Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

11.10.2014

[Wywiad] Martina przed meet&greet w Niemczech

[Wywiad] Martina przed meet&greet w Niemczech

Zapewne pamiętacie spotkanie Martiny z fanami promujące 2 sezon w Niemczech klik.  Długo oczekiwaliśmy na jakikolwiek znak życia ze strony organizatorów. Teraz jednak nasza ciekawość została zaspokojona, gdyż część materiałów została udostępniona. Dziś mamy dla Was mini wywiad, który został przeprowadzony bezpośrednio przed samym występem.
Niektóre wyrażenia zostały przeze mnie inaczej zinterpretowane, gdyż nie były "po polsku",

Co masz wspólnego z Violettą, a jakie widzisz różnice?
Miłość do muzyki to prawdopodobnie nasza największa wspólna cecha. To co lubię, tak samo jak Violetta, to bycie na scenie, śpiewanie i tańczenie. Również, zarówno jak ona lubię spędzać czas z przyjaciółmi, jestem też bardzo wrażliwa. Ja jednak nie identyfikuję się ze stylem Violetty. jej wygląd jest bardzo wyjątkowy i nie każdy może go nosić. W wielu sytuacjach chciałabym reagować inaczej i działać jak Violetta. 
Kto jest Twoim ulubionym bohaterem?
Moją ulubioną bohaterka jest Ludmiła. Najzabawniejsze jest dla aktora grać postać, która jest całkowicie sprzeczna z jego osobą. Mechi (Mercedes) jest moją najlepszą przyjaciółką, inaczej niż w serialu. Ona jest bardzo miła  i sympatyczna. nikt nie jest tak daleko od Ludmiły jak ona (chodzi o jej osobowość). Mają też zupełnie inny styl: Mercedes jest bardzo modna, a Ludmiła jest całkowicie efektowna. Dlatego myślę, że rola Ludmiły jest tak zabawna. Ona jest ekstrawagancka i "na szczycie". Sama chciałabym kiedyś grać taka rolę.
Bezpośredni odnośnik do obrazka

Od kiedy wiesz, że muzyka  i taniec to Twoja pasja?
Od kiedy pamiętam tańczyłam i śpiewałam. Kiedy byłam mała często stałam przed lustrem i udawałam aktorkę. podkradałam mamie ubrania oraz buty, malowałam się i śpiewała karaoke. gdy moja mam to zauważyła natychmiast wysłała mnie na lekcje baletu i jazzu. Cztery lata należałam do grupy teatralnej i brałam lekcje śpiewu. Tak jedno po drugim, aż pewnego dnia wzięłam udział w castingu i zostałam wybrana. To było zupełnie nierealne i nieoczekiwane. 
Jaką muzykę lubisz najbardziej i kto jest twoim ulubionym muzykiem?
Istnieje wiele gatunków muzyki, które lubię słuchać. Piosenkarka, która bardzo podziwiam jest Beyonce. Ona jest świetna we wszystkim co robi. jej pokazy, efekty wizualne, piosenki, jej tancerze i jej zespół. Widzę  w niej wszystko, co fantastyczne. Lubię też słuchać Joss'aa Stone, lubię jej bluesa. Ona ma w sobie coś rozpoznawalnego. Słyszysz to i mówisz: "To jest to.". Bruno Mars, Michael Jackson to również artyści, których bardzo lubię.
Gdybyś miała wybierać między śpiewaniem a aktorstwem co byś wybrała?
Poszłabym za muzyką.

Co jest Twoim ulubionym dodatkiem?
Moje kolczyki. Jeśli nie mam ich na sobie, to czuję jakby brakowało którejś części mnie.
Wiemy jak lubisz buty. Czy dużo masz ich par?
Nie, nie mogę ich zliczyć. Absolutnie straciłam poczucie. Już jako mała dziewczynka, gdy chodziłam z mamą na zakupy moim celem były buty.
Jak nie straciłaś motywacji?
Moi fani, moja rodzina, mój chłopak, moi przyjaciele kochają mnie i wspierają, więc mam motywację. Cały czas jest się zmęczonym udzielaniem się publicznie, nie fizycznie a emocjonalnie. Najtrudniejszy jest czas, kiedy cały czas musisz być obecny. Musisz dużo udzielać się na forum publicznym, co jest wymagając ei kosztuje przezwyciężenia. Ale jeśli wchodzę na scenę i tysiące fanów krzyczy moje imię o wszystkim zapominam, jestem po prostu szczęśliwa.

I co sądzicie? Jesteście w jakimś calu do niej podobni?

21 komentarzy:

 1. Super post secia! Chociaż chciałabym żeby to Tini do nas przyjechała.

  OdpowiedzUsuń
 2. pewnie że tak ! Jestem tak wrażliwa jak ona , kocham muzykę ( chodzę do szkoły muzycznej ) ,też kocham buty i mam ich paseeee par :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wywiad bardzo mi się spodobał :)
  Był krótki ale fajny
  Tini była świetnie ubrana (ten top czy też ta sukienka)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wywiad :)

  Zapraszam -> ncleonyvilu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Tinita ma super idoli... nie żadne One Direction czy Justin Bieber tylko ludzie,którzy tworzą porządną muzykę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Beyonce? Porządna muzyka? Hahahahahaha proszę cię

   Usuń
 6. Cieszę się że umiem niemiecki .

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja też kocham buty !;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawy wywiad ;) Ja tak samo jak Tini kocham buty xD No, może troszkę mniej..

  OdpowiedzUsuń
 10. omg .
  chciałabym grać na pianinie i lubie śpiewać

  OdpowiedzUsuń
 11. 2 0 komentarz jupiii

  OdpowiedzUsuń