Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

13.09.2014

[Violetta 3] Zdjęcia promocyjne [Aktualizacja 16]

[Violetta 3] Zdjęcia promocyjne [Aktualizacja 16]

Każda z Vilovers wyczekuje z niecierpliwością na chociaż kawałek, rąbek tajemnicy dotyczący nowego sezonu. Choć dotychczas sporo już wiemy, nie ma dnia byśmy nie dowiedzieli się czegoś nowego. Pierwszy odcinek ostatniego sezonu Violetty, będzie miał swoją premierę 28 lipca w Argentynie. Najwyższy czas poznać więc zdjęcia promocyjne do trzeciego sezonu. Jest też pewna bardzo rzucająca się w oczy rzecz, którą nie sposób ominąć. Więcej w rozwinięciu posta!

[Aktualizacja 14] Violetta, Francesca, Germangie, Leonetta, Naxi.
[Aktualizacja 15]  Leonetta, León, Federico, Gery, Matias i Jade, Gregorio, Beto, Angie, all4you, Diecesca i kilka grupowych na samym końcu.
[Aktualizacja 16] Kadra nauczycielska, Leonetta, Nicolas, Broduey.


Violetta 
Główna bohaterka serialu, którą pokochał cały świat. Z sezonu na sezon ewoluowała. Jej zachowanie jak i jak styl był coraz dojrzalszy, a jak się prezentuje w trzecim sezonie. 

 


Aktualizacja 11


Poda Wam się look Violetty w nowym sezonie? Czy może woleliście z poprzednich sezonów?

 Leonetta
Para bez której, większość nie wyobraża sobie serialu. Jak zakończy się ich droga w tym sezonie? Patrząc na zdjęcia są bardzo szczęśliwi. Ale czy wszystko będzie się układać po ich myśli przekonamy się już niebawem.
 
Stara vs nowa przyjaźń
Jak już wcześniej wspominałam jest rzecz, która rzuca się w oczy. A mianowicie, na zdjęciach widać Francescę nieco z tyłu. Czyżby miało to jakieś znaczenia dla fabuły? Violetta miałaby zapomnieć o swojej najlepszej przyjaciółce na rzecz nowej przyjaźni z Ludmiłą. Czy Violetta byłaby zdolna po raz kolejny wybaczyć Ludmile jej kłamstwa i intrygi. A może dziewczyny (Vilu i Ludmi) będę sporo czasu spędzać razem w ramach współpracy z Umix? A może wszystko będzie tak jak dawniej? Przekonamy się niebawem.
<Aktualizacja
Ludmila
Supernova bez swojej elegancji nie byłaby sobą. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie zamierza zrezygnować z podstawowych elementów tj szpilki, elegancka biżuteria i wszelakie kolory szminek. Trzeba przyznać z każdym kolejnym sezonem jej blask oświetla nas coraz bardziej!
Naty
Nie miała łatwego życia z Ludmiłą, aż do samego końca wierzyła, że są prawdziwymi przyjaciółkami. Tak naprawdę została wykorzystana przez Ludmiłę, do pomocy we wszelkich intrygach, by zniszczyć Violettę. Gdy musiała wybierać między miłością a przyjaźnią. Mimo, że wybór ten nie był łatwy. Postanowiła zaryzykować, przeciwstawić się Ludmile i wybrać miłość do Maxiego oraz ujawnić wszelkie intrygi przyjaciółki. Dość odważny czyn jak na szarą myszkę. Jej styl jednak również się zmienia. Jak widać nizej w nowym sezonie możemy się jej spodziewać w bardziej kobiecej a zaraz rockowej wersji ;)
Aktualizacja 11


Diego
Od początku pojawienia się w Studio, stał się rywalem Leona o serce Violetty. Chłodnie przyjęty przez fanów serialu. Ale dzisiaj ma również potężny fandom, jak León. Jego zamiary wobec Violetty nie były uczciwe. Ale potem sam wpadł we własną pułapkę i się zakochał w niej. Gdy musiał wybierać między odkryciem prawdy o ojcu, a zniszczeniem Violetty wolał nie poznać ojca. Na koniec sezonu jego stosunki z Violettą się pogorszyły. W trzecim sezonie ma się szczerze zakochać, już nie w Violetcie. Czyżby miałaby to być Gery, która nie będzie zbyt przyjazną osobą? A co z relacjami ojciec - syn? Jedno wiadomo na pewno - ze swoich pasji nie zrezygnuje, chłopaków z zespołu też nie zostawi!
Aktualizacja 11Clement (Alexandre)
Grany przez Damiena Lauretta. Syn miliardera, którego marzeniem jest dołączenie do Studio. Dołączy do uczniów Studio On Beat. Syn milionera Nicolasa. Czy jego sekret namiesza wśród ledwo co na nowo pogodzonych par? Tylko prawdziwy facet nie boi się założyć różu! Prawdziwy Francuz ;)


Clement - nowy uczeń Studio


Leon 
Amant Violetty jak i milionów nastolatek na całym świecie powraca do akcji! Jego grzywa z każdym kolejnym sezon sprawiała, że dziewczyny mdlały na jego widok. Czy tym razie przegoni równie uwielbianego Federico? :D Wieczny romantyk nie mógłby zrezygnować również z luźnej koszulki i wygodnych dżinsów. W kolejnym sezonie Leon nie zamierza porzucić dwóch największych pasji - muzyki i motocrossu. Jak widać po gitarze, jego boysband, który założyli wspólnie z chłopakami nie przestanie istnieć ;)Federico
Po raz pierwszy w kanonie stałych bohaterów możemy zobaczyć Federico - szalenie uzdolnionego Włocha z wymiany, który mimo wyjątkowo przystojnej aparycji przez dwa sezony borykał się z problemem źle ulokowanych uczuć. W drugim sezonie jednak spotkał się z wzajemnością i razem z Ludmiłą zdołali przezwyciężyć problem jej trudnego charakteru. Na jak długo? Jak się będzie rozwijać jego kariera w Y-mix?
Marco
Dla niego sezon nie zapowiada się różowo pod względem uczuciowym. Burzliwe kłótnie z ukochaną Francescą mogą doprowadzić tę dwójkę do rozstania... Marco ma przejść zmianę charakteru - stać się bardziej kreatywnym, pomysłowym i inaczej postrzeganym przez innych. Co wymyśli?
Gery 
Grana przez Macaren Miguel Busto. Postać zapowiadana jest jako czarny charakter. Ma być też bezwzględna. Więc o postaci i samej aktorce możecie przeczytać tutaj: [klik post]. Napis na bluzce: Don't forget to love yourself oznacza Nie zapomnij pokochać siebie.Milton
Kolejny nauczyciel muzyki w Studio, zapewne zastępujący Angeles pod jej nieobecność. Ma być hipokrytą i krętaczem... czyżby miał zająć na tej pozycji sławetnego Gregorio? Raczej nie zostanie związany miłosnym uczuciem z żadną z pań obecnych w serialu, a może?Matias
Znalazł szczęście u boku swojej Parodi, wszystko jednak wskazuje na to, że nadal będzie knuł bądź wspomagał w tym swoją siostrę. Mało tego, oboje będą mieć wypadek samochodowy. Jak się potoczą losy dawnego krezusa?


<Aktualizacja 7 

Jade 
Mimo wielu intryg, wciąż nie zdołała odzyskać Germana. Czy tajemniczy Nicolas odmieni jej życie? Czy wreszcie zazna szczęście u innego mężczyzny niż German? Jedno jest pewne, ta postać również będzie inna pod względem charakteru.
Gregorio
Ostatnie odcinki drugiego sezonu kompletnie go odmieniły. Przestał nawet knuć przeciwko Pablo, swojemu największemu wrogowi. Czy odnalezienie syna kompletnie go odmieni na stałe? Przekonamy się o tym już niebawem.

Pablo 
Jeden z najmilszych nauczycieli w Studio. Niestety nie miał szczęścia w miłości. Jego najlepsza przyjaciół i miłość, kochała innego. Wyjechała potem do Francji, by się odnaleźć i uciec od problemów. Jackie natomiast zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Wg nowych zdjęć, to on prawdopodobnie poprowadzi uczniów w Studio w kierunku dorosłości, będzie takich ich mentorem.Beto 
Szalony, zakręcony, choć dla wielu może się wydawać nienormalny. Nie ma chyba drugiego tak najzabawniejszego nauczyciela w Studio. Najlepszy przyjaciel Angie, natomiast z Pablem nie układa mu się najlepiej. Nie ma również szczęścia w miłości. A jak potoczą się losy tej postaci w trzecim sezonie? Czy wszystko w przyjaźni z Pablo wyjdzie na prostą? Zobaczymy niebawem!
Angie 
Energiczna, charyzmatyczna, zwariowana, zbyt mocno kierująca się uczuciami i wybuchowa. Wyobrażacie sobie tą postać odmienioną? Spokojną, ułożoną, elegancką? W trzecim sezonie wraca do rodzinnego Buenos Aires z Francji. Ale czy wróci sama? Jedno jest pewne, na miesza wsporo w życiu Germana. Chcielibyście, aby serial skończył się Germangie?

German
Milioner, inżynier. Do tej pory trzymał córkę pod kloszem. Czy teraz to osę zmieni? I czy wreszcie wyzna swoje uczucia Angie? A może ulegnie urokowi Priscilly?
Priscilla
W trzecim sezonie poznamy bliżej historię Ludmiły, dlaczego była tak zła dla Violetty przed pierwsze dwa sezony. Dlatego w serialu pojawi się jej matka - Prisicila, którą zagra Florencia Ortiz. Sporo czasu spędzi z Germanem. Ale czy tylko ze względu na przyjaźń, która połączy ich córki. A może szykuje się coś większego? Na pewno sporo namiesza to wśród fanów Germangie!Nicolas
Grany przez Nacho Gadano. Miliarder, biznesman, właściciel sieci hoteli. Czy to on odmieni Jade? Czy u jego boku zazna szczęście? Ojciec Clementa, studenta z Francji, który sporo namiesza w Studio.

Ramallo
Zakochany w Oldze, choć mimo wszelkich starań z jej strony. Nie chce się do tego przyznać. Czy tym razem ta para będzie razem? Jak myślicie? Chcielibyście zobaczyć ich szczęśliwych?

Maxi
Najlepszy tancerz w Studio. Również w miłości dopisuje mu szczęście. Po wielu trudach i przeciwnościach losu jest z Naty. Ale czy tej sielanki nie zachwieją nowi studenci z wymiany? Fani Naxi nie mogą być spokojni. M.in. postać, grana przez polską aktorkę - Justynę Bojczuk, ma sporo namieszać między nimi.
Camila
Wiecznie szukająca swojej zielonej a może czerwonej kropki? Czy tym razem znajdzie odpowiedniego partnera? A może powiedzenie - stara miłość nie rdzewieje - sprawdzi się tutaj wyśmienicie i będzie powrót Bromi? A może powrót zespołu Rock Bones, spowoduje, że Cami i Seba wrócą do siebie? Za kim jesteście?  

Francesca
Zawsze ciepła i pogodna, najlepsza psiapsiuła głównej bohaterki. Teraz, kiedy jest z Marco i otrzymała propozycje solowej kariery jej życie przewróci się do góry nogami. Jej styl również się zmienia, dotychczas nosząca urocze baleriny na swoje nogi nakłada trampki.  Czy poradzi sobie z problemami? Czy Marcesca przetrwa ciężki okres?

Aktualizacja 11>

<Aktualizacja 8
Andres 
Trochę głupkowaty, ale zabawny. Najlepszy przyjaciel głównego bohatera - Leóna. Również i on nie ma szczęście w miłości. Jak się potoczą jego losy w trzecim sezonie? Czy znajdzie on w końcu miłość swojego życia? >

all4you

Czyli wszystkim dobrze znany boysband. Jak wiemy z [tego promo] ekipa ma się składać z Diego, Leóna, Andresa, Maxiego, Brodueya. Czyżby miejsce Diego miał zająć Federico?Naxi

Jak dotąd nierozłączne. Maaxi zawsze robił wszystko, aby uświadomić Natalii, że nie musi świecić blaskiem Ludmiły, aby być kimś. jak wiemy postać Justyny [klik] ma co nieco między nimi namieszać. Czy przetrwają ten ciężki okres?Diecesca
Między Marco a Francescą dojdzie do nieprzyjemnych konfrontacji [klik]. Co jednak ma z tym wspólnego Diego? Czyżby chłopak coś do niej poczuł?

Kadra nauczycielska
Bo bez nich oczywiście byłoby nudno! A szczególnie bez niezdarnego i mega zwariowanego Beto!Germanangie 


<Aktualizacja 15>

<Aktualizacja 16

Pablo, Beto, Gregorio 
Widać kadra nauczycielska ma się świetnie. Co o tym sądzicie?

  
Leonetta


Nicolas
Czy to właśnie przy nim Jade odnajdzie spokój i szczęście? 


Broduey 
Czy w tym sezonie znajdzie szczęście? A może zejdą się z Camilą? 


 >

Jak oceniacie zdjęcia? Sezon zapowiada się znakomicie oraz świetnym pożegnaniem nas, fanów serialu. Bohaterowie prezentują się niesamowicie, stroje są genialne. A Wy jak uważacie? Może woleliście look postaci z poprzednich sezonów? Ja nie mogę się doczekać premiery płyty i pierwszego odcinka. A Wy? 


250 komentarzy:

 1. Zdjęcią prezentują się naprawdę wspaniale.Violetta ma bardzo ładne ciuszki. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W trzecim sezonie bardziej mi się podoba styl Ludmiły, ale fajnie że Violka też ma inny, bo wkurzały mnie te spódnice z welonem.

   Usuń
  2. Naprawdę w tym sezonie się zmieniła. W 2 sezonie wyglądała bardziej jak nastolatkach a teraz jak kobieta. Tylko czy to pasuje do tego młodzieżowego serialu?

   Usuń
 2. Super ! Tylko szkoda ,że Lodo jest w tyle :/

  OdpowiedzUsuń
 3. ja wolałam Violę z 2 sezonu ... miała ładniejsze włosy ombre ... a teraz blond za nic jej nie pasuje ! to tylko moje zdanie :D Fran super wygląda ;d Kibicuje Leonnecie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem lepiej wyglądała w 1 sezonie, miała swoje naturalne włosy. Z drugiego sezonu nie podobał mi się jej styl i te spódnice.

   Usuń
  2. Zdjęcia ogółem są piękne, ale ta cała Stoessel do roli Violi nadawała się tylko w pierwszym i 2 sezonie. Teraz z tymi za przeproszeniem blond kłakami wygląda okropnie :(

   Usuń
  3. Jeśli coś Ci sie nie podoba to do widzenia suko jebano ! Jprdl żal mi was dzieci.. -.- kulajcie dropsy ;3

   Usuń
  4. Wielce dorosły.. Myślisz, że jak użyjesz kilku przekleństw jesteś "dorosły"? Boże, wyraził\wyraziła tylko swoje zdanie, a nie wyzywać i to jeszcze w taki prostacki sposób... Trochę kultury, a nie kurde jakieś sapy w komentarzach....

   Usuń
  5. Też uważam, że ten blond jej nie pasuje ;) I popieram Oliwię :D

   Usuń
 4. Dobrze, że Viola nie ubiera się juz tak dziecinnie.
  Ludmi ładnie chociaż nie lubię jej w czerwonej szmince. Fran wygląda jakoś staro ;o
  Czekam na kolejne postacie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zakochałam się w bluzeczce Tinki na 2 zdjęciu, jest przecudowna. Coś czuję następną falę modową na "Violette z 3 sezonu" <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałam podobną do kupienia w Reserved, ale cena zwalała z nóg - 100 zł. Ale naprawdę fajna jak się przymierzało.

   Usuń
  2. Kiedy widziałaś tą bluzkę ???

   Usuń
 6. Bardzo ładne zdjęcia Violetty, wszystkie trzy podbiły moje serce :) Muszę przyznać że w tych blond włosach nie wygląda najgorzej, choć mnie osobiście najbardziej podobała się jej fryzura i kolor włosów w pierwszym sezonie.
  Fotki Leónetty przeurocze :D:D:D, ale najbardziej urzekło mnie to drugie. Na pierwszym, moim zdaniem, stylizacja Violetty (bądź też ujęcie) trochę ją postarza. Podoba mi się natomiast koszula Leóna, z pierwszej fotki. Generalnie muszę przyznać, że León na obu zdjęciach mi się podoba :D ;) :P
  Super zdjęcie Violetty z Ludmiłą :) Czy mi się wydaje czy one mają identyczny kolor włosów? Natomiast fotka z Francescą mi się nie podoba.Violetta wygląda ok, ale u Francesci zdecydowanie przesadzili z photoshopem, wygląda jak nie ona, strasznie sztucznie :(
  Kathleen

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie musi być photoshop. Moja siostra na zdjęciu, które ja jej zrobiłem zrobiłam wygląda jak wklejona, a niczego do tego nie używałam.

   Usuń
  2. Tak. Mają taki sam kolor włosów. Obie farbują, więc czemu by nie?

   Usuń
  3. Zgadza się w zależności od ujęcia może wyjść ala wklejone zdjęcie. Ale pamiętam jak dziś: mieliśmy zdjęcia klasowe, potem facet podmieniał tło na teren szkoły. I wyszło naprawdę dziwnie bo jakbyśmy niezbyt normalnie wklejeni byli. Czasem się zdarza.

   Usuń
  4. Vicky Shreave nie wiem, ja nie robię sobie dużo zdjęć bo nie lubię. Ale zdarzyło mi się zrobić w życiu kilka :P i na żadnym nie wyglądałam tak sztucznie jak Fran. Brzydko, owszem tak, ale nie sztucznie. Dlatego mnie to zdziwiło. Nie mam zamiaru się z tobą kłócić, ale nie chce mi się wierzyć, że w dobie wszechobecnego photoshopa, również tutaj z niego nie skorzystano z jego dobrodziejstw ( i czytając komentarze pod spodem widzę, że kilka osób podziela moje zdanie) ;) I jeszcze wyjaśnię, żeby nie było ;) Nie mam nic przeciwko Photoshopowi, którego wszyscy teraz używają, ale nie podoba mi się, gdy jest nadmiernie widoczny i tyle.
   Tak samo nie przeszkadza mi, ze Violetta i Ludmiła maja taki sam kolor włosów. Zapytałam o to, bo miałam wątpliwości, że z powodu późnej pory coś źle widzę i nic poza tym :)
   Kathleen

   Usuń
 7. Przesadzili z photoshopem.
  Lodo wygląda strasznie sztucznie, co on z nią zrobili :(
  Zdjęcia Leonetty cudne <3
  Tylko nwm czemu, może tylko ja tak to widzę, ale Leonowi strasznie twarz "zmasakrowali" :/
  Ludmi i Vilu jak bliźniaczki xD
  Biedna Fran
  Pozyjemy zobaczymy
  Świetny post Annevue
  Nazwa genialna xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, jeest na tym zdj taka sztuczna ze wyglada jak lalka

   Usuń
 8. Czy tylko mi wydaje sie ze leon i lodo wygladaja jak lalki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tylko tobie :) Choć moim zdaniem León nie jest jeszcze taki zły, owszem nadmiernie go wygładzili, ale przynajmniej wygląda jak on. Ale Francesca to masakra, nie mogłam uwierzyć, że to ona, jak ją zobaczyłam. Serio nie rozumiem po co nadużywać photoshopa, kiedy ma się tak atrakcyjnych wizualnie modeli jak Lodo, Jorge czy inni :/
   PS. Jak zobaczyłam te zdjęcia to przypomniał mi się jeden z vinów Jorge, w którym śmiał się z jednego swojego zdjęcia, które było na plakacie. Próbował zrobić taką minę jaką miał na tamtym zdjęciu i mu się nie udało :D :D :D Myślę, że Lodovica mogła mieć podobnie jak zobaczyła to swoje zdjęcie :P
   Kathleen

   Usuń
  2. Zgadza się obsadę mają naprawdę świetnie dobraną :/ ale przeczuwam, że stylizacja Justyny nie będzie najlepsza.

   Usuń
 9. Ładnie wyszli ! Teraz tylko czekać na trzeci sezon w Polsce

  OdpowiedzUsuń
 10. Szkoda że Fran z tyłu...
  a Viola najbardziej podobała mi się w 1 sezonie

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie no Viola jest boska <3 Jak dla mnie 1 i 2 sezon to przeszłość ! Teraz jest coś nowego i to nowe chciałym zobaczyć ^_^ Ja jestem już przemęczony tym 1 i 2 sezonie te wszytkie piosenki ,zdjęcia promocyjne mam ich dosyć ! Wiecznie żyliśmy na 1 i 2 sezonie a teraz coś nowego pojawi się na yt 18 lipca ma być zaspamowany cały yt piosenkami ! A teraz mamy zdjęcia więc cieszmy się nimi ^_^ Nie rozumiem tych ,którzy mówią,że az dużo Photopshopa jak dla mnie to za dużą macie dupe xD Sorry,żę hejtuje ale ja sie potwornie cieszę i te wasze opinie no ale okej każdy ma coś do powiedzenia od siebie więc ja też :) Zdjęcia są B.O.S.K.I.E <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. popieram cię i masz świętą rację! niech żyje 3 sezon V-lovers łączmy się

   Usuń
 12. Fran z tyłu?! :( Smutam... Nie chcę, żeby Violetta porzuciła Francescę dla Ludmiły... ://
  --------------------
  Zdjęcia są cudne <3 Bardzo mi się podoba drugie zdjęcie Leonetki :** LUDMIŁA W KOŃCU JEST NORMALNIE UBRANA *u* *w* <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Dlaczego na tym 2 zdj z Leonem Violettcie ktoś odciął małego palca xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo go chyba wsadziła do koszuli Leośka?

   Usuń
  2. A po co go tam wsadziła? xD

   Usuń
  3. może gra wstępna

   Usuń
  4. "Może gra wstępna" rozjebalas mnie tym.
   Ta to na czym się skończy...
   XD

   Usuń
  5. hej violetta przecież dorosła nie jest małą dziewczynką może robić co chce nie :)

   Usuń
  6. "Może robić co chce" ludzie ha leże już na podłodze i płacze ze śmiechu, ale najwidoczniej wy chcecie mnie wprowadzic do grobu.
   No jest dorosła xd Leon też więc mogą stworzyć "piękną rodzinke" :d

   Usuń
  7. Leje z tego na podłodze, bo spadłam z krzesła!!

   Usuń
  8. A przed chwilą czytałam że Jorge chce założyć dużą rodzinę :P

   Usuń
 14. kurde jaki Leon jest przystojny *.*. Viola super podoba mi się najbardziej ze wszystkich sezonów. Ludmiła i Fran też super wyszły.

  OdpowiedzUsuń
 15. Masakra Ale przesadzili z Photoshopem Leosia pogrubili i wyszedł bardzo niekorzystnie, violetta, francesca i ludmi nie mają tradycyjnych różowych szminek które były dopełnieniem ich całego looku, charakteru i tradycją. Violettcie najlepiej było w brązowych włosach albo w ombre teraz te brązowe włosy na końcach wyglądają jak odrosty :/ styl violki Fran i lu też nie szokuje kto się ze mną zgadza?????????????????????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się violetta to już nie violetta, nawet paznokcie ma w kolorze fuksji,nie fioletowe. Jej świat zawsze był tajemniczy i pełen marzeń, jej styl mówił że jest delikatna i dziewczęca, a brązowe lub ombre włosy do tego pasowały, Leoś do tego zawsze miał koszule w kratę które pasowały do jego stylu i charakteru teraz nie wygląda już jak Lew tylko raczej podróbka Fede co może się wielu osoba Nie podobać. Wracając do violetty te blond włosy i jasno różowa szminka i do tego opalenizna daje efekt lalki barbie

   Usuń
  2. Co ? Pocićkało was ?! xD Violetta przeszłą meteraorfozę czy jak to tam sie piszę xDD A Leon często nosił koszulę w kraty i też różne bejsbolówki i bluzy,jakies narzutki itd a tutaj ma bejsbolówke w 10 odicnku Violetty 2 przypominam,że Violetta śpiewała Hoy SOmos Mas na scenie a Leon mia granatową bejsolówke..A tutaj jak zdjął bluzę to dla Ciebie już nie Leon ?! XD Boże jaka ty jesteś nie normalna... Tylko narzekacie a ja niczego złęgo nie widzę.Ludzie oni są już starsi i zmieniają się małe dziewczynki w starsze nastolatki też się zmieniają boże ogarnijcie Ból Dupy ... Żal was na prawdę.Leon jest Leonem a ty o jakimś Fede mówisz ?! -.- No na prawdę cmoknijta sie w sadło i dziewczynki idźcie na plac zabaw do piaskownicy.Jeśli ktoś się ze mna zgadza niech napisze. ^_^

   Usuń
  3. Pamiętam te bejsbolówkę z 2 sezonu. Wyglądał w niej cudownie <3 nawet chyba lepiej niż w koszulach. A co do Fede to brakuje mi sporo. Ponieważ on ubiera się bardziej w kamizelki i koszule w kratę, bejsbolówek raczej nie nosi.

   Usuń
  4. Jeju czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego, jak ktoś napisze, że coś mu się nie podoba, to od razu powstaje sugestia, że jest "pocićkany", "nienormalny', "nieogarnięty", "ma ból dupy', "powinien iść do piaskownicy" i temu podobne? To już nie może się coś nie podobać, tylko wszystko trzeba chwalić i zachwycać się jakie to piękne, nawet jeśli myślimy inaczej? Na serio?
   A co do stylu Leóna to mnie na przykład, bardzo podobała się ta bluza w paski, którą miał m. in. w tym teledysku do 'Voy por ti" (19 odcinek pierwszego sezonu bodajże). Podobnie ze stylizacją z 44 odcinka pierwszego sezonu (kiedy Tomas prezentuje mu po raz pierwszy Verte de lejos); całość super, a zwłaszcza spodnie mi się bardzo podobały. No i stylizacje z drugiego sezonu miał bardzo fajne :) Co do włosów, to dla mnie zdecydowanie drugosezonowe; jak go zobaczyłam w pierwszym odcinku drugiej serii to pomyślałam: o... wow :D :D:D. Ale jego fryzura w trzecim sezonie też na zdjęciach nawet mi się podoba, zobaczymy jak to będzie wyglądać w serialu :)
   Kathleen

   Usuń
  5. Teledysk Voy Por Ti uwielbiam, zresztą od tej piosenki pokochałam Leóna/Jorge. Miał wtedy naprawdę genialny strój. Lubię nawet anglojęzyczną wersję.

   Usuń
  6. Annevue ja też uwielbiam "Voy por ti" :D Ta teledyskowa wersja podoba mi się najbardziej (choć wykonania Leóna z Violettą i solowe Lary też mi się podobały) i jak mam fazę to nieraz puszczam ją sobie na okrągło :D :P Moim zdaniem to jedna z najlepszych piosenek w tym serialu. Anglojęzyczna wersja wprawdzie nie za bardzo mi się podoba (wybacz ;)), ale i tak jest lepsza od wykonu Tomasa i Tomasa z Ludmiłą (z góry przepraszam wszystkich fanów Tomasa, ale nic na to nie poradzę, że strasznie mi się nie podoba jego wykonanie tej piosenki).
   Pozdrawiam. Kathleen.

   Usuń
  7. ja normalnie mam taką faze na tą pisenkę że nie moge :D usypiam przy niej i wyobrażam sobie że to dla mnie najzdolniejszy najwspanialszy najładniejszy najbardziej... jakby to powiedzieć najbardziej boski facet na świecie (czyt.Leon) śpiewa to dla mnie i tak ogólnie to Leon wcale nie jest podróbką Fede ponieważ (moim zdaniem) jest najwspanialszy i 100000000000000000... razy lepszy

   Usuń
 16. Leonetta <3 Cudowne te zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 17. Te zdjecia Leónetty są takie cudne <3
  I violetty również <3
  Mi sie violetta najbardziej właśnie bedzie podobala w 3 sez. ;d

  OdpowiedzUsuń
 18. Zdjecia sa sliczne, alee... Jak dla mnie "zbrzydli" w tym sezonie ;/
  Np. Nie za bardzo pasuje ta wielka grzywka do Leona. Wygladal milion razy lepiej w drugim sezonie. Nawet w pierwszym bylo dobrze.
  Albo wlosy Violetty i jej makojarz. Tylko mi sie wydaje, ze wyglada sztuczniej?
  Chociaz ubrania sa plusem ;3
  Fran ma taki sztuczny usmiech na ostatnim zdjeciu. Ale to mogl byc specjalny zabieg, wiec sie nie czepiam.
  Ludmi praktycznie sie nie zmienila. Tylko skrocenie wlosow, co wyszlo jej na dobre.

  OdpowiedzUsuń
 19. Violetta mi się nie podoba dla mnie wygląda sztucznie, a pozostali są ok

  OdpowiedzUsuń
 20. Wolę wszystkich w 3 sezonie, a zwłaszcza Martinę <3

  OdpowiedzUsuń
 21. Jest nowe promo Violetta3 z Disney Planet(czy ja na jednym zdjęciu widze NY??)

  OdpowiedzUsuń
 22. Mam tylko wrażenie, że Viola nie porzuci Fran da Ludmiły, chociaż dla mnie to nie możliwe, ponieważ one były najlepszymi przyjaciółkami przez 2 sezony a Ludmiła ciągle sprawiała Violi przykrość ( i to dużą ) !!!! A co do zdjęć to są super i najbardziej podobają mi sie zdjęcia Leonetty !! ♥♥♥ Kocham ich !!! :-**

  OdpowiedzUsuń
 23. leonetta jak sweet <3 czyli diego nie masz szans o taaaak

  OdpowiedzUsuń
 24. Śliczne zdjęcia, serio !
  Przemilczę tylko te, z Lodo, ponieważ na tym zdjęciu wygląda nieswojo, sztucznie. Gdy po raz pierwszy zauważyłam to zdjęcie, myślałam, że to ktoś inny :/.
  Mam wrażenie, że Mechita ma odrosty też ...
  Te zdjęcia mi się serio podobają, gdyż są one takie delikatniejsze, ładniejsze, niż z poprzedniego sezonu.
  PODSUMOWANKO :
  Myślę, że te zdjęcia podbiją serca tych najmłodszych widzów Violetty :)
  Sesja Leónetty też udana, z resztą jak widać *-*
  Chociaż Jorge chyba ma ten sam wyraz twarzy XDD

  OdpowiedzUsuń
 25. Śliczne zdjęcia tylko że przesadzili z photoshopem :(

  OdpowiedzUsuń
 26. Mogłabym prosić o zdjęcia bez napisu "@ofcVIOLETTApl" ? :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wejdź na twittera wpisz violetta3 w wyszukiwarce i będziesz mieć zdjęcia bez podpisu. ;)

   Usuń
  2. Dzięki. ;3

   Usuń
 27. myślę że troche przesadzili z fotoszopem i nie lubië nowego koloru wlosöw Tini/Violetty. Ciekawa jestem kirdy dadzą inne zdjęcia promocyjne kolejnych osób. :)

  OdpowiedzUsuń
 28. ooo ale sweet <3 Violetta ma śliczną bluzeczkę <3 Leoś wyszedł przeuroczo przytulając Vilu <3
  Lu i Violka normalnie takie same <3 Fran kochanie <3

  OdpowiedzUsuń
 29. Francesca mi się nie podoba dla mnie wygląda sztucznie ,a pozostali są ok

  OdpowiedzUsuń
 30. Leonetta<3333 Zdjęcia wspaniałe! A i mam do Was takie małe pytanko... Wiecie, że dziewczyna z tego bloga: http://lodowica.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?2 skopiowała po Was nagłówek??? Mam też inne pytanie... Czy moglibyście zrobić poradnik jak zrobić nagłówek? Wasz blog jest wspaniały!!!! Kocham go i Besos!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poradniki odnośnie nagłówka można znaleźć w necie :) wystarczy wpisać w wujka google.

   Usuń
 31. Piękne foty *.* Leonettaaaaaaaaaa ♥

  OdpowiedzUsuń
 32. Hej jest nowy filmik na youtube przetłumaczysz go ??
  Wpisujesz disney planet violetta 3 i tam będziesz mieć obrazek z studio on beat
  bardzo proszęęęęę :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Jeśli Violetta zastąpi Fran Ludmiłą, to będzie to najgorszy sezon... :/

  OdpowiedzUsuń
 34. dwa ostatnie zdjęcia są jakieś dziwne a w drugim jak violetta zrobiła ten uśmiech xd

  OdpowiedzUsuń
 35. patrzcie: http://www.youtube.com/watch?v=7Rj_7AEgYYY

  OdpowiedzUsuń
 36. Stoessel na drugim zdjęciu wygląda jak pedofil xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahaahaha no właśnie xd

   Usuń
 37. No cóż za dużo Photoshopa,wszyscy są tacy sztuczni,zwłaszcza na fotce z Ludmiłą Vilu ma taką sztuczną opaleniznę ,co wygląda potwornie. Gdyby nie ta sztuczność to zdjęcia byłyby dużoo lepsze. Ogólnie Look bohaterów bardzo mi się podoba. Violetta ma śliczne te stylizacja i dobrze jej w blondzie to mimo tego wolałam ją w ombre. Fryzura Leóna jest ok :D Tylko wydaję mi się,że sesja jest jeszcze niekompletna. Gdzie Cami,Fede,Diego,Marco,Angie,Alexander,Maca(nw jak będzie się nazywać jej bohaterka),Maxi. No i cała reszta której nie wymieniłam. Poza tym Fran,Ludmi i León również powinni mieć swoje zdjęcia samemu,a nie na każdym Viliu.

  Czy będą jeszcze jakież zdjęcia z tej sesji?

  OdpowiedzUsuń
 38. Mi się nie podobają. Co oni zrobili Lodo ?! Wygląda jak lalka , nie mówiąc o Tini czy Jorge ! Masakra .... -_-

  OdpowiedzUsuń
 39. szkoda że to ostatni sezon ;,(

  OdpowiedzUsuń
 40. Na tym zdjęciu z Mechi i jednym z Leonem :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Dlaczego nie prowadzicie już bloga http://violetta-zakazana-historia.blogspot.com ??

  OdpowiedzUsuń
 42. no i po co te zdjęcia podpisujesz ?Bez podpisywania wyglądają o wiele lepiej !!!

  OdpowiedzUsuń
 43. Bardzo podoba mi się styl violi w tym sezonie o wiele bardziej niż z drugiego sezonu - te spódnice z tyłu dłuższe nie przypadły mi do gustu . Wydaje mi się że chyba makijaż nie jest już taki mocny zwłaszcza u violetty - to dobrze, ogólnie super post :-)

  OdpowiedzUsuń
 44. Fran się strasznie zmieniła :o Jaka sztuczna wszyscy tac jakoś sztuczni ale może w serialu będom wyglądać naturalniej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą naturalniejsi,to tylko Photoshop :D

   Usuń
 45. Mi się Viola najbardziej podobała w drugim sezonie. Miała śliczny makijaż i te różowiutkie usta. A Leon w drugim, ale tutaj wygląda chyba jeszcze lepiej ;)

  OdpowiedzUsuń
 46. 1. Sam styl Violi jest fajny, nowy i świeży, aczkolwiek kilo tapety na twarzyczce każdej z bohaterek (choć Mech wypadła według mnie najlepiej i ładnie) nie załatwi sprawy, zdecydowanie pierwszy sezon wygrywa pod względem naturalności.
  Makijaż czy cokolwiek sprawiło, że Lodo wygląda starzej, jak plastikowa lalka.. nie podoba mi się to, co zwiastują zdjęcia promocyjne pod jej znakiem.
  Włosy Violetty nie pasują jak dla mnie. Młodsi widzowie mogą wpaść w zdezorientowanie, rozumiem jeszcze ombre, ale raz brąz, raz pół na pół, potem blond. Rozumiem, że to jest życie Tini, ale nie blond włosy nie przypadły mi do gustu.
  Wiem z kolei o co chodzi z twarzą Lodo, brwi są podkreślone jakby to powiedzieć.. za nisko, zbyt blisko oczu i za mocno. Poza tym za dużo tego tam pudru.
  Za to Jorg wyszedł nie najgorzej, mimo to.. nie podobają mi się te zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 47. I love LEONETTA

  OdpowiedzUsuń
 48. Całkiem całkiem ten jej nowy styl. Nigdy nie potrafiła się ubrać. Nalepiej się ubierała na początku serialu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ładna kurteczka :) i ten niebieski sweterek <3

   Usuń
  2. Na drugiej fotce wygląda jak Demi Lovato :)

   Usuń
  3. Na tej drugiej to wygląda jak jakiś potwór jak ona zrobiła tą minę

   Usuń
  4. Nie nie nie nie nie Tini na tej drugiej foce wygląda jak pedofil szczerzący się do dzieci xD
   To nie hejt.

   Usuń
 49. A ja będę oryginalna i wypowiem się o tych zdjęciach w innym kontekście....
  Fotograf chciał być profesjonalistą - nie wyszło mu..... ups?
  Na serio. Te zdjęcia to jeden wielki fotoszop. Wyglądają jakby to nie byli ludzie tylko jakieś rysunki. Spójżcie np. na Lodo. To wygląda przerażająco.
  Zdjęcia Vilu z leonem też wyszły trochę dziwnie. Akurat nie wiem od czego to zależało, czy to wina fotografa czy złe ustawienie ale wygląda to trochę jakby byli połączeni na tym zdjęciu fotomontarzem mimo, że wiem, że były robione normalnie.
  Zdjęcia z 1 i 2 sezonu były bardzo dobre i teraz...... lepiej zakończe komentować bo powiem coś czego nie chcę mówić.
  Mogę jeszcze dodać to, że jeśli zaczną robić gadżety (plecaki itp.) z tymi zdjęciami to już będzie koszmar oglądać to na każdym kroku idąc ulicą. Oby inne zdjęcia były trochę lepsze :/

  OdpowiedzUsuń
 50. Zdjęcia z aktualizacji są bardziej prawdziwe, niż te pozostałe. Na tamtych wszyscy wyglądają jak lalki, a na tych nowych już o wiele lepiej ;).

  OdpowiedzUsuń
 51. Mi najbardziej podoba się zdjęcie Ludmi <3

  OdpowiedzUsuń
 52. Super style podobają mi się
  PRETTY <3

  OdpowiedzUsuń
 53. Ludmi Leon <3 najlepsze zdjęcia
  Aktualizacja jest bardziej "ladniejsza" i naturalniejsza xd

  OdpowiedzUsuń
 54. kocham waszego bloga jest NIESAMOWITY od nie dawna obserwuje go non stop i czekam na nowe aktualizacje. To co wy tu dodajecie jest GENIALNE. Ja tak samo jak wy nie mogę się doczekać 3 sezonu naszego kochanego serialu i jestem podekscytowana z każdym nowym postem i z każdą nowa informacją, ale martwi mnie to że jest to ostatni sezon. VIOLETTA ŻĄDZI, NIECH ONA I JEJ PASJA BĘDZIA Z NAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. wielka fanka i oddana V-lovers

  OdpowiedzUsuń
 55. https://www.youtube.com/watch?v=IBrBq-6u8ns jest ta zapowiedz druga :D

  OdpowiedzUsuń
 56. A gdzie Cami i Fran? :<

  OdpowiedzUsuń
 57. naty ślicznie wygląda i oczywiście fede i leoś marko tak jakoś dziwnie szkoda że niema zdjęć cami i maxiego!!! NATY BOSKA!!!

  OdpowiedzUsuń
 58. Kiedy zdj angie?

  OdpowiedzUsuń
 59. Teraz moja opinia. Violetta - Dno.. Te blond włosy.. Przy jej karnacji wygląda jak wiejska dziewka z pola :/ Ubrania są całkiem łądne, ale to tylko tyle.. Zresztą pomyślmy racjonalnie - Geramn na pewno nie pozwoliłby na taką zmianę koloru. ;-; Jak już ktoś pisał i ja tego nie pominę, na drugim zdj ma pedofilski uśmieszek xd Ludmila - Nie jest źle, a w zasadzie całkiem dobrze :) Francesca - Plastic is not fantastic.. Jak laleczka :/ Leon - Hmm.. Normalny chłopak.. Nie przypomina już romantyka z pierwszej serii, wielka szkoda :( Reszta wyszła w miarę dobrze, wieć nie bd się o niej rozoisywać. Zwrócę jeszcze uwagę na 3 rzeczy - Violetta i Ludmila. Stoessel wyszła jakby była starą babcią przez te włosy :((( Francesca na boku? Z tego co wiem po perwsze tak łatwo się nie wybacza, a po drugie - Vilu taka dobra, a przyjaciół porzuca? Podsumowując - Boje się zobaczyć włosó Violetty na duzym ekrania :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z większością ;>> " na drugim zdj ma pedofilski uśmieszek " HAHAHA padłam i nie wstaje ;D

   Usuń
 60. No, nowe zdjęcia o niebo lepsze:) Ludmiła wygląda po prostu bosko (zazdroszczę Mechi zaje....istych nóg i mam słabość do czerwonych szpilek :D:P) : ) Diego też super wyszedł, powiedziałabym nawet, że lepiej niż na zdjęciach do drugiego sezonu (miał tam taki wredno - cwaniaczkowaty wyraz twarzy, którego tu - na szczęście - nie ma) :) Fede, z miną myśliciela, również wymiata :) Ekstra Alex (Clement). Francuzi generalnie są przystojni i mili, a ten, jeszcze na dodatek, nie ma rurek (!!!) - dla mnie to 200% szczęścia :P :) I wreszcie León.... Co tu dużo mówić, po prostu - jakby to powiedzieli Francuzi - DIVIN :) :P A na widok jego osoby na pierwszym zdjęciu (tym z założonymi rękami) mogę powiedzieć jedynie... W O W!
  Ne powaliły mnie za to (niestety) zdjęcia Naty i Marco. Naty niby wygląda ładnie, ale jak nie ona; jakoś ta sukienka mi do niej nie pasuje i fryzura też :/ A Marco przypomina mi na tym zdjęciu Tomasa - wyszedł tak samo "bidnie" jak on, szkoda :/ :/:/
  Kathleen


  OdpowiedzUsuń
 61. Odpowiedzi
  1. Prawdo podobnie tak :(

   Usuń
 62. Mi się bardziej podobał syl Violi z poprzednich sezonów. W blondzie mi się nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 63. Dajcie zdj . Cami , bo widziałam na jej Twitterze , że już są.
  + zajrzyjcie na mojego bloga: candenators.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 64. Super fajne opisy i focie czekam na następne focie :D

  OdpowiedzUsuń
 65. Mi osobiście najbardziej podobają się zdjęcia Violi i Ludmi ,Violi , Naty ,Ludmily i oczywiście Leonetty <3

  OdpowiedzUsuń
 66. Zapowiada się super sezon :) Wszyscy mają spoko ciuchy :)

  OdpowiedzUsuń
 67. Gery oj Gery kogo ty znienawidzisz?

  OdpowiedzUsuń
 68. Za dużo makijażu/photoshopa i większość wygląda trochę sztucznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się ! Szczególnie widać na Lodo, Leonie i Mace

   Usuń
 69. Ale Maca wyszła ślicznie <33

  OdpowiedzUsuń
 70. A gdzie zdjęcia Cami? Dodała na Twittera swoje zdj. promocyjne!

  OdpowiedzUsuń
 71. Wszystkie są śliczne <3
  Poza Francescą-wygląda trochę sztucznie :/
  Zrivili z noej trochę taką sztuczną lalkę bez uśmiechu -.-

  OdpowiedzUsuń
 72. Maca na tych zdjęciach nie wyglaa na czarny charakter na tych zdjeciach. A co do jej stylu jest taki nijaki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą- "Violetta" to taki oryginalny serial więc jak reszta aktorów ma fajny styl, a tu taki sobie na codzień.

   Usuń
 73. a będzie aktualizacja z Justynom? Fajne zdjęcie Miltona :)

  OdpowiedzUsuń
 74. Ojeju! Zobaczcie Naty jak słodko wyglada <3 a tak wogóle, to sie źle czuje, bo wydaje mi sie ze Diego słodko wygląda, lecz niepowinien - nie lubię go, i nie chce...

  OdpowiedzUsuń
 75. Zapraszam na mojego bloga----------------------------> candenators.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 76. Wszyscy mega plastikowi. Angie brzydko wyszla. :( Ale Ramallo gorzej :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurwa ty zjebko.Jak mnie wkurzają tacy ludzie jak ty.Kurwa nie możesz się cieszyć i te "twoja opinia" kurwa czy ty jak napiszesz,że są taci i tacy będziesz fajna? bo nie jesteś...Ludzie tyle czekali na zdjęcia promocyjne a jak są to ty wymyśasz i piszesz coś,żebyś była fajna.hahhahaa żal mi Cię na prawdę.Jeśli jesteś ślepa i piszesz byle coś ,żebyś była fajna to spierdalaj do swojej matki .Zdjęcia są normalne i przyznam,że te pierwsze zdj prom ,które się pojawiły były troszeczkę u Lodo za sztuczno ale kochamm te zdj Fran z Violką i przyjrzyj się tym zdjęciom do tej z Fran z Violką .I powiedz mi gdzie masz plastik ??!! Kurwa jprdl.. Żal mi Cię "wszyscy plastikowi" Angie brzydko wyszła ? To wiesz co, zrób sama sobie zdjęcia i nam pokaż to wtedy ocenimy Ciebie złotko ;*
   PS.Pozdro do twojej matki ;3
   2 PS.jak jesteś ślepa to nie oceniaj czegoś jak nie wiesz jak to wygląda
   To na tyle.I fajną nigdy nie bedziesz ;)

   Usuń
  2. Pozdrowienia dla rozpuszczonego anonima 81.a, który nie jest jeszcze na tym poziomie rozwoju, żeby wiedzieć, że komentarze są do wyrażania własnego zdania. I twoje słownictwo pozostawia na prawdę wiele do życzenia, ciekawe, czy twoi rodzice wiedzą, co piszesz w internecie.

   Usuń
  3. Anonim z 16:15 chyba mysli że ja będzie przeklinac to będzie taki fajny I dorosly no ale coz wcale tak nie jest złotko...

   Usuń
  4. Przykro mi ze tak jedziesz po Angie ale wyszla najpiekniej razem z Francescą :)
   Więć odpierdol się od niej ;)

   Usuń
  5. Ja też jestem pod wrażeniem "kultury" wypowiedzi komentujacych numer 84a i 84d. Nie ma to jak użyć wulgaryzmów, aby skomentować wypowiedź oponenta, który ośmielił się mieć inne zdanie (no jak on mógł? :P). No ale jak się nie ma argumentów to się ma wulgaryzmy...
   A propos zdjeć - piękne są te Camili, Maxiego i Jade :) Natomiast bardzo chciałabym, aby kostiumolodzy ubrali Diego wreszcie normalne spodnie (nie cierpię facetów w rurkach :/; i jak można oszpecać w ten sposób takiego przystojniaka?) a Hermanowi mniej przyciasną koszulę (ta na zdjeciu wygląda, jakby szwy miały za chwilę nie wytrzymać :P)
   Kathleen

   Usuń
 77. jeju ale Cande ślicznie wyszła na zdjęciu *_*

  OdpowiedzUsuń
 78. Ramallo... Łuhuhu :-D Lodo faktycznie kiepsko wyszła z Tini, za sztucznie. A szkoda. Ogólnie woę wszystkich z pierwszego sezonu. Są tacy naturalni. I też dla mnie szkoda że Diego będzie inny. Mam taki dziwny zwyczaj że lubię zawsze złe postacie i chciałabym żeby Diego znowu knuł :-D
  Zdjęcia są strasznie przerobione, ale źle nie wyszły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W dupie masz za sztucznie przerobiono. ;)

   Usuń
 79. Już jest FRAN! http://31.media.tumblr.com/6f4722bb2d86387dec3a2b57cc6ffb49/tumblr_n8p2sfGj8u1tsrnz6o1_400.jpg Znalazłam xdd

  OdpowiedzUsuń
 80. Świetny posta, Leonetta ślicznie wygląda <3

  OdpowiedzUsuń
 81. Zdjęcia są zajefajne <3 Tylko słaba jakość zdj :-(

  OdpowiedzUsuń
 82. Ja chcę Dielette <3333 !

  OdpowiedzUsuń
 83. Ramallo haha xD :D
  Fajna aktualizacja :) Najlepiej wyszła Cami ;)

  OdpowiedzUsuń
 84. Angie <3 Według mnie wyszła ślicznie. Nie mogę się doczekać jej roli w 3 sezonie w szczególności liczę na Germangie <3 <3

  Dusiowaa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę że nie tylko ja tu jestem Claronators :))

   Usuń
  2. A ja myślałam, że fani Clary to claristas... Całe życie w kłamstwie ;-;
   Ja też uwielbiam Angie <3 Moja ul. postać :3

   Usuń
 85. Mi się najbardziej podoba Angie i Cami. Reszta też wygląda super. Niektórzy się nie zmienili jak Gregorio :-)

  OdpowiedzUsuń
 86. A kogo w serialu będzie grać Justyna Bojczuk?

  OdpowiedzUsuń
 87. A ja czekam na Olgę xD

  OdpowiedzUsuń
 88. a jeszcze fran ma sama zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!! wyszła ślicznie i do spudnicy i bluzki dali jej adidasy zamiast balerin!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 89. jak dla mnie to violi było lepiej w naturalnych włosach leoś www
  nie mogę się już doczekać ludmiła się zmieni super ja zawsze uważałam że ładnie śpiewa to wkurzające nie raz jak tylko jedna osoba wygrywa czyli violetta a na koniec sezonu nawet nie pokazali jak śpiewała z cami :(
  fedemiła nie mogę się doczekać ciekawe jak to będzie z innymi

  OdpowiedzUsuń
 90. czy zdj justyny teez sie pojawia ?

  OdpowiedzUsuń
 91. Germangie na zawsze <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 92. Ale spodnie Diego mnie rozbrajają

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też xD

   Usuń
  2. Hahahah no niezłe są xD

   Usuń
 93. Ja też już doczekać się nie mogę 3 sezonu i płyty :)
  Pozdrawiam xD

  OdpowiedzUsuń
 94. Fran świetnie ma połączony zestawik <3333

  OdpowiedzUsuń
 95. zdjęcia całkiem fajne , ale Violetta będzie taka SZTUCZNA ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty jesteś kurwa sztuczna ;3

   Usuń
 96. Andres- styl Diego'a z 2 sezonu :)
  Leoś- jak zwykle boki, a w tej koszuli awww *.*
  Leonetta- Najlepsza <3
  Francesca- Co oni z nią najlepszego zrobili?! Wygląda jak jakiś manekin z wystawy. Przegięli z nią!
  Naty- tak jakby w połowie sztuczna
  A reszta boska :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty jesteś sztuczna.

   Usuń
 97. Violetta - moim zdaniem nie do twarzy jej w blond włosach... :// No, ale cóż... Styl... hm... jest bardziej... STYLOWY? Tak, to określenie do niego pasuje. Nie ma już kokardeczek i wszystkiego na różowo, chociaż i to się zdaża. Jest bardziej dojrzały, co mi się podoba.
  Francesca - moja księżniczka <3 Te butki Fran z drugiego zdjęcia są boskie <3 Idealnie dobrane do zestawu *-* Jej styl uległ drobnej zmianie - stał się trochę dziewczęcy, a nie tak ja wcześniej - kobiecy. I tak wygląda ślicznie, choć na 1 i tym z Vilu sztucznie...
  Leon - jak zwykle świetnie wyszedł - nie ma co pisać. Jego styl też taki sam... Tyle tylko, że nosi częściej jeansowe koszule :)
  Ludmiła - po zdjęciu z Violettą pomyślałam, ŻE LUDMI PO RAZ PIERWSZY SIĘ NORMALNIE UBRAŁA!, ale jak zobaczyłam całą stylizację, to mi się rzygać zachciało... Obleśna... Zmiana jest, już tak nie błyszczy, ale mimo wszystko pozostała divą...
  Naty - super, super, super! Moja rockowa księżniczka <3
  Andres - normalnie drugo sezonowy Diego! Rockowy styl nie pasuje do niego...
  Marco - mój mąż <3 <3 <3 Jak zwykle boski, nie ma co pisać :**
  Diego - 2 zdjęcie jest okropne :// (bez obrazy Dieguistas)
  Ramallo - on to już kompletny koszmar, naprawdę...
  German - szczerze? Jest on normalny. Nic się nie zmieniło.
  Angie - moja kochana *-* Bosko wyszła, chociaż będzie mi brakowało tych różowych sukienek i zielonych torebeczek... ;(
  Beto - leję xdd Jaka stylówa XD
  Gregorio - nic się nie zmieniło, poza jego wzrokiem :)
  Priscilla - zapowiada się rasowa bizneswomen ;))
  Pablo - ogolił się :o
  Alexandre - jakie ciacho! :o Już go kocham <3
  Maxi - bez zmian ;)
  Cande - hippe, hippe i jeszcze raz hippe! Wygląda bardzo naturalnie :)
  Matias - jego styl nie jest już takie elegancki.
  Jade - jakie włosy! Styl bez zmian :)
  Federico - super <3
  Milton - hahahahahah ostanie zdjęcie - leję xdd
  Nicolas - kolejny biznesman. Pewnie będzie znajomym Germana ;))
  Gery - jej styl jest taki... taki... nijaki... Chłopczycowy - to na pewno ;))
  ____________________
  Wow, napisałam wszystkich! Zdjęcia są fajne, zapowiada się emocjonujący sezon <3 Szkoda, że nie ma Justynki :**

  OdpowiedzUsuń
 98. oł jeeeee ANGIE!!!!!!!!!!
  cieszy mnie fakt że Pablo jest z zarostem

  OdpowiedzUsuń
 99. Mi najbardziej podoba się styl Ludmi, zresztą zawsze była NAJŁADNIEJSZA!!!!!!!!!! A w 3 sezonie błyszczy jeszcze mocniej <3

  OdpowiedzUsuń
 100. Nie żeby coś, ale to zdjęcie Andresa, które wstawiłyście to nie jest z tego sezonu, bo on w 3 sezonie ma wyglądać całkiem inaczej, a to zdjęcie, które wstawiłyście było już dużo wcześniej w internecie, nawet przed tą sesją. A tutaj zrobili tak, że tylko głowa jest jego, a reszta to jest Diego. A kto tak zrobił to nie wiem, ale pewnie dlatego, że w jednym z ostatnich odcinków 2 sezonu, Andres był podobnie ubrany, co myślał, że Francesca była w nim zakochana.

  OdpowiedzUsuń
 101. Pablo taki słodki jak z 1 sezonu <3

  OdpowiedzUsuń
 102. Czy tylko mi Andres w tej koszulce kojarzy się z Diego?

  A co do Violetty to jeszcze chce dodać, że ona tu nie wygląda jak Violetta... Chodzi o to, że w pierwszym sezonie była różnica miedzy postacią a aktorem, w drugim jeszcze też, a teraz Violetta to nie Violetta tylko Martina...

  Mam nadzieję, że rozumiecie, w głowie ten kom miałam bardziej zrozumiały:)

  OdpowiedzUsuń
 103. Odpowiedzi
  1. właśnie gdzie olgita i brodway

   Usuń
  2. Brodi nie miał sesji.... To po pierwsze więc nie zjaraj sie przypadkiem xD A olgita na pewno z czasem się pojawi nie wszystko na raz :D

   Usuń
 104. Kogo zagra nasza polka Justyna Bojczuk??

  OdpowiedzUsuń
 105. Super są te fotki z 3 sezonu !!! Ja już siedzę jak na szpilkach, tak nie mogę się doczekać 3 sezonu Violetty !!! Tini pięknie wygląda w blond włosach !!! Bardzo podoba mi się nowy styl Fran !!! Jak się cieszę, że Vilu zaprzyjaźni się z Ludmi, ale szkoda mi Lodo :<< Pozdrawiam V-lovers :>>

  OdpowiedzUsuń
 106. Hej, jak coś to są już dostępne nowe foty :)
  Wystarczy trochę poszperać na twitterze :)

  OdpowiedzUsuń
 107. Wow !!! Dicesca ♡♥♡ Uuu, nieźle się porobi !
  Słodkie nowe zdjęcie Leónetty i Naxi ♥

  OdpowiedzUsuń
 108. jestem ciekawa co wyniknie z relacji Fran i Diega

  OdpowiedzUsuń
 109. Leonetta!!! :D
  O, chcę Diecescę! To by było takie interesujące. I oni do siebie pasują według mnie... :)
  A czy będzie jeszcze druga część płyty z Violetty 3? Część druga Gira mi cancion??

  OdpowiedzUsuń
 110. Ogólnie fajnie ale jak oglądalam s03e01 to takie na początku wtf ?! Co tu robi Ludmi , i takie o gasz to Viola -,- więc te blond włoski to mogła se oszczędzić :) Fran moim zdanie wygląda z tą fryzurą dziecinnie i wgl wole ją w V1&V2 i troche mi nie pasuje ta zmiana charakteru Marko :( taki słodziak , ideał wręcz ma sie zmienić ? To bardzo zła wiadomosć ;( a tak ogólnie to mój ulubiony paring to Fedemiła <3

  OdpowiedzUsuń
 111. Diecesca, awww <3333

  OdpowiedzUsuń
 112. Diecesca jaka słodka <3 Aww *_*

  OdpowiedzUsuń
 113. Diecesca wygląda cudownie *.* Ale brak mi Fedemili... ;(

  OdpowiedzUsuń
 114. Czemu miejsce Diego ma zajac Fede?!? ;/ Ale jest zdj Diecescy <33 Tylko czemu Dieguito ma taka watpliwa mine? Ehh zycie jest dziwne :D

  OdpowiedzUsuń
 115. Diecescaaaa <3333

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Diescesca <333 Jak dla mnie to oni razem już super wyglądają :D Oni muszą być razem <3 Bo czemu ona musi być z Marco ? Nie jest nigdzie napisane tak więc ona musi by z Diego <3 A sezon ma się zakończyć bez jakieś pary podejrzewam że to Marcesca ale wolę opcję że Fran z Diego :D ^^ ^_^ Supcio :D

   Usuń
  2. Nooo dokładnie zgadzam się z Tobą w stu procentach, Diecesca Forever!!! <3 *.* Po pierwsze świetnie razem wyglądają, a po drugie Diego i Fran to moje ulubione postacie z serialu i ich paring ogromnie mnie ucieszyl... ^.^ Diecesca to najlepsza rzecz jaka mogli dodać do scenariusza Violetty... <333

   Usuń
 116. Fajne te zdjęcia,Ale czy tylko mi się wydaje,ze Fran jakoś tak dziwnie wygląda?Bo serio niezbyt można ją poznać,może po części przez brwi,bo jakoś mi się nie podobają.

  OdpowiedzUsuń
 117. Fajne zdjecia. Jednak, wolałam Violette w 2 sezonie. Te blond włosy ją postarzają.. I mogli sobie darować to kilo tapety na ich twarzach. HEJTY LECĄ. :)

  OdpowiedzUsuń
 118. HAHA ALE VIOLETTA ROBI LEONOWI! DIEGOCESCA LOVE<3

  OdpowiedzUsuń
 119. Diecesca?!
  A to nowość :D
  Chociaż i tak się cieszę bo na swoim blogu pisze o takiej parze ♥

  OdpowiedzUsuń
 120. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 121. Zdjecia sa SUPER ! *.*
  •fajnie ze jest NAXI

  szkoda ze nie ma olgi

  OdpowiedzUsuń