, ale nie musicie od razu jej hejtować. Argentyńskie v-lovers nie potrafią i chyba nie są prawdziwymi v-lovers, i jeżeli będziemy pisać takie komentarze to też takie będziemy. Nie powinno nas obchodzić co piszą, my musimy się wspierać i pomagać, cieszyć się gdy obsada jest z nas dumna. Tini najlepiej wie co robiła, czy dała jej swój telefon czy nie. To nie powinno nas obchodzić. Jestem z nas dumna i mam nadzieję, że zaplanujemy kompletnie inne i wspaniałe akcje koncertowe :)

  OdpowiedzUsuń
 45. Disney kazał Tini zaobserwować to zaobserwowała... takie są całe warunki jej *sławy* tak samo te blogerki robią to co im Disney każe( nic nowego), a te Pseudo Fanki dopowiedziały sobie całą ta historyjkę.

  OdpowiedzUsuń
 46. Czy tylko ja gotuję się ze złośc? Trochę chce mi się ryczeć. Nie mam pretensji do tej dziewczyny, bo co ona złego zrobiła? Skąd wiecie, że nie błagała Tini o przytulenie, autograf? Może poprostu długo marzyła, aby Tini obserwowała ją na TT? A czy Polacy nie powinni się cieszyć, bo skoro Tini obserwuje Polke To będzie mogła często czytać, jak my ją kochamy?
  Po drugie, jest mi przykro czytając te wszystkie wredne komentarze ze strony Argentyny! Wyzywają nas zwyczajnie z zazdrości! Oceniają! Zawsze byłam dumna z bycia Polką i zapieklo mnie do żywego jak zobaczyłam te obelgi pod adresem mnie i moich rodaczek! Pracowaliśmy ciężko na uwage obsady! Argentyna dostawala zawsze wszystko ot tak i jeszcze mają pretensje?
  Ta akcja im nie wyjdzie, u nas udało sie, bo Polscy V-lovers stworzyli pierwszą tak zorganizowaną społeczność. A zresztą obsada od razu zauważy, że Argentyńczycy zmałpowali akcje z Polski i nie zrobi to na nich takiego wrażenia!

  OdpowiedzUsuń
 47. Hejtowanie to nie sposób! Ona też ma uczucia...

  OdpowiedzUsuń
 48. To wszystko jest smutne a za razem śmieszne. Moim zdaniem wszystkie Tinistas powinny trzymać się razem... W końcu jesteśmy trochę jak rodzina. Nie rozumiem tylko dlaczego muszą od razu naskakiwać na wszystkie polskie Tinistas. Na pewno trochę zazdroszczą tej dziewczynie. Chociaż sama uważam że to co zrobiła jest żałosne. A co do akcji to niech Argentyna też sobie robi...Myślę że obsada i tak zapamięta na długo nasze akcje. :)

  OdpowiedzUsuń
 49. Nic nie wiecie na temat tej sytuacji, a piszecie! To mi jest za was wstyd! Zamiast się wzajemnie wspierać jeszcze bardziej wyzywacie. Idźcie się leczyć-,-

  OdpowiedzUsuń
 50. wiemy że ta dziewczyna żle zrobiła ale się tym nieprzejmujmy oki imacieracje myje oskarżymy za to że nam ukradły akcje i na sierpień wymyślimy coś bombowego najlepszego bo polskie v-lovers są NAJLEPSZE !!!!! ZAJEBISTE I POMYŚLOWE a oni to nieumieją wmyślić innych akcji tylko zrzynają od nas bo nas alba pochwaliła ...

  OdpowiedzUsuń
 51. Ja powiem tak, po co chciała to follow? Co jej to da? Każda NORMALNA TINISTAS przytuliła się by do Tini i powiedziała, jak bardzo, ją kocha. Zupełnie zgadzam się z Argentyną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I ty nazywasz sie POLSKO Fanka ? A moze jestes Argentynko ? Dzesika moim zdaniem nic wielkiego nie zrobila , a zaraz cala Argentyna na calo Polske poszla !¡A ty jak bys sie zachowala na jej miejscu ?Niewiem jeszcze raz bys mocno przytulilo do Tini i prosila o selfie ,to niestey nie jest takie proste jak sobie wyobrazasz to wielki zaszczyt ze tak kochana i popularna gwiazda cie obserwuje , zwlaszacza ze jestes Polko.A przepraszam , jesli tak bardzo zgadzasz sie z Argentyno to pozwolilas bys im aby sciogneli naszo akcje ?Argenskie Tinistas so po prostu zazdrosne ze Tini obserwuje Polke.Co do ich koncertow to mysle aby zkonczyl sie porazko bo oni tak perfidnie o nas piszo./LODOSTAS forever!

   Usuń
  2. Mam korzenie z Argentyny i uwierz mi, że kurde ta Dzesika zachowała się jak typowa Pato. Jak by zrobiły tak Tinistas z Włoch to i tak byście je cisnęły więc prosze was no. Mogła się nauczyć i POPROSIĆ o obserwacje a nie kurde sama siebie zaobserwowała. PATUSKA NIE TINISTAS! Tak jestem polską fanką. I polecam słownik j. polskiego :) :* / właścicielka komentarza

   Usuń
 52. Zanim coś napiszecie to pomyślcie. Może Dżesika miała dużo czasu podczas spotkania z Tini, może Tini jej to sama zaproponowała. Nie jestem po żadnej ze stron, ale nie naskakujcie na nią tak! Owszem, mogła się zastanowić zanim wstawiła ten filmik i to był jej jeden głupi błąd. Każdy z was mógł to zrobić. Teraz pomyślcie jak ona się z tym czuje i postawcie się na jej miejscu. Jak wstawiała ten filmik nie myślała o tym, że z tego wybuchnie tak wielka i głupia afer

  OdpowiedzUsuń
 53. I teraz zamiast się cieszyć ze spotkała Tini to będzie się martwić bluzgami ze poprosiła o follow. Dobra przyznaje ze by mi to nawet do głowy nie przyszło przy takim spotkaniu mo ale ludzie są różni. Tak jak komuś zależy na przytuleniu to komuś innemu może na tym follow. No dziwna akcja ale zgadzam się z wami, że wiecie "jedna zrobiła to od razu wszystkie Polki są złe " haha beka

  OdpowiedzUsuń
 54. Powiem Wam, że to nie było "tak". Owszem, to Dżesika i reszta blogerek Disneya, ale inicjatywa zaobserwowania padła ze strony Tini, one o nic nie prosiły.
  Dżesika pisała na asku, że to Tini się ich spytała czy maja Twittera, a nastepnie każdej dałą telefon by wpisały swoje nazwy na TT. :/ Myslę, ze nieźle obsmarowaliście te dziewczyny, mimo, że to nie one prosił o follow. ://

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, tak troche to upiększyli

   Usuń
 55. Nie rozumiem dlaczego te argentynki czy tam inne naskakują tak na polskie Tinistas.
  A są wiedzą, że to Dżesika poprosiła o follow na TT? A może Tini chciała ją zaobserwować i Dżesika wlączyła swoje konto i tyle. Jeszcze nie rozumiem tego,czemu one atakują WSZYSTKIE polskie Tinistas. Aha już wiem, bo obsada mówi o nas tak dobrze i są zachwyceni po koncertach w Łodzi. I jeszcze jednego nie rozumiem po co one to robią? Żeby nam zrobić na złość i pokazać obsadzie, że polacy są głupi? A z tą akcją na koncert mnie rozśmieszyli.
  Pewnie tylko kilkanaście osób będzie miało te kartki i obsada się nie wzruszy tak jak w Polsce.
  Życzę im aby akcja się nie udała :')
  A tak a propo Gratuluję dla tych Tinistas :'''')
  Niech się postawią na miejscu Dżesiki i ciekawe czy było by im miło gdyby o nich cały świat źle mówił. Serio tylko pogratulować im inteligencji :'')
  Na dajmy się im spamujemy na TT hastagiem
  # StopBullyingTinistasDePolonia

  OdpowiedzUsuń
 56. To było serio takie nie fer :/ Bo tak po prostu wzięła jej telefon, aby Tini ją zaobserwowała, ale ja bym zrobiła tak jak argentyńskie fanki, a nie o takie coś poprosiła!! I jeszcze przyniosła nam wstyd i teraz inny kraj źle o nas myśli!!! x(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam do mojego komentarzu, tam wszystko jest wyjaśnione (:

   Usuń
 57. Okropnie sie zachowały te Tinistas! Nie muszą od razu wyzywać! Mam nadzieje że Tini zobaczy ich twetty i jakich ma fanów! Zazdroszczą nam po prostu... Niech sie nie czepiają nas WSZYSTKICH!Taakk.. coś nie słyszałam żeby Mediolan miał jakąś akcje...A tak w ogóle jestem smutna bo Tinistas to jedna rodzina a my się kłócimy! :-( Ale te komentarze mogły zachować dla siebie... Musimy im pokazać że my nie jesteśmy takie złe!!!! Dawajcie "siostry" pokażmy im! Wiem że nie powinniśmy tak robić ale jak sie tak łateo nie poddam nie pozwole sobie tak mówić o nas!

  OdpowiedzUsuń
 58. Nie powinniśmy obwiniać o wszystko Dżesiki. Fakt na filmiku nie wygląda to najlepiej, ale powiedziała, że miała 15 minut na wszystko. Myślę, że przez te 15 minut zdążyła ją przytulić, podziękować, porozmawiać. A Tini podobno sama zapytała czy mają twittera i poprosiła o wpisanie nazwy. Okej może nie powinna wstawiać tego fimiku, ale zrobiła to pod wpływem emocji. Czasem dając się ponieść emocją robimy różne rzeczy czasami nie do końca "mądre". Ale my odpisując tym fanką z Argentyny dolewamy oliwy do ognia. I nie powinniśmy obwiniać o wszystko Dżesiki, bo my też nie jesteśmy bez winy. Odpowiadamy na ich tweety w złości i tym jeszcze bardziej je nakręcamy. Moje zdanie nikt nie musi się z nim zgadzać:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co do tej akcji z napisem szczerze życze im, żeby nie wyszła

   Usuń
 59. To smutne, że tak obrażają jakąś nastolatkę, która prawdopodobnie bardzo podekscytowana, jak każdy fan w takim momencie tak się zachowała i wrzuciła niewielki fragment filmiku. Nie wiemy jak to wyglądało, czy to Tini zaproponowała, czy długo przedtem rozmawiały, przytulały się itp. Ale myślę, że Tini gdyby nie chciała to wykręciłaby się, jest inteligentna, nie da się podejść. Wydaje mi się ,że argentyńskie fanki poczuły się strasznie zazdrosne tą udaną akcją koncertową i dobrym słowem dla Polaków, oto taki skutek tego. Jeśli mówią, niech sobie mówią-byleby mówili o Polsce, a potem i tak zapomną o czym. Polscy V-lovers, Tinistas są na równi z najlepszymi na całym świecie.

  OdpowiedzUsuń
 60. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 61. Tini jest po naszej stronie <3
  https://twitter.com/Annevue/status/584983497368035328
  Napisała, że sama dała im telefon i że one są jej siłą :)
  Argentynka wstawiła zdjęcie, a nie sądzę, by przerabiały to na naszą korzyść <3
  Czekamy na przeprosiny.?
  Ja tak ;-;
  Takie obelgi a nie miały racji...
  Tini jest kochana <3

  OdpowiedzUsuń
 62. Que? What? Co? Jak ta debilka polka mogła tak zrobić.... Teraz CAŁĄ Polskę obrażają ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz jej nie obrażać? Co ona złego zrobiła? Rozumiem, że jakby Tini cię poprosiła żebyś jej podała swoje konto na TT do byś odmówiła?; )

   Usuń
 63. Que? What? Co? Jak ta debilka polka mogła tak zrobić.... Teraz CAŁĄ Polskę obrażają ;(

  OdpowiedzUsuń
 64. dla mnie to też wstyd. i szczerze mowiac nie dziwie się ze wszyscy tak reagują na to...to było troche nie na miejscu, duzo bym zrobiła zeby spotkac się z Tini chwilkę z nią porozmawiać i przytulić ją.. nawet na mysl mi by nieprzyszlo, zeby prosić ją o follow!!!! WSTYD NAPRAWDĘ

  OdpowiedzUsuń
 65. Widzę, że zrobiła się bardzo duża afera z tego wszystkiego. Jeden krótki filmik, zdjęcie które tak na prawdę nic nie pokazuje. Zresztą Tini też już zabrała głos w tej sprawie tak jak i dziewczyny które zostały o wszystko oskarżone. Myślicie że Tini bez powodu dałaby im telefon lub tak bez karnie mogłyby sobie coś w nim robić i nikt by nie zauważył? Jedna wielka głupota, rozdmuchana przez fanów z Argentyny i innych krajów, nie rozumiem po co ta walka. Niech sobie piszą co chcą i nas wyzywają, to tylko o nich źle świadczy a nie o Nas. Może i są zazdrosne o coś, ale moim zdaniem nie maja o co ponieważ my mieliśmy 2 koncerty o które było trzeba trochę "walczyć", a oni tak naprawdę o nic nie musieli zabiegać bo wiadomo było że tam koncerty się odbędą. PS. sądzę też że powinniśmy mniej spamować na twitterze tylko i wyłącznie dla swojego dobra ;)

  OdpowiedzUsuń
 66. Większy fejm by miała, gdyby miała zdjęcie z Tini w korzystniejszej sytuacji czy pozie :)) Ogólnie to pozdro dla Argentyny.

  OdpowiedzUsuń
 67. możecie pokazać to nagranie ?

  OdpowiedzUsuń
 68. To żałosne jak Tinistas z innych krajów są cięte na Polskie fanki Martiny. Dżesika czy jak jej tam, jak każdy fan była bardzo podekscytowana zobaczeniem swojej idolki, co to follow to nie rozumiem tego hejtu.. nic złego nie zrobiła, może to było jej marzeniem? -,-
  Co do zachwytu naszym krajem przez ekipę serialu, to raczej powinny się według mnie cieszyć,że obsada ma tyle wiernych fanów też w innych krajach. To naprawde smutne i samolubne,że nienawidzą fanów z innych krajów.. nie rozumiem ich, przecież gdyby były prawdziwymi fankami, to by wiedziały ,że Argentyna jest dla nich najważniejsza, jest była, bedzie i nic tego nie zmieni. To na tyle ode mnie.

  OdpowiedzUsuń
 69. Omg... co do pierwszej "afery" zgadzam sie w 100% z obcokrajowcami. To było WIELKIE przegięcie... Jednak mogli zwyzywać tylko te 4 dziewczyny, a nie wszystkie polki... Co do 2 "afery" to żaden cud i wielki czyn zrobić flage na koncercie... na 50 z 60 koncertów (nie koniecznie VL) takie coś ma miejsce i naprawde nie jest ciężko to wymyślić... -.- Jestem załamana inteligencją i logiką 80% społeczeństwa

  OdpowiedzUsuń
 70. Dacie jakiś link lub kpie do tego zdjęcia czy filmiku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest link do filmiku na którym Tini daje Dżesice follow: https://twitter.com/AboutTiniS/status/584388220961587200
   Ale pamiętaj, że to nieprawda a Tini i te blogerki wszystko wyjaśniły, poniewaz one rozmawiały już z nią wcześniej przez 15 min., a dopiero potem Tini spytała czy mają twittera i zaproponowała follow, także uważam że reakcja Argentynek oraz niektórych Polek ( co jest oburzające, że nie możemy być jedną społecznością i jako rodaczki kibicować sobie, a nie się kłócić i wyzywać tak jak to robia Argentynki) jest naprawde nie na miejscu.

   Usuń
  2. zgadzam się z anonimem taka jest prawda
   te argentynki są żałosne nie znały prawdy a nas przezywają od chujów i tp żałosne zachowanie

   Usuń
 71. Już nie wiem, co o tym myśleć. Z jednej strony nie znamy okoliczności, w jakich ta Dżesika wzięła telefon Martiny. Równie dobrze Martina sama zaproponowała, że zaobserwuje te dziewczyny. Chociaż dla mnie takie follow nic nie znaczy - jasne, zaobserwuje, tylko po co? Dla szpanu. Nawet jak ten ktoś obserwowany coś wstawi, to dla Tini i tak pewnie nie będzie ten wpis miał znaczenia.
  Z drugiej strony, jeśli tak naprawdę Dżesika ,,wyrwała" telefon Martiny, uważam to za głupotę. Ale przecież na zdjęciu widać było, że Martina wściekła nie była.
  I tak uważam, że prawdziwy fan przytuliłby idola, powiedział mu jakieś miłe słowa. Ja sama czekam na taką okazję i wcale nie obchodzi mnie takie follow.
  Obcojęzyczne fanki przesadzają. Zgadzam się, są zazdrosne, że obsada zwraca uwagę na nas. Dlaczego? Bo my walczyliśmy o swoje. Nie mieliśmy wszystkiego pod nosem, gdyby nie inicjatywa polskich Vilovers, pewnie nie byłoby koncertu w Polsce.
  A ściągnięcie tej flagi to również przesada. One chyba pragną niby zemsty, żeby zrobić nam na złość. Ja serio się wkurzyłam, jak czytałam o tej akcji. Mam nadzieję, że im nie wyjdzie :>

  OdpowiedzUsuń
 72. Co do tego filmu , na którym te dziewczyny podsuwają telefon Tini ,żeby je zaobserwowała to po części zgadzam się z hejterami . Przez te dziewczyny niesłusznie osądzone zostały polskie v-lovers i pewnie sama Tinita miała z tego powodu niesmak . Uważam ,że przyniosły hańbę wszystkim POLSKIM V-lovers !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też tak mówiłam ale taka nie jest prawda do tini sie pierw ich spytała czy maja twitera a puźnije im to zaproponowała -,-

   Usuń
 73. Mają dowód na to że to Polka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To blogerka Disneya ma bloga o Disneyu, którego prowadzi po Polsku, więc jakby nie patrzeć to Polka xD :)

   Usuń
 74. W sumie nie dziwię się Tinistas z zagranicy, że tak zareagowali. Wideo wygląda tak jakby Dżesika po prostu do niej podeszła i kazała się follownąć. Jest bardzo dwuznaczne a one nie interesują się resztą wydarzeń.
  Poza tym większość tych Polek, które dostały follow od Tini zachowuje się jakby co najmniej wystąpiły w jakimś filmie. Jakieś dziewczyny proszą je o follow a one na początku odpisywały, że nie mogą a później w ogóle przestały im odpowiadać. Ja rozumiem wszystko, jednak one wyraźnie przesadzają. Rozumiem, że czasami nie chce się dawać komuś follow ale przez taką głupotę wywołały aferę. To było do przewidzenia, odkąd Tini je zaobserwowała, że takie coś prędzej czy później wybuchnie a filmik Dżesiki tylko się do tego dołożył.
  Nie wiem co ogólnie o tym myśleć czy naprawdę zaoferowała im to follow czy same to zasugerowały w każdym razie powinny się trochę ogarnąć, żeby tę aferę złagodzić. Przynajmniej być miłymi dla innych a nie odpisywać chamskie "no", gdy ktoś poprosi o fback albo wgl ignorować :)

  OdpowiedzUsuń
 75. Słuchajcie ale to jest tylko fragment nie znacie okoliczności może ta dziewczyna przytuliła Tini trochę z nią porozmawiała i może zaczęły temat twittera, może Tini mówiła jak dużo dostaje od nas wiadomości i zapytała się tej dziewczyny czy ma twittera dała jej SWÓJ telefon wpisała swoją nazwę i Tini ją zaobserwowała może mówiła jej też że prowadzi bloga o Violettcie. To są tylko moje przypuszczenia może było inaczej ale tylko Tini i Dżesika wiedzą jak było naprawdę.

  OdpowiedzUsuń
 76. Mam bardzo ważną sprawę do Annevue, Milens, Patki lub kogokolwiek z twórców tego bloga. Mam kilka pomysłów odnośnie sierpniowych akcji na VL. Są one dokładnie opisane i myślę że naprawdę fajne. Bardzo prosze, niech któreś z was zwróci na mnie uwagę. Podajcie mi wasz email i wtedy wam wyślę. Bardzo proszę!!! Chciałabym pomóc!!

  OdpowiedzUsuń
 77. Nie wypowiem sie na ten temat tylko powiem że są żałosne

  OdpowiedzUsuń
 78. Szczerze... to głupie napisałam do nich posta na tweet longerze tu ---> http://www.twitlonger.com/show/n_1sljehn ( oczywiście przetłumaczone w tłumaczu )
  Ale tu macie napisane po polsku dodane dzis -> http://www.twitlonger.com/show/n_1slk66v?new_post=true
  Jeśli chcecie to można im to wysłać i wtedy z mądżeją !

  OdpowiedzUsuń
 79. Przetlumaczy ktos nowy wpis na blogu Cande? Prosze jest tam duzo nspiaane o koncertach w Polsce :)

  OdpowiedzUsuń
 80. OOOO co za ŻMIJE nie daruje i tego sa po prostu zazdrosne z tini nas kocha ta co zrobiła plakat ze ma przestac nas obserwowac to bedzie miala przerabane jetem pewna tni ne bedzie z tego zadowolona

  OdpowiedzUsuń
 81. Także zgadzam się z Tinistas z zagranicy. Zwłaszcza, ze i tak już źle o nas mówiono. Może zamiast bardziej się pogrążać i przynosić wstyd wszystkim Tinistas z Polski, należałoby się cieszyć z miłych słów ze strony obsady?
  Nieważne jakie miała intencje - co mogła pomyśleć Tini?

  OdpowiedzUsuń
 82. Żeby zejść na sam dół to tak duzo tych komentarzy :D Moim zdaniem ta dziewczyna żle postapiła umieszczając takie video , bo kazdy chciał by follow . A tym właśnie video zhańbiła naszą Polskę , i teraz Polska będzie jako najgorsza bo Argentyna sobie poradzi i weżmie resztę Tinistas a my zostaniemy sami. I tak się stanei że obsada będzie miała niechęć do tego naszego karaju.

  OdpowiedzUsuń
 83. Dlaczego z powodu jednej dziewczyny wszystkie Tinistas mają być obrażane. Ja kocham Tini i nigdy by mi nie przyszło do głowy poprosić ją o follow. A z akcjami i tak nie wygrają bo my to wymyśliliśmy i jak Tinka zobaczy to samo w Argentynie to może pomyśleć, że zgapili a zresztą przez tyle lat my V lovers oglądałyśmy Violette, która pokazuje, że nie wolno się kłócić i wszyscy są sobie równi i gdyby Martina zobaczyła jak się kłócimy na pewno nie byłaby zadowolona bo pomyślała by sobie: fajnie, ja je przez tyle lat tego uczyłam i to wszystko poszło na marne. Tinita kocha nas wszystkie tak samo i nie wybrała by pomiędzy argentyńską fanką a polską. Ale ta dziewczyna która poprosiła o follow na twitterze obniżyła poziom całej Polsce:(

  OdpowiedzUsuń
 84. Myślę że nie ma się czym przejmować. Te dziewczyny, bo na pewno nie prawdziwe Tinista, pokazały jakie są - zepsute, zazdrosne hejterki. Nie oszukujmy się, każdy z nas marzy o obserwacji Tini na TT, jednak nie za wszelką cenę. Np. moim marzeniem jest same spotkanie z Martiną, zobaczenie jej chociażby przez ułamek sekundy, ale każdy ma inne marzenia. Te hejty na Polskie Tinistas udowadniają całej obsadzie jakich " fanów " mają najbliżej siebie. Poza tym wiadomo jak jest - nie masz się kogo doczepić, obrażaj Polaków.
  Co do tych akcji, jest to cios poniżej pasa... Jak pisałam wyżej ZAZDROŚĆ. Obsada tak nas doceniła, tak bardzo pokochała, że oczywiście nie mogło się to odbić bez echa ze strony Vlovers z Argentyny. Kiedy czytałam to wszystko, naprawdę zbierało mi się na płacz.
  Podsumowując : Polskie Vlovers nie muszą zwracać na siebie uwagi wyzwiskami i tymi śmiesznymi konfliktami na TT. My zwracamy na siebie uwagę jedynie miłością do naszych idoli i kreatywnością, jaką wykazaliśmy się podczas akcji z flagą (której gratuluje wszystkim, którzy byli na koncercie). Dodam tylko, że jeśli one śmieją nazywać się prawdziwymi Vlovers/Tinistas, to aż żal mi samej obsady z powodu takich "fanów". Naprawdę żal i smutek przepełnia moje serce, kiedy czytam to wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 85. Napiszmy do Tini wiadość że jest nam smutno z tego powodu i żeby coś z tym zrobiła!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest bardzo dobry pomysł ale nie odrazu zeby coś z tym zrobiła bo ona z nimi nie pirozmawia czy coś w tym stylu ale zeby napisała np tweeta ze jesteśmy jakby jedna rodziną i nie powinnysmy sie kłocic itp i niech wyjasni to ze to jest nie miłe takie obrazanie kogos. najwiekszym problemem jest kontakt z tini :D t jest nie mozliwe aby sie z nią skontaktowac :(

   Usuń
 86. Żal .Kopiują nasze pomysły bo się boją że obsada bardziej pokochala nas niz ich i jeszcze jak dowiedzieli się ze alba byla zachwycona nasza flagą to bezczelnie nas zkopiowali

  OdpowiedzUsuń
 87. Jak można być tak pustym?! Follow na Twitterze, czy to jest aż takie ważne?! Nie dość, że już te internety ogłupiają to do tego ta dziewczyna przynosi nam wstyd!!!

  OdpowiedzUsuń
 88. To okropne! Nie wyobrażam sobie, abym miała możliwość spotkania Tini i prosiła ją o follow na twitterze!!! Ludzie, ogarnijcie się. Martina to też człowiek!

  Fakt jest faktem, że jednak obsada troszeczkę specjalnie nas potraktowała. Wszyscy mamy takie wrażenie. Nie ma się co dziwić - dla nich to był wyjątkowy koncert i nie chodzi tu wyłącznie o naszą piękną flagę, którą utworzyliśmy,, ale to był koniec ich trasy w Europie. Polska była (mogłoby się wydawać, że niestety) na końcu i ona na zawsze pozostanie dla nich wyjątkowym państwem. A byliśmy na końcu, bo u nas taka bieda, że z góry zakładano, że nie będą tu przyjeżdzać :( Jednak, jak sami widzicie, Violetta osiągnęła NIEBYWAŁĄ popularność w Polsce (według mnie porównywalną w Hiszpanii i we Włoszech, jednak tam mieli już kilkanaście (?) koncertów, a u nas - na razie 2. Ale będzie dobrze - przyjadą w sierpniu jeszcze na 3 :). I może trafili na fatalną pogodę (jezuuu, okropnie wtedy było na dworze, a ja jeszcze marzłam pod hotelem...- chodzi mi tu o 29 marca, choć w Warszawie później też było zimno, mokro i ogólnie fatalnie) i może niektórzy zachowali się NAPRAWDĘ bezczelnie (follow na twitterze - naprawdę??), ale koncerty wyszły super , naprawdę pięknie i z tego powinnyśmy być dumni.

  Nawiązując do tego, co napisałam wyżej - inne kraje (np TAKA CAŁA AMERYKA POŁUDNIOWA) miały okazję mieć u siebie już po kilkanaście koncertów (chodzi mi tu o trasę Violetta En Vivo), tak samo jak u nas w Europie (Violetta Live) Włochy, Hiszpania czy Francja (i nie wspominam tu już nawet o samej Argentynie - bo tam było ich już chyba z kilkadziesiąt!!). A więc pomyślcie jak my się czujemy - Polacy, do których nikt nie chciał przyjechać, musieliśmy spamować (tak, wiem, to chyba nic nie dało - wręcz przeciwnie) i tak bardzo nasze polskie V-lovers i Tinistas chciały mieć obsadę w Polsce chociaż na jednym koncercie ! I wreszcie nam się udało, i to jak! Bilety zostały wysprzedane w kilka godzin - po prostu sukces! Więc niech nam inne kraje tak nie zazdroszczą - to my powinnyśmy im zazdrościć, bo oni mają się 10 razy lepiej!

  Oczywiście to nie usprawiedliwia zachowania tej dziewczyny (follow na twitterze) ... :((

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dżesika pisała że to Tini chciała dać jej follow. A jak wy nie wierzycie to już wasz problem.

   Usuń
 89. Typowa polska wieśniara. Nie ważne, że masz przed sobą swojego idola, osobę, która uwielbiasz itp, ważniejsze jest aby mieć głupi follow na TT. Zgadzam się z wszystkimi komentarzami :)

  OdpowiedzUsuń
 90. Skoro kopiuja akcje to tez skopiujmy z napisem gracias a flage hhahahhahah boja sie ze obsada sie nie ucieszy ze skopiowiali od Polski Mediolan leze xdd Zgadzam si! Niech oskarzaja Dzesike a nie nas bezwinne vilover

  OdpowiedzUsuń