Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

03.12.2013

Violetta Mój Pamiętnik - rok późniejVioletta Moje Dz. rok później 

Violetta. Mój Pamiętnik - rok później to drugi rozdział w życiu bohaterki oraz kontynuacja Violetta. Sekrety i marzenia, wydanej przez Disney'a ubiegłej wiosny, który był ogromnym sukcesem wśród czytelników i włoskich Vilovers. Drugi tom będzie śledzić dalsze losy bohaterki na zupełnie nowym etapie jej życia. Premiera książki we Włoszech nadejdzie 17 stycznia 2014r.! Będzie ją można zakupić we wszystkich księgarniach oraz "empikach" w cenie 14,90€ (euro).
 Książka będzie zawierała aż 192 strony pełne nowych, niepowtarzalnych zapisków naszej kochanej Violi, czyli tyle samo co jej poprzedniczka (Sekrety i marzenia) [klik recenzja]. Jak możecie zauważyć szata graficzna nieco się zmieni, a i ten pamiętnik będzie zamykany na magnes. Jestem bardzo ciekawa, czy u nas w końcu również zmienią szatę graficzną jak i zamknięcie tego notesu.
Jeśli chodzi o polską premierę książki nie podano oficjalnej daty oraz ceny wydania, jednak myślę, że i ona pojawi się na polskim rynku tak samo jak pamiętnik z 1 sezonu. Na nasze pieniądze koszt 192 stronicowego pamiętnika Violetty wyniesie równo 59,60zł. Jest to dwukrotnie większa stawka niż poprzedniej wersji, ale jeżeli tylko trafie na ciekawszą ofertę od razu znajdzie się w moich rękach!

Dla tych, którzy są ciekawi znalazłam Włoska wersję pamiętnika:

Kolejna historia = odkrywanie naszej bohaterki tak na prawdę na nowo, tylko tym razem zupełnie odmienionej. Należy podkreślić, że w 2 sezonie Viola zmienia się nie tylko pod względem wyglądu, ale również charakteru. Jej postać staje się niezależna, potrafi pilnować własnych racji, ale jedno się nie zmieniło - nadal wierzy w to, że Ludmiła może się zmienić. Dlatego uważam, że warto będzie sięgnąć po tę książkę chociażby po to, aby dowiedzieć się więcej o dziewczynie, w końcu fabuła serialu kręci się wokół niej.

A wy co uważacie? Skusicie się?13 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, dużo pieniędzy, ale w końcu jestem V-Loverką, co nie? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. o co chodzi w tym wpisie?po co piszecie o produkcie którego nie ma w polsce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale on będzie u nas, zapowiadam tylko, że najpierw zostanie wydany we Włoszech.

   Usuń
 4. Szkoda że w Polsce wszystko jest zawsze z opóźnieniem :/

  OdpowiedzUsuń
 5. No ja czekałam na to. Jak ja się cieszę. Kupię na pewno!

  OdpowiedzUsuń
 6. Hahah!;D Pierwszą część przeczytałam w godzinę!:D
  A później gdy skończyłam "Ja chce kolejną część".
  Mam nadzieję, że u nas w Polsce też się pojawi w styczniu, albo w lutym!;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mojo koleżanke z klasy taki jusz ma od 6 grudnia

  OdpowiedzUsuń
 9. Na prawde super ten pamiętnik z 2 sezonu

  OdpowiedzUsuń
 10. w polsce na gumke :(

  OdpowiedzUsuń
 11. on będzie poniżej 30 zł. bo ostatnio patrzyłam i wyjdzie 2 kwietnia czekam i czekam bo jest dopiero początek marca ale dla V-lovers to krótki czas :) i nie chciałam cię poprawiać tylko to powiedzieć

  OdpowiedzUsuń