Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

28.09.2014

[Wywiad] Damien Lauretta, "Frenchie" na ziemi "Violetty"

[Wywiad] Damien Lauretta, "Frenchie" na ziemi "Violetty""

Damien Lauretta, przez obsadę nazywany "Frenchie" (ze względu na swoje korzenie) znany z X Factora znalazł się u boku martiny Stoessel w trzecim sezonie "Violetty", aby zagrać jak o Clement / Alexandre - syna milionera i właściciela sieci hoteli Nicolasa. jego kariera kwitnie z każdym kolejnym dniem. Tym razem udzielił wywiadu dla MetroNews, w którym opisał kilka najważniejszych momentów w swoim życiu oraz to jak dostał się do ekipy serialu. Więcej informacji na temat jego przeszłości [tu].


Za francuskiego przełożyła Maddy. 


Wkrótce album?

Disney musiał widzieć fragment Dreams i zadzwonili do mnie abym przyszedł na casting do Violetty. W czasie sześciu miesięcy byłem poddawany testom. Później zadzwonili i miałem 2 tygodnie na spakowanie walizek i przeprowadzkę z Francji do Argentyny. To było w kwietniu. W Violetcie gra role Clementa, Francuza, który ma szansę na naukę w szkole muzycznej.
Nie znalem krajów z których pochodzą inni aktorzy i nie mówiłem dobrze w ich języku. Miałem 4/20 na maturze z hiszpańskiego!
Wraz z emisją premierowych odcinków we Francji 22 - letni Damien stał się sławny z dnia na dzień.
Rozpoznawano mnie na ulicy i proszono o autografy. Kiedy wychodziliśmy wszyscy razem do restauracji, to zawsze prowokowało zamieszki
 opowiada ze śmiechem.

Jego udział w następnej trasie Violetty nie jest jeszcze zatwierdzony, ale Damien ma nadzieję, że decyzja zostanie podjęta.
Oczywiście marzę o filmie pełnometrażowym, kocham pracę aktora. Ale jestem też piosenkarzem. W Paryżu byłem trochę samotny, więc, żeby się czymś zająć komponowałem muzykę z pianinem. Mam w rezerwie parę piosenek.
3 sezon Violetty do obejrzenia na DC począwszy od 13.10 od pon. do pt. o 18.30.I co sadzicie? Jakie "pierwsze wrażenie" w ciągu ostatnich 25 odc. wywarła na Was jego postać?

14 komentarzy:

 1. Polubiłam jego postać. Uwielbiam jak śpiewa "En Gira" z tym swoim francuskim akcentem *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Cóż, Damien trochę historii za sobą ma, ale nie ukrywajmy nie jest ona nawet w ćwiartce porównywalna do takiej Martiny, Lodovici itd. Zatem wywiady też na razie będą dość skromne. Sądzę jednak, że wszystko się z czasem rozkręci i jeszcze znudzi nam się ich czytanie, a trochę się ich już ukazało ;)

   Usuń
 3. Ale różnica głosu pomiędzy tymi dwoma piosenkami! Jestem w szoku. Szkoda, że jako Cement nie śpiewa tak jak na drugim filmiku :p

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest typowym słodziakiem-niezdarą! Polubię go. 💋👣💋

  OdpowiedzUsuń
 5. Na tym drugim filmiku..Damien po prostu boski. I z wyglądu z i głos...słów brakuje! Skarb!

  OdpowiedzUsuń
 6. Damiena bardzo lubię, jednak nie aż tak jak Jorge i Rugga. Po prostu jeszcze nie zdążyłam się do niego do końca "przyzwyczaić" :d

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja sądze że on nigdy już do końca nie utrwalony w świadomości Vlovers. Nowy w ostatnim sezonie, w dodatku szlagier wszechczasow - zakochany po uszy w Violetcie. Szybko o nim zapomną

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach ale dziękii za pościk :)

   Usuń
 8. Moja koleżanka jest z Francji i też mówimy na nią Frenchie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. "W Paryżu byłem trochę samotny" ... aż mi się płakać zachciało ;(

  OdpowiedzUsuń
 10. to 3 sezon będzie leciał teraz od 18:30 u nas ?????????????????

  OdpowiedzUsuń
 11. "W Paryżu byłem trochę samotny"... mi też się chciało płakać, taki słodziak<3

  OdpowiedzUsuń