Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

08.06.2014

[Relacja] Xabiani w Fans World

[Relacja] Xabiani w Fans World


Dwudziestego szóstego maja w Fans World pojawił się Xabiani Ponce De Leon. Dzisiaj dowiedziałam, że Xabiani zdradził w nim datę premiery trzeciego sezonu, dlatego zabrałyśmy się za relację z niego wraz z Avez i tak o to możecie się w tym poście jej doszukać. Poza tym, przeczytajcie, jak prowadzący naśmiewali się z dziewczyny Xabianiego. Jak zareagował?

Relacja wykonana przez
Francescę i Avez dla violettapl
KOPIOWANIE SUROWO ZABRONIONE
#Wstęp
Na wstępie przedstawiają nam aktora i piosenkarza, "meksykańskie ciasteczko", opowiadają o jego roli w Violetcie, gdzie wciela się w rolę Marco i witają głośno Xabianiego Ponce De Leona.


#Habi, Sabi czy Ksabi?
Jak widać, nie tylko Polacy mają problemy z imionami aktorów z Violetty. Nawet rodowici Latynosi wahają się, jak wymówić imię aktora wcielającego się w rolę Marco, dlatego prowadzący postanowił się o to dopytać. W hiszpański "X" różnie się wymawia (np. słowo "Mexico" czyta się "Mehiko"). Piosenkarz odpowiedział, że poprawnie czyta się je "Ksabiani". Dlaczego nawet osoby z rodzimych krajów mają problem z wymówieniem jego imienia. Ponieważ jest jedynym Xabianim na świecie, o czym możecie przeczytać w tym wywiadzie [klik post]. Podobne do jego imienia jest Xabi (Habi), jednak on jest jedynym Xabianim.


#Selfie 
W następnej części programu, prowadzący pokazuje Xabianiemu #selfie jego fanów, którzy pozdrawiają swojego idola. Nadsyłane są z różnych krajów, z różnych zakątków świata.


#Jak mówi na niego Mechi?
Mercedes Lambre, dziewczyna Xabianiego różnie na niego mówi. Czasami Xabiani, czasami Xabi (Habi) lub "mi carino (mój ukochany)", jednak przeważnie zwyczajne "Xabiani".


#Kariera
Aktor swoją karierę rozpoczął mając 8 lat, pracował nad wieloma reklamami, serialami. Niestety, musiał często się przeprowadzać i mieszkać w różnych miastach, jednak Xabianiemu to się bardzo podobało. Praca nad nowym projektem to za każdym razem nowa przygoda. Na pierwszym castingu był mając pięć lat.

Mały Xabi
Podróżować zaczął z "Cuando Toca La Campana", z którego ekipą był w Sao Paulo w Brazylii, a teraz wraz z obsadą "Violetty" zwiedza cały świat. Dla roli w tym serialu musiał przeprowadzić się do Argentyny, z czego był bardzo zadowolony. Marco nie był szczególnie ważna postacią, jedynie pod koniec drugiego sezonu stał się ważniejszy. 

#Pytania od fanów

Xabi - Xabiani, Die - Diego, Rugg - Ruggero, Yoyi - Jorge
Co najbardziej podoba Ci się w Argentynie? Za czym najbardziej tęsknisz z Meksyku? Xabi, wyślesz mi buziaka ♥
Oczywiście wysłał buziaka fance (a jak, buziaków nigdy za mało, zważając na to, że przy #selfie wysyłał każdemu). Aktorowi podobają się argentyńskie miasta, styl życia. W Argentynie jest spokojniej niż w Meksyku, w którym żyje sporo ludzi (przyrost naturalny w Argentynie 0,9, a w Meksyku 1,17 %. Dla porównania w Polsce -0,05%). Oczywiście tęskni za przyjaciółmi, domem i MAMUSIĄ (uroczo) oraz pozdrawia cały Meksyk (znów buziak).


Jaki jest twój związek z Mechi? Całusy dla Larissy i Juliz z Brazylii! 
Xabiani i Mercedes są naprawdę dobrymi przyjaciółmi, spędzają ze sobą sporo czasu. Dopełniają się i zawsze sobie pomagają. (Nie dał całusa, zapamiętajcie, jeśli chcecie całusa to nie pytajcie o Mechi, bo się nią zajmie (XD). Ale w sumie chłopak ma rację, bo jeszcze się wkurzy, że mówi o niej, a wysyła innej dziewczynie buziaka). 


Jak jest twoja przyjaźń z Jorge? Całusy dla Lais, Julii i Mariany z Brazylii, bardzo Cię kochamy ♥
Wysyła całusa. Z Jorge bardzo dobrze się dogadują, oboje pochodzą z Meksyku, gdzie się poznali. Zna również jego dziewczynę. Poznali się w "Cuando toca la campana". To, że grał w Violetcie było dla niego wsparcie. 


Ty i ja mamy tego samego dnia urodziny. Wrócisz do Brazylii na Mistrzostwa Świata? Wyślij mi buziaka dla Carol, Ester, Nathali! (wysłane 78 razy XD z błędami)
Nie mogło zabraknąć buziaczka. Niestety, ale nie rozumie pytania (to ja zrozumiałam o co jej chodzi, nawet jak miała błędy). 


Xabi, wyślij mi buziaka. Jestem Anna z Neapolu. I wrócisz do Neapolu wraz z całą obsadą? 
Buziak. Xabianiemu bardzo podobały się Włochy, od małego chciał je zobaczyć. I wrócą do tego kraju, ale nie wie kiedy i gdzie. 

#Violetta3


W trzecim sezonie zmieni się diametralnie historia w związku z Marco. W pierwszych odcinkach wydarzy się sporo w relacji Francesci i Marco. Zbyt dużo nie może jednak zdradzić. Z początku chciał coś powiedzieć, ale mu przerwali (powiem gimbusiarsko: żal mi ich, byśmy się nowej hot ploty dowiedzieli). Następnie wspomina, że wydaje mu się, że skoro jest maj to premiera będzie na początku lipca, co się nieco zbiega z naszym postem odnośnie podejrzeń na temat premiery nowej serii [klik post]. 


Xabianiemu podoba się odgrywanie postaci i w trzecim, i w drugim sezonie. Kiedy dołącza się do serialu nie od początku trudna jest "wbić się" do jakiejś grupy, ten sam miał problem z "Cuando Toca La Campana". Na szczęście, w ekipie "Violetta" bardzo serdecznie go przyjęli. Znał już wcześniej Jorge, poza tym zbliżył się z Mechi i zaprzyjaźnił z Samuelem, znanym z brazylijskiej telewizji. 

#Znowu tweety


Cześć, Xabi! Opowiesz nam jakąś zabawną anegdotę z trasy koncertowej? Buziak dla Dami, proszę!
Buziak dla Dami. Znów opowiada historię o urodzinach Diego w Chile [klik post], nie chce mi się znów jej opisywać, więc jak chcecie zobaczyć to zajrzyjcie do wywiadu. 
Pozwolę sobie pominąć nudnego tweeta o tym jaki jest utalentowany i boski, i buziaczka. 


Ile miałeś lat, kiedy się po raz pierwszy pocałowałeś?
Po raz pierwszy całował się mając szesnaście lat, przynajmniej tak mu się wydaje. Zaśmiali się z niego i z bliżej nieokreślonego powodu. 


Chciałbyś nakręcić swój własny serial? Całusy dla Lali y Taty z Brazylii (przeraziło mnie, że wysłała tą wiadomość 195). 
Buziaczki, oczywiście. Poza tym podoba mu się to uroczę imię - Tata. Poza tym fascynuję go kino i chce je studiować, w przyszłości tworzyć swoje filmy, grać, wszystko naraz robić. 

#Trasa konertowa


Xabiani opowiada o podróżowaniu, że był w pokoju z Diego, Samuelem, z którymi dobrze się dogaduje. Był świetnie, cudownie. Podobało mu się wiele miast - Valencia, Rzym, Paryż, Baleo i tak dalej (Warszawa też by mu się spodobała). 

#Zakochana Mechi


Następnie prowadzący chce przejść do profilu na twitterze Mercedes Lambre i ukazuje nam się jej tweet - tacos, podejrzane (przez żołądek do serca). Zaczyna się śmiać ze sposobu wyrażania uczuć dziewczyny (aż chciało mi się krzyczeć "Walcz, Xabi, walcz jak tygrys. Zarycz!"). Tocos zrobił Xabi. 


Na ekranie pojawia się kolejny tweet Mechi, prowadząca odczytuje go ze śmiechem (no zarycz, Xabi, no!).
"Iść, tęsknić za tobą, przyjechać i obyś czekał na mnie z tym i z każdym dniem utwierdzasz mnie, że mam najlepszego chłopaka na świecie" ~tłumaczenie jej tweeta, ale szczerze mówiąc ma ich gdzieś i tylko wysyła buziaka przepięknej. 

Dalej wyświetlają tweet dziewczyny z kwiatkiem i nogą chłopaka i znów prowadzący chce się z niego nabijać, ale prowadząca zaczyna go hamować mówiąc, że to romantyczne. Xabi przyznaje się, że jest romantykiem. 


Najlepsza randka Xabianiego i Mechi
Mieli sporo cudownych randek. Niedawno, w którąś niedzieli wyszli na piknik, by poplażować, poopalać się, popływać. Kobieta prowadząca wywiad mówi "jakie to romantyczne", ale mężczyzna obok ma strasznie zniesmaczoną minę i pyta się o to, jaka jest Mechi. 


Mercedes jest niesamowita, ma swój indywidualny sposób na wyrażanie miłości (widzieliśmy po tweetach). Wszystko, co zamieszczone jest na twitterze jest autentyczne, ponieważ jest szczerą osobą. 


Co się stanie z ich związkiem po zakończeniu Violetty? 
W końcu Mechi pochodzi z Argentyny, a Xabiani z Meksyku. Chłopak ma jednak zamiar pracować i studiować kino w Argentynie. Póki co jeszcze kręcą Violettę, będzie trasa koncertowa. Ale co z jego rodziną? Xabiani ma jedynie mamę, która jest szczęśliwa, że spełnia marzenia. 

#Momento Fan

Zaczynają rozmawiać o kraju, które mu się podobały i dalej na nią czekają. W końcu połączają się z jakąś inną dziewczyną - trzynastoletnią Nicole. Rozmawiają o jakiś głupotach. Prowadzący śmieje się, że jest z Valencji, a ogląda twitcam (ze względu na godzinę we Włoszech). Chciałby pracować w kinie (sprzedawać popcorn, nie ma to jak suchy dowcip od Magdy), być reżyserem. Buziaczek. 

#Selfie dalej
Fani wysyłają mu swoje zdjęcia i chłopak znów wysyła buziaki z pozdrowieniami. Nie ma czego tłumaczyć, oprócz tego skąd pochodzą. 

#Tweety


Kiedy przyjedziesz z Mechi do Meksyku?
Był z nią podczas trasy koncertowej. Pokazał jej plaże, swój dom, poznał z mamą. 


Cześć. Proszę, wyślesz mi pozdrowienia? Jestem Eli. Tucuman (Argentyna) cię kocha!!!! Proszę, przyjedźcie tutaj. Opowiedz nam coś o Violetta 3!
Buziaczek. Wszystko się zmienia. Będą nowe historię, postacie, miłości. Wszystko co już wiedzieliśmy, takie przynudzanie, by fans world dłużej trwał. 

#Co Xabiego inspiruje?
Wszystko, co mu się podoba, co kocha, kogo kocha, poszukuje inspiracji w najbliższym otoczeniu. Najbardziej lubi grać (w filmach) ze śpiewania i tańczenia. 

#Szpan włoskim
Xabiani pokazuje swoje umiejętności językowe - jeden tekst do wszystkich dziewczyn. Jest to kwestia, którą mówił Marco do Francesci w 40 odcinku, romantyk. 

#Pożegnalne selfie


Na koniec prowadzący robią zdjęcie z Xabiani, chłopak zdradza, że jego marzeniem jest robić to, co lubi. Program kończy się, żegnają się. 

Jak Wam się podobało? 


16 komentarzy:

 1. Super post <3 A jeszcze mam pyt xD Czy będzie także post o Albie, Facu w fw en vivo? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak będę mieć czas, nie w najbliższym tygodniu, może w weekend :)

   Usuń
 2. Jak swojemu synowi dam na imię Xabiani to nie będzie jedyny na świecie xd Ale to chyba trochę potrwa. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Błagam, niech o Facu i Albie w FW też napisze Magda, bo padłam ze śmiechu <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nudny był FW, trzeba go było wzbogacić :D

   Usuń
  2. *Magda i Julka.
   <3

   Usuń
 4. Super post! Mam nadzieję, że po Violetta 3 Xabi i Mechi dalej będą razem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Haha, Magda kocham te twoje dopiski. Nie mogłam przestać się śmiać xD

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post dziewczyny :*
  A tak w ogóle, to ja coś przegapiłam czy nadal nie było relacji Jorge z fans world? xD

  OdpowiedzUsuń
 7. Zrobicie aktualizacje kalendarium? Bo jest już czerwiec a tam jest do maja ;/

  OdpowiedzUsuń
 8. A dacie linka,żeby to obejrzeć?

  OdpowiedzUsuń