Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

02.09.2014

Druga płyta z trzeciego sezonu - znamy premierę!

Druga płyta z trzeciego sezonu - znamy premierę!


Gira Mi Canción [klik] ledwo co wyszła na latynoski i Europejski (Francja, we wrześniu Hiszpania, w październiku Włochy) rynek a już sprzedaje się jak świeże bułeczki. Jednak piosenek na niej jest zaledwie połowa, większość zdążyła się pojawić już w pierwszych 20 odc. Aby tradycji stało się zadość producenci ruszają z kolejną, czy przebija ona już i tak rekordowy krążek?


Kiedy?

Jak widzicie na powyższym zdjęciu premiera została przewidziana w Ameryce Łacińskiej na grudzień 2014r. 


Co gdzie i jak?

Zapytacie "czemu tak późno, skoro trasa rozpoczyna się już w styczniu?". Tak jak w przypadku poprzednich sezonów każdy krążek posiadał swoje rozszerzenie. Jak wiadomo nasze gwiazdki nauczyły się już pracować w grupie co czyni ich silniejszymi, po odejściu Antonio (który jakby nie było wychował dalsze pokolenia i wierzy, że będą oni ukazywać magię Studio On beat w należytym świetle) wiedzą jak postępować, Marotti wraz z Pablo załatwia im kolejne trasy, na czym sezon ma się głównie skupić. Piosenki z pewnością będą miały miejsce w okolicach 40 odc.. Dlaczego? Więcej informacji na temat dalszych nagrań [tutaj]. 


Przyjaciele do samego końca

Nie bez powodu drugi krążek będzie nosił taką nazwę. To już ostatni rok w Studio On beat, koniec problemów, kłótni, nieporozumień. Gwiazdy  U - Mixu nauczyły się pracować zespołowo, wiedzą, że jeżeli chcą być gwiazdami muszą być profesjonalni, jednak na bezcenne wsparcie przyjaciół zawsze mogą liczyć. Pierwsza płyta z tego ostatniego już sezonu "Gira Mi Canción" - "Obraca się moja piosenka" nawiązywał do kreowania własnej tożsamości, pragnień, które przy ciężkiej pracy mogą się spełnić. Nie bez powodu też szata graficzna została zmieniona. Na poprzedniej widnieje sama martina, tu już mowa o czymś głębszym i to wizerunek wszystkich naszych ulubieńców z Leonettą na czele ma nam to uświadomić.


Co w niej znajdziemy?

Tego na razie nie wiadomo. Już jednak można się domyślać, że piosenki śpiewane po angielsku, które miały za zadanie ożywić krążek w Europie (bo jak wiadomo to język angielski jest najbardziej powszechnym głównie z powodów ekonomiczno - gospodarczych) zostaną przetłumaczone na rodzimy dla serialu hiszpański,w tym wypadku jest to "Friends 'till the end", zapewne to samo stanie się z pozostałymi. Co dalej? Możemy spodziewać się wszystkiego. Na pewno pojawią się nowe kawałki all4you, których kariera ma rozkwitnąć, a może i ukochane paringi doczekają się swoich pięciu minut? Z pewnością pojawi się Leonetty. Według wypowiedzi obsady dla jednej z latynoskich pras ukaże się piosenka Fedemila, będzie ona miała w sobie "pazur", zupełnie inny klimat niż ten występujący w  "Rescata mi corazón". Czy  wpasują się w nowy takt? To może być dość interesujące, na razie jednak musimy czekać. A może Naxi, które również przejdzie kryzys? [klik] Bromi po powrocie Sebastiana (członka Rock Bones) też nie będą mieli łatwego życia. No i Damien, który rozwija się wbrew swojego ojca i nie ukrywajmy - podkochuje w Violetcie, po ostatnich wydarzeniach przeczuwam, że będzie to romantyczna ballada. No i Gery, która nieświadoma swojego potencjału dzięki Leónowi odkryje swoją ścieżkę. NIE MOŻNA ZAPOMNIEĆ o Justynie, która też odwiedziła Studio wraz z Pancho [klik]. A może jakiś duecik Violi i Ludmiły, które w końcu maja zażegnać topór wojenny? Możliwości jest cala masa i wszystkie jak najbardziej trafne. To są jedynie moje domysły, poczekajmy na dalszy rozwój wydarzeń.

Inne przesłanki

Oprócz tego co już zostało określone i obsada daje nam znać, że nie próżnuje. W Studio nagraniowym możemy dostrzec Tini, Lodo czy....Macę. Zobaczcie sami.
NAGRYWANIE 
Biorąc pod uwagi słuchawki nie chodzi o nagrania do clipu :)
A Wy co sądzicie? Cieszycie się? Chcielibyście, aby czyje utwory znalazły się na drugim krążku? Jak podoba się Wam GMC?


27 komentarzy:

 1. świetny post <3
  szkoda że płyta dopiero w grudniu wyjdzie :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojeju *-* Kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny post !
  Piszcie tak dalej :)
  Już się nie mogę doczekać tej płyty :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Z niecierpliwością czekam na tą płytę. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie :) Czekamy.

  lodovica-comello-polonia-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale okładkę mogliby zmienić i dać wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się cieszę przynajmniej, że jest Dieguś <333

   Usuń
 7. I to jest wkurzające -.- Zapowiadają płytę, która wyjdzie dopiero za cztery miesiące, a fani wyczekują nowych piosenek i nie mogą się doczekać ;___; :D

  OdpowiedzUsuń
 8. aaa na samym środku moja Leonetta ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 9. SSSSSSSSSSSSSSSSUUUUUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetnie ,że na środku jest Leónetta najlepsza para w Studio! ♥
  Cieszę się z tej płyty tak bardzo ,że nie da się tego opisać xd
  Jedno jest pewne : muszę ją mieć :D
  Ale u nas nie wyszło nawet gmc a oni już planują tą płytę w Arg. XD

  OdpowiedzUsuń
 11. super że na środku jest Leonetta :)
  aż mam dygotki nie mg się doczekać kolejnej płyty moich ulubieńców !!! //Wera

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękna okładka <3 Jest Ludmi i Fede :) Nie mogę się doczekać piosenki Fedemiły!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Fajnie jakby była Diecesca i Fedemila czekam mam nadzieje że to się spełni

  OdpowiedzUsuń
 14. Oby była Fedemili *,*

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam nadzieję,że jednak większość piosenek będzie po hiszpańsku. :) Uwielbiam ten język i nie wyobrażam sobie żeby piosenki z tego serialu nie były w tym języku. Straciłyby wtedy ten klimat.
  I możliwe,że zobaczymy hiszpańską wersję piosenki "Friends till the end"? ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Leonetta kocham ich

  OdpowiedzUsuń
 17. a ja bym chciała piosenkę Germangie <3 :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Jejku Jejku JEJKUUU! *.*
  PIOSENKA FEDEMILI?!
  DAWAĆ JĄ. JUŻ. TERAZ! ♥♡♥

  OdpowiedzUsuń
 19. TAKTAKTAKTAKTAK PIOSENKA FEDEMILI *.* chyba sobie ta plyte zamowie z LA xd tzn jak juz bedzie cn :3

  OdpowiedzUsuń
 20. czemu piszesz w poście że Antonio odszedł masz na myśli śmierć czy przejście na emeryturę??? bo nie rozumie tego przesłania, wytłumaczysz?/

  OdpowiedzUsuń
 21. JEDNO PIĘKNE SŁOWO
  F
  E
  D
  E
  M
  I
  Ł
  A
  Moja kochana zabije producentów że tak dużo każą mi czekać ! <3

  OdpowiedzUsuń
 22. Nie mogęsię doczekać! To już w tym miesiącu!

  OdpowiedzUsuń