Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

13.07.2014

[Podsumowanie] The U-mix Show

[Podsumowanie] The U-mix Show

Trzeci sezon przed nami, natomiast The U - mix Show nie próżnuje. Igancio wziął się ostro do roboty  i wraz z ekipą nagrywa kolejne odcinki tego programu komediowego. Co czeka nas tym razem? Czy i teraz obsada nas nie zawiedzie? Jak dotąd wszystkie występu wzbudziły  w nas zachwyt. Czas ocenić kolejne ;)


Poprzednie posty z podsumowaniem:
Podsumowanie występów The U-mix Show
Zombiegerro atakuje!

Dotychczas ukazało się 8 odcinków, w których pojawiła się masa znanych osób, pewnie zanudziłabym Was wypisywaniem ich wszystkich, więc po prostu załączę zdjęcie. Pamiętajcie, że filmy poniżej to wyłącznie zapowiedzi kolejnych odcinków, a więc nie jest to cały program. Jeden odcinek The U-mix Show trwa prawdopodobnie około 45 min. Zapowiedzi mają  wzbudzić ciekawość Vilovers i zachęcić do obejrzenia danego odcinka. Są naprawdę niesamowite, pełne humoru i naszych ulubieńców. 

Od niedawna program zagościł na dobre już w Europie. Vilovers we Włoszech i w Czechach, mogą się cieszyć oglądając ten program. Ciekawostką jest, że w tym roku program ten wchodzi również do Japonii czy Chin.

Czy jesteście ciekawi, w jakich rolach tym razem zobaczymy aktorów? Po ostatnim występie Ruggero jako Zombie można spodziewać się wszystkiego: po nutce grozy, czy świetnych żartów, ale nie może też zabraknąć muzyki, a więc występów wokalnych gości. Przekonajcie się sami! :D

Jorge Blanco
W wielu filmikach z kategorii Versus [gry, polegające na rywalizacji między członkami obsady zamieszczane na oficjalnej stronie serialu] można zauważyć, że Jorge uwielbia wygrywać w wielkim stylu. Nie boi się niczego. A jak pójdzie mu kolejny test? Zdarzy wymienić 10 rzeczy z danej kategorii? Czasu jest nie wiele, bo zaledwie 10 sekund. Co się stanie, jeżeli nie zaliczy pytania? Przekonajmy się!Pierwsze pytanie polegało na wymienieniu 10 instrumentów. Jorge odpowiedział na nie bezbłędnie. Ale przy następnych dwóch nie poszło mu najlepiej. Karą za niewymienienie 10 sportów, było zrzucenie na niego sztucznego śniegu. Zrobiło się nieco zimno, nieprawdaż? Ostatnie zadanie polegało na wymienieniu 10 miast europejskich. Jorge trochę się rozpędził wymieniając Maroko, nie jest mu znana również Warszawa. Niestety pomimo pomyłki, nie wyrobił się on z czasem. I spadła na niego dziwna, fioletowa paćka.

Lekcja karate z Valerią Baroni
Mimo, że postać grana przez Valerię, nie pojawi się w trzecim sezonie Violetty. Nie zapomniano o aktorce i dość często pojawia się ona w programie The U-mix Show. Wcześniej było to wykonanie Te sgo esperando [klik post]. A w jakie roli możemy ją zobaczyć na tej zapowiedzi? Sprawdźcie sami!Osobiście nie spodziewałam się, że Valeria w tej roli, wyjdzie tak znakomicie. Udało jej się powalić prowadzącego, zaprezentować małą sztukę, przebić deskę i ponownie zwalić z nóg Nacho. Jak Wam podoba się filmik?

 Lovodica Comello w trzech odsłonach
Dotychczas to wyłącznie panów mogliśmy ujrzeć w roli raperów, a byli nimi: Pablo Sultani wraz z Rodrigo Pedreira oraz Xabiani Ponce de León. Filmik niestety nie pochodzi z kanału DCLatinoamerica, zatem głos Lodovicii nie brzmi znajomo, jest on podłożony na potrzeby DCBrasil. Zatem sprawdźcie, poszedł Lodo rap oraz jak wyglądała! Jej wykon Veni e canta ( Ven y canta) możecie obejrzeć  [tu]

Lodovica jako robot. W tej krótkie zapowiedzi Lodo i Nacho przebrani są za roboty. Siedzą przy stole i rozmawiają. Lodo nie chce tańczyć, ponieważ ma zły humor. Natomiast jest głodna, ale w ostateczności rezygnuje z jedzenia, dlaczego? Sprawdźcie!Nalewanie herbaty, niezbyt dobrze wyszło. Całość została raczej wylana na obrus niż do filiżanki. Dodanie cukru też niestanowi takie prostej sprawy dla robota. A co powiecie na babeczkę? Oj, chyba mamy mały kłopot z rozpakowaniem :> Pomoc niestety się na nic nie zdała. A więc może mały deser? Tego również nie dało się skosztować, ponieważ resztki zostały na roboręcach Lodo. Po tym wszystkim, rezygnuje ona z jedzenia. Czy na pewno? Gdy jej przyjacielowi siada bateria, ona postanawia zjeść całą babkę, wyłącznie sama!

Candelaria Molfese
Patrząc na bujne włosy Cande, można przypuszczać, że nadawałaby się ona na zagranie Arielkę, nie prawda? Jak myślicie jak jej poszedł casting na Syrenkę? Sprawdźcie!Jak widać, nie najlepiej. Cande nie potrzebnie pytała, czy kasting to prawda, oraz zbyt dużo się wychwalała. Nie uważacie?
A co powiecie na taniec w wykonaniu Cande z Rocky Shoes w różnych stylach: salsa, disco, tango?Chcielibyście mieć takie samo tańczące obuwie?

Pablo Sultani
Był kasting na Syrenkę, pora zatem na Capitan America (Kapitan Ameryka). W serialu gra nieporadnego, trochę nienormalnego Beto. A jak poszedł mu ten kasting?Kastingi to chyba niezbyt dobre miejsce dla Cande i Pablo. Pablo się trochę zestresował, zapomniał tekstu. A na koniec powiedział, że jest Kapitanem Europy. Czulibyście się bezpiecznie z takim Kapitanem? Bo ja chyba nie.

Serfujący Facundo Gambandé
Facu to jeden z najlepszy tancerzy z całej obsady. A jak idzie mu w sporcie? Sprawdźmy zatem jak umie serfować na desce! 
Przygotował się wyśmienicie, gdy zbliżała się burza wyjął parasol, gdy minęła postanowił się trochę zdrzemnąć. Choć chrapie dość głośno. Potem może warto pograć trochę, by nie zanudzić się? Czy takie serfowanie nie jest wyczerpujące? Może by podładować siły warto, by było coś zjeść. Mimo, że Facu robi podobno najlepszą pizzę (ostatni wywiad z Lodo w Fun Club) to na wielki może nie pozostaje jak zjedzenie zupy i ryby. 


Mercedes Lambre  "Algo se enciende"
Mechi to równie utalentowana osoba, jak poostali członkowie obsady. Możemy się o tym przekonać, słuchając Algo se enciende w zupełnie innej aranżacji - akustycznej - Posłuchajcie!
I co myślicie o tych występach? Chcielibyście, aby ten program był emitowany i u nas? 22 komentarze:

 1. TAAAK! cADE TAŃCZĄCA I FACU NA DESCE TO NR 1!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mechi ma naprawdę piękny głos <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym żeby to leciało na naszym polskim Disney'u

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten wykon Mechi jest piękny <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podpisuje się pod tym dwiema rękami dwiema nogami

   Usuń
 5. MECHI CUDOWNIE ZAŚPIEWAŁA!! <33
  Ma dziewczyna śliczny głos. *.*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

   Usuń
 6. Mechi ładnie śpiewa,ale Tini bardzej enegiczniej,nie wiem jak to napisać xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta piosenka jest akurat w wersji akustycznej, dlatego jest tak wolna aranżacja. Nie zapominajmy, że np. Destinada a Brillar też jest energiczne, a Mechi daje sobie spokojnie radę :]

   Usuń
  2. zgadzam sie annenueve ( sorry jak źle napisałam )

   Usuń
 7. Mechi moja kochana *u* ♥ ♥ ♥ i Facu *u* ♥♥♥♥ Mój ^^

  OdpowiedzUsuń
 8. Algo se enciende w wykonaniu Mechi wyszło przecudnie.
  Czy tylko ja uważam, że Cande jest stworzona do tańczenia salsy.? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Habla Si Puedes też świetnie zaśpiewała, ten wykon najbardziej zapamiętałam jej.

   Usuń
  2. cande czy mechi ?

   Czoki.

   Usuń
 9. Cande wygląda tańcząca parówka XD ale Mechi, wspaniała ♥

  OdpowiedzUsuń
 10. Pomijając sam temat opisany w poście - prosiłabym o większe przyłożenie się do interpunkcji i sensu zdań, bo niektóre takowego nie posiadają.
  A poza tym jest spoko. ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja też chcę The U Mix Show en Polonia!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Mechi *-* Jenyy CUDOWNIE

  OdpowiedzUsuń