Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

03.12.2013

Kraina Lodu: Nowa gra i wywiad z Czesławem Mozilem + Backstage z nagrywania clipu

Na początku kilka formalności. Ponieważ pojawiły się sprzeczne opinie odnośnie tego, która wersja piosenki "Jestem Wolna" ma pojawić się w filmie. Napisałyśmy do Disney'a, aby rozwiać Wasze wątpliwości. Otrzymałyśmy odpowiedź zwrotną, w której było napisane, że w nowej produkcji The Walt Disney Company ma pojawić się wersja Tinity - "Libre Soy". A oto poprzednie posty: [klik], [klik], [klik].

Ma to związek z popularnością Violetty i chęcią przyciągnięcia fanów do kin. UWAGA! JEŻELI STRZAŁKI WAM NIE DZIAŁAJĄ SPRÓBUJCIE W,A,S,D!A teraz przejdźmy do rzeczy. "Kraina Lodu" stała się popularna nie tylko wśród młodszej publiczności, ale również młodzieży. Niedawno pojawiła się gra stworzona na podstawie filmu. "Mroźny upadek Olafa" można też porównać do dośyć popularnej, ale już chyba zapomnianej gry Icy Tower (tłum. Lodowa wieża).
Ci, którzy byli wczoraj na filmie pewnie wiedzą, że nasz bałwanek Olaf jest dość ciapowaty. Cały czas gubi jakąś "część ciała". Naszym zadaniem jest poruszając się strzałkami w lewo i prawo oraz spacją przywrócić wszystko do porządku dziennego. W szukanie poszczególnych "elementów" pomoże nam renifer Sven. kiedy wskoczymy na jego poroża dostaniemy więcej punktów. Trzeba jednak uważać na kule śnieżne, na które jeśli się trafi zabierają nam zdobyty fragment.
"Mroźny upadek Olafa" jest również dostępny na tableta i oczywiście w Polskiej wersji językowej. 
Wbrew pozorom gra nie jest aż taka łatwa, więc na pewno szybko Wam się nie znudzi ;)Drugą niespodzianką jest POLSKI DUBBING OLAFA. Głos do tej postaci podłożył Czesław Mozil, znany jako członek jury w programie X-FACTOR. Opowiada w nim o swojej roli w bajce oraz o tym jakie jest między nimi podobieństwo. Jego głos można było łatwo sobie skojarzyć, bo jak wiadomo Czesław ma małe problemy z Polskim akcentem :). Sama oglądając nie tylko ten wywiad, ale też fragmentu z filmu nieźle się ubawiłam. Ten skromny bałwanek choć marzący o cieple jest naprawdę zabawny. Kiedy sytuacja wymaga powagi stąpa twardo po lodzie.  A oto wywiad z Czesławem:A oto Backstage:


Zagracie w grę? Jak podoba wam się dubbing Olafa? Co myślicie o Backstage?20 komentarzy:

 1. super gra ! pierwsza !

  OdpowiedzUsuń
 2. Super a libre soy będzie tylko na końcu?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czego Olaf nie chce sie ruszyc u mnie ?

  OdpowiedzUsuń
 4. umie się nie rusza strzałkami i A,W,S,D

  OdpowiedzUsuń
 5. "Tak, a co? (...) Tak, a co? (...) Tak, a co?" - to mnie rozwala za każdym razem xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu u mnie w grze nie działają ani strzałki, ani te A, W, S, D ;( ?!

   Usuń
 6. Ten Olaf jest genialny! Gra też fajna :D tylko co zbiorę ręce to kula mi je odbiera :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie - u mnie też nie działają ani strzałki, ani A, W, D, S. ;c

  Clarie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może kliknij myszką na ekranie. Mogłaś wcześniej kliknąć po za okno internetu, a wtedy tak jakby nie możesz nic zrobić klawiaturą. Np. jak masz Google to musisz kliknąć na pole do pisania, żeby coś napisać. =D Mam nadzieję, że chociaż w 1% zrozumiałaś i że Ci pomogłam :D

   Usuń
  2. Okey, dzięki :) W końcu uruchomiłam grę w innej przeglądarce i działa :3

   C.

   Usuń
 8. Wiemy że ta aktorka grająca Jade nie będzie miała na tc tyle widzów co np Tini i to jest nasza szansa. Szansa by POLONIA się przebiła. Mało ludzi = mniej zadawanych pytań = WIĘCEJ PYTAŃ OD POLONI. Pokażmy się że pamiętamy także o tych mniej znanych aktorach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, musimy się postarać i być na tym tc =D

   Usuń
 9. jak się cieszę, że będzie to Libre Soy, bo uwielbiam jak Tini ją śpiewa, a zwłaszcza kocham fragment z "Pues ya se abrió", bo brzmi tak bajecznie *.*

  OdpowiedzUsuń
 10. polska wersja też jest fajna Katarzyna Łaska-Mam tę Moc ale Libre Soy fajniejsze:D

  OdpowiedzUsuń
 11. ten Olaf jest super i cały film jest ekstra

  OdpowiedzUsuń
 12. u mnie się nie rusza, a próbowałam strzałkami i W,A,S,D :(

  OdpowiedzUsuń