Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

16.10.2014

[Violetta 3] Odcinek 38

[Violetta 3] Odcinek 38

Czy tym razem Gregorio w odpowiednim momencie przyłapie, podsłucha Miltona na intrydze? León wciąż nie odpuszcza sprawy z Roxy, nawet prosi Faustę o jej adres. Ale czy wreszcie pozna prawdę? Francesca wyzna wreszcie prawdę, czy zrobi to Maxi? A może czeka nas kolejne kłamstwo? Co jeszcze wydarzy się w tym odcinku? Mamy wspólną piosenkę Germangie!

W rozwinięciu posta: streszczenie. 


Streszczenie: León wciąż nie chce rozmawiać z Violettą. Violetta karze mu zaakceptować, że Roxy nie istnieje, że odeszła, ale ten nie chce. Marotti, Priscilla i Ludmila omawiają wspólnie karierę Ludmi. Andres nie chce wierzyć w co mówi Maxi, odnośnie Fausty. Ale ta potem potwierdza, że nie chce się z nim widzieć. Nazwą zespołu dla Beto, Olgi i Ramallo jest - Przestrzeń osobista. Początkowo Alex sądzi, że Vilu ma złą minę bo śpiewa źle, ale potem poprawia jej humor śpiewając z nią. Ta dziękuję mu za to i przytula się. Jade pomimo tego, że jest głupiutka potrafi rozpoznać głos Alexa. León twardo nie odpuszcza sprawy z Roxy i nawet wydzwania do Fausty. Jak się to wszystko skończy? Pablo postanowił wspierać chłopaków w karierze zespołu. Angie w rozmowie z Germanem o Studio pyta Priscillę. Gery wciąż nie daje za wygraną. León próbując się skontaktować z Roxy, dzwoni do Violetty, która jest oburzona. Uczniowie starają się pomóc Studio, Violetta dostanie solówkę a Fedemila zaśpiewa razem. Rock Bones żegna się piosenką z uczniami. Gregorio po podsłuchaniu Miltona, zaczyna coś podejrzewać. Nie przystaje on również na propozycje Violetty. Dziewczyny przychodzą do Leóna by poprosić zespół o pomoc, ale ten się nie zgadza. I jeszcze przypomina jej, że nie jest przez nią z Roxy. Pablo zgadza się pomóc chłopakom. Gregorio postanawia iść za Miltonem do restauracji. Maxi odbiera telefon Francesci i dowiaduje, że jest z Diego.




Jak wrażenia po odcinku? Jak podobała się piosenka Germangie? :D

10 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że 3 sezon zakończy się Germangie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej się tak zakończy, bo pamiętasz ten post o tym, że reżyser odpowiedział na tweet jakiejś dziewczyny, który miał treść (chyba): "Mam nadzieję (?), że Violetta 3 zakończy się Leonettą, MARCESCĄ, Germangie, Fedemila", a on odpowiedział "W 90% tak.". Więc, gdy Marcesca się rozpadła to chyba raczej Germangie będzie.

   Usuń
  2. To było troszkę inaczej: Leonetta, Marcesca, Germangie, Fedemilla, Ramallga, a reżyser potwierdził w 80% i faktycznie to Marcesca poszła w zapomnienie. Ja bym postawiła jeszcze Ramalgę, bo teraz Beto pojawił się w ich trójkącie, ale chyba jednak będą razem, ale jedno jest pewne Germangie na 100% będą razem, bo nawet jak Parotta (czy jak mu tam?) potwierdził ich związek :))

   Usuń
 2. A przetłumaczycie zapowiedź do 43? Tego co będzie za miesiąc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi



  1. Chyba 41? :))

   Usuń
  2. Pomyłka :) W każdym razie chodzi o to:
   http://www.youtube.com/watch?v=1YHBYKbdYus
   Zapraszam: jorge-tinita-love-forever.blogspot.com

   Usuń
 3. *każe
  Habla si puedes nie jest piosenką Germangie. Była w pierwszym sezonie. Smutno : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idioto kazdy wie ze ta piosenka jest z v1 ale jest to pierwsze wspolne wykonanie piosenki germangie w v3 jak nie we wszystkich sezonach:))

   Usuń
 4. Fajnie że Fedemila zaśpiewa razem a Vilu solówkę, Tyle że Fedemikli już nie ma :( najgorsze co może być (ale chyba bo nie wiem czy się nie zeszli bo porzednich streszcien nie czytałam)

  OdpowiedzUsuń
 5. ta cała kłótnia leonetty zaczęła się przez tego idiote Alexa -,- jestem na serio wkurzona, bo musiał dać te swoje pioseneczki dla Violetty ._. Wkurza mnie ten gość, jak Violetta z nim będzie to już będzie jakaś parodia ;-;

  OdpowiedzUsuń