Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

19.07.2014

[Violetta3] Odkrywamy charaktery

[Violetta3] Odkrywamy charaktery


Do premiery trzeciego sezonu w Argentynie zostało naprawdę niewiele! Dzisiaj Argentyńczycy mogą zakupić krążek promujący płytę "Gira mi canción" - "Obraca się moja piosenka" [klik], [klik]. Z pewnością oprócz nowej ścieżki dźwiękowej wszystkich Was dręczy podstawowe pytanie - jak w nowym i już niestety ostatnim sezonie potoczą się losu ulubionych bohaterów? Czas, aby to odkryć. Zapraszam do lektury ;)


VIOLETTAGrana przez Martinę Stoessel. Jej postać już odkryła swoją pasję do muzyki i znalazła swoje miejsce w świecie. W tym cyklu, zobaczymy bardziej aktywną i pewną Violettę, świecącą z przyjaciółmi na scenie. Ale nie wszystko będzie dla niej łatwe, zmierzy się ze znacznie większymi wyzwaniami  i będzie walczyła, aby utrzymać swoją miłość do Leóna przy życiu, co jak wiemy przez Clementa/Alexa nie będzie łatwe [klik]. Jakby tego było mało teraz mamy do czynienia z niezbyt przyjaznym przyjacielem i najgorszym wrogiem bezpośrednio w domu! Czy Priscilla zdoła uwieść Germana? I jak na to zareaguje Viola i Ludmiła [klik]? Z pewnością bez zgrzytów się nie obędzie.
LEÓN

W jego postać wciela się Jorge Blanco. W trzecim sezonie kontynuuje swoją pasję związaną z motocyklami. Jednak wraz z rozpoczęciem szkoły będzie to bardziej skomplikowane, ale nie niemożliwe. Podąża w miłości z Violettą i jest bardziej romantyczny niż kiedykolwiek! Diego nadal mu niestety przeszkadza =, ale nie będzie dla niego przeszkodą. Nawet jeśli jest ktoś kto może spowodować problem! Jego pasja do muzyki staje się coraz większa i bardziej niż kiedykolwiek w pełni poświęca się pasji, aby osiągnąć sukces. Czy sekret Clementa/Alexa rozbije związek Leonetty?
DIEGODiego Dominguez idealnie spełnia się w jego roli. Nadal oślepiony przez światło Violetty będzie próbował ją zdobyć i ponownie w inny sposób, ponieważ przez swoją arogancję i charakter "złego chłopca", nie udało się mu tego dokonać. To świetny tancerz i piosenkarz, który podbije cały świat. Będzie jednym z głównych członków Boysbandu all4you [klik]. Teraz, gdy poznał ojca jego życie stanie się inne. I zmieni się bardziej niż można to sobie wyobrazić. Co się wydarzy? Czy rozbije Leonette? 


FRANCESCA


Na ekranie widzimy ją jako Lodovica Comello. Jest najlepszą przyjaciółką Violetty. jej talent do tańca i śpiewu zdaje się nie mieć granic. Francesca jest wielką przyjaciółką, czasami zdaje się być bardziej dojrzała niż reszta jej kolegów ze szkoły. Jak już wiemy stąd [klik] pewne rzeczy między nią a Marco się skomplikują. Będzie prawą ręką Violetty! Pojawi się wiele sytuacji, które zadecydują o jej przyszłości. Czy dziewczyna ulegnie kontaktowi zaproponowanemu jej przez U - mix i producentów z Włoch po jej występie w Madrycie?
CAMILA

Tak samo jak Candelaria Molfese jest zabawna, otwarta i sprawiedliwa (choć z ostatnimi dwoma cechami bym się nie zgodziła). Nie ma wątpliwości co do swoich przekonań oraz rad jakich udziela przyjaciołom. Jest bardzo utalentowana, jednak niezbyt pewna siebie. W tym sezonie jej przyjaźń z Natalią się zacieni, napiszą nawet wspólną piosenkę [klik]. Jej droga, którą łączy z Brodueyem znowu będzie kreta i pełna przeszkód. Czy Bromi przetrwa? i czy dziewczyny wspólnymi siłami przełamią swoje lęki?

LUDMIŁA

Mercedes Lambre tak samo jak jej postać zawsze jest i zawsze będzie divą Studio, musi się tylko nauczyć pracować z innymi, jeśli chce odnieść sukces jako piosenkarka. Podczas, gdy pogodziła się z Violettą i resztą ludzi zapowiada się dobrą dziewczyną, jednak nikt jej nie wierzy. I to nikogo pewnie nie zdziwi. Lud  obiecała się zmienić po pierwszym sezonie, jednak nie dotrzymała słowa i jeszcze bardziej manipulowała wszystkimi bardziej ich raniąc, aby tylko osiągnąć zamierzony cel, a to wszystko dla muzyki [klik]. Do jej życia przybywa nowe wyzwanie! Jedna decyzja sprawi, że będzie przebywała więcej ze swoją matką, Priscillą, czego dziewczyna niestety nie chce. Czy jednak te wydarzenia zmienią jej światopogląd?
NATALIA


Postać Alby Rico jest prawą ręką Ludmiły, choć czasami potrafi się jej sprzeciwić w czym bardzo pomógł jej Maxi,w  którym jest zakochana oraz inni uczniowie Studia. W nowym sezonie będzie się bardziej trzymać z Camilą tym samym odstawiając Ludmiłę na boczny tor. Czy dziewczyna wreszcie zrozumie, że może świecić bez blasku supernovy?FEDERICO


Tak jak sam Ruggero Pasquarelli pochodzi z Włoch. Odkąd w 1 sezonie wygrał konkurs U - mix i pojechał w solową trasę koncertową jego kariera wzbiła się na wyżyny, teraz będzie jeszcze lepiej. Chłopak nieustannie ćwiczy, aby poprawić swoje działania w show biznesie. Pomógł Ludmile odkryć jej prawdziwą naturę. Czy jednak kariera napsoci w ich związku [klik]?MAXI
Facundo Gambande świetnie się sprawdza w roli rapera! Nie można też zapomnieć o tym, że jest najlepszym tancerzem w Studio. Zabawny, dowcipny, kreatywny, marzycielski. Jasne jest dla niego, że muzyka jest jego powołaniem. Nadal będzie kontynuował swoją przygodę z chłopakami z zespołu. Poza tym szaleńczo zakochany w Natalii nie pozwoli jej utracić wiary w siebie.

ANDRES


Którego odgrywa Nicolas Garnier jest najlepszym przyjacielem Leóna. Wciąż niezdarny i roztargniony, jednak nadal myśli, że w niczym się nie myli. Czy w trzecim sezonie miłość zapuka do jego drzwi?

MARCO
Xabiani Ponce de León w tej roli jest naprawdę przeuroczy. Pochodzi z Meksyku, przeniósł się do Argentyny, aby móc odnaleźć ukochaną Francescę, która poznał z U - mix, zaraz po długich przekonaniach przez dziewczynę dostał się do Studia. W trzecim sezonie wydarzy się coś co odmieni jego życie. Czy Marcesca przetrwa?GERMANDiego Ramos gra tu nadopiekuńczego ojca Violetty. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje Priscillę i otwiera szanse na miłość tym samym komplikując nieświadomie życie córki. Nie podejrzewa ,ze jego życie stanie do góry nogami. Czy w końcu odpuści córce i odnajdzie miłość?

ANGELES


Piękna i mega utalentowana Maria Clara Alonso wpasowała się do tej roli jak nikt inny! Po odnalezieni siostrzenicy sytuacja wokół niej komplikuje się na tyle, że opuszcza Buenos Aires w 2 sezonie. W trzecim jednak powraca chcąc odnaleźć swoje korzenie. Powracając do Studio może spotka ja inna rzeczywistość niż tą, którą sobie wyobrażała (najpewniej chodzi o nowego nauczyciela śpiewu - Miltona). Czy odnajdzie swoje miejsce na ziemi i miłość swojego życia?"BETO " - BENVENUTOPrzed Pablo Sultani stoi większe wyzwanie niż kiedykolwiek, ponieważ jego postać będzie bardziej szalona niż wcześniej! Nadal wierny nauczyciel Studio. Czy odnajdzie prawdziwą miłość po nieudanej akcji z Jackie?
GREGORIO
Do tej pory despotyczny nauczyciel tańca pragnący za wszelką cenę zostać dyrektorem Studio. Teraz, kiedy odnalazł syna (jakim jest Diego) jego życie zmieni się na dobre. Przez chłopaka mężczyzna ma nowe aspiracje a jego osoba zmienia się na dobre. Opuści Studio, kiedy staną przed nim poważne wyzwania? Czy Rodrigo Pedreira poradzi sobie z tym wyzwaniem?


JADE
Florencia Benitez tak samo jak jej postać  nie może się obyć bez swojej elegancji. W drugim sezonie odkryła przed nami swój nieziemski operowy głos. W tym sezonie przejdzie przez dość nieprzyjemne sytuacje, które tylko wzbudzą w niej jeszcze bardziej chęć zemsty (tu najpewniej chodzi o Priscille). Czy zdoła uniknąć cierpienia?MATIAS


Joaquin Berthold odgrywa tu postać brata Jade. Po wyjściu z więzienia planuje więcej intryg niż kiedykolwiek wcześniej, aby zostać milionerem, cały czas wierny Jade. Teraz role się odwrócą, bo to on będzie musiał pilnować siostry.

PRISCILLA
Florencia Ortiz będzie tu nowa postacią. Wcieli się w rolę matki Ludmiły. Będzie próbowała podbić serce Germana [klik]. Jej córka (Ludmiła) to jej druga kropla wody. Jak zareagują na nowa sytuację rodzinną Violetta i Ludmiła?CLEMENT/ALEXANDRE

Jak już wiadomo "Frenchie" (bo tak Damiena Laurette nazywa ekipa, a to dlatego, że pochodzi z Francji) będzie nową postacią. Jego postać jest bardzo ambitna i marzycielska. Dołączy do Studio On Beat. Chociaż jest pozbawiony wolności będzie udawał kogoś innego, aby móc spełnić swoje marzenia, czego uniemożliwia mu jego ojciec Nicólas - milioner i właściciel hoteli na całym świecie. Violetta tylko będzie wiedziała co się dzieje, jednak to nie będzie dobre dla niej i Leóna [klik]. Czy uda mu się spełnić swoje marzenie, jakim jest bycie artystą nie powodując problemów no i oczywiście tak, aby León się o tym nie dowiedział?
GERY

Druga nowa postać w tym sezonie, w której rolę wciela się Macarena Miguel. Dziewczyna nie uzewnętrznia swoich pasji. Nie wyobraża sobie, że będzie wielką artystka póki nie odkryje powołania, przestając być tylko asystentką a stając się prawdziwą piosenkarką. Jest Meksykanką i jej powód przebywania w Studio różni się od innych uczniów. Nie wyklucza jednak zainteresowana muzyką. Całe jej życie przybiera nieoczekiwany obrót sprawy, gdy spotyka chłopaka w Studio On Beat (chodzi tu o Leóna) [klik]. Stanie się on dla niej powodem dla którego będzie podążała z a muzyką, która do tej pory była dla niej obca. Ta dziewczyna zrobi wszystko, aby dostać to czego chce. Czyżby to miało zaszkodzić Leonettcie?
I to na razie na tyle. Gdy pojawi się więcej informacji post zostanie zaktualizowany.


I co sądzicie? Ciekawie się zapowiada?


64 komentarze:

 1. Tinistas ola ❤19 lipca 2014 17:46

  Super post !!
  Druga

  OdpowiedzUsuń
 2. nie mogę się już doczekać nowego odcinka i mam nadzieję, że 3 sezon będzie świetny tak samo jak dwa wcześniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny post ^^
  A co do Leona czy on będzie jeszcze jeździł na Motocrosie ?
  Pozdrawiam.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież jak były te głosowania, żeby było coś od nas we 'Violetcie' to pisało, co ma byś narysowane/napisane na kasku Leona.

   Usuń
  2. Bedzie oczywiście i możliwe że będzie miał wypadek XD
   O Boziu byle nie :(

   Usuń
 4. Ha Przyjaźń Cami Fran i Violi ucierpi.Bo Camila będzie się przyjaźnić z Naty.I dobrze że znajdzie nową przyjaciółkę, która nie będzie jej odpychać na boczny tor tak jak to robiły Fran i Violetta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Camila zawsze w tej trójce była tak jakby odrzucana:(

   Usuń
  2. Ja uważam inaczej.
   Zawsze jak Cami tylko przychodziła, to od razu, bez słowa przywitania mówiła o swoich problemach...
   Bardzo lubię Cami i Cande, ale taka prawda..

   Usuń
  3. Zgadzam się już w 1 sezonie wraz z siostrą zauważyliśmy, że Camila jest traktowana przez Violettę i Francessce jak piąte koło u wozu i bardzo się cieszę, że zaprzyjaźni się z Naty- bo ją najbardziej lubię z dziewczyn oraz jest śliczna i ma pięky głos :)

   Usuń
  4. No i jak Vilu i Fram przytulają cami to takie dziwne miny strzelają

   Usuń
  5. racja w 1 i 2 sezonie Camila była takim człowiekiem w stylu "jest acha ok" może teraz znajdzie prawdziwą przyjaciółke

   Usuń
  6. Chcieli, aby w tym serialu były 3 przyjaciółki i tak zrobili- ale nie wyszło im to za dobrze, bo ponieważ wszystkich przyjaciół powinno się traktować tak samo, a zwłaszcza jak jest te "TRIO".

   Usuń
  7. W sumie dobrze, że Cami się zaprzyjaźni z Naty, bo tak naprawde Violka ukradła Camili przyjaźn z Fran. Bo Fran i Viola maja wiecej wspolnego i Viola razej gada z Fran a Cami jest tak zawsze gdzieś z boku.

   Usuń
  8. Anonim z 23.38 w sumie racja bo na początku 1 Cami i Fran były najkami nagle przychodzi Violetta i co non stop się kłócą, Camila już więcej czasu chyba spędza z Maxim niż z jej "najlepszymi kumpelami"

   Usuń
  9. No dobra, Cami może była trochę z boku ale to nie wina Violi. Jeśli już chcecie kogoś winić to najwyżej Fran. Ale i tak moim zdaniem dziewczyny były zgrane w trójke.

   Usuń
 5. Super!!! Zapowiada się bardzo ciekawie!!!<3

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczerze, to już nie lubię Gery :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi się wydaje, że ona zakocha się w Diega, a nie Leona. Ale znając życie będzie wszystko poplątane.

   Usuń
 7. Skąd macie te informacje? A post jak zwykle SUPER!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno zebrane ze wszystkich wywiadów itd.

   Usuń
  2. To jagbym mogła wiedzieć to skąd macie te informacje- będę bardzo wdzięczna.

   Usuń
 8. Matko ;o Ciekawie to mało powiedziane :D! Mam nadzieję, że Leon i Viola poradzą sobie ze swoimi problemami i bd szczęśliwi<3
  /+ świetny post :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawy post :) Oby Maca nie była taka jak Lara w 2 sezonie. Serio ,niech nie rozwalą Leónetty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No , no też się obawiam tego . :-)

   Usuń
 10. tak na serio to przyjaciolkami ZAWSZE było TYLKO FRANCESCA I VIOLETTA
  no nie oszukujmy sie ,ale taka prawda
  ale w tym sezonie wszystko moze sie zmienic... Ludmila ;/

  OdpowiedzUsuń
 11. No, trzeci sezon zapowiada się naprawdę ciekawie :)
  Już nie mogę się doczekać :D
  Buziaczki :***

  OdpowiedzUsuń
 12. Hahaahah chili Grey próbuje "ukraść" Leona a Alexander będzie miał sekret z Violettą to będzie ciekawe. No ale proszę nie rozbijajcie Leonetty nich choć raz będą ze sobą cały sezon ♥

  OdpowiedzUsuń
 13. wiadomo , że zawsze jakieś problemy i komplikacje muszą być ale już się boję co oni wymyśla , niech zostawią Leonette w spokoju po dwóch sezonach im się to troche należy , jakies małe problemy okej ale niech ich nie rozwalają bo stracą w oczach wielu fanów

  OdpowiedzUsuń
 14. Z niecierpliwością czekam na na 3 sezon.
  Ciekawa jestem jak Viola dowie się prawdy o Clemencie/Alexie i oby na serio nie zaszkodził on Leonettcie. Postać Gery mnie chyba najwięcej intryguje gdyż o niej najmniej wiemy i jest najbardziej tajemnicza.

  OdpowiedzUsuń
 15. Wcześniej jakoś nie przepadałam za postacią Gery (tak jakoś, intulicja :P), ale po przeczytaniu tego posta, jakoś bardziej ją polubiłam :D.

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy oni na prawdę muszą w każdym sezonie skłócić ze sobą Violettę i Leona? To już się robi nudne...
  W pierwszym sezonie był Tomas, w drugim Diego i Lara, a w trzecim (najprawdopodobniej) Gery i Clement, No ile można? Czy oni zawsze muszą się ze sobą kłócić z powodu głupiej zazdrości?

  OdpowiedzUsuń
 17. Ta cholerna Gery czy jak jej tam...JA JĄ DOPADNĘ I WŁASNYMI RĘKAMI WYKOŃCZĘ!!! Nie wcale nie dostanie tego czego chce!!!:@ Leonetta się nierozstanie chyba po moim trupie i cyba ona sama będzie musiała mnie zabić!

  OdpowiedzUsuń
 18. Wow, Gery zakocha się w.... o boże.. Leonie!?
  Boski post ;*

  Zapraszam disneypolonia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Mam nadzieje, ze Lu juz sie zmieni tak na serio, chcialabym ją zobaczyć w innej roli, nie tylko w tej złej
  Co do Cami o Naty to fajnie ze sie będą przyjaźnić ;)
  Ciekawi mnie ta Gera czy jak jej tam
  A to rozbijanie Leonetty, które ciągnęło się juz przez 2 sezony zrobiło sie juz nudne, no ale z drugiej strony cos się musi dziać, żeby nudno nie było.
  Oby szybko byla premiera w Polsce, teraz czekam na tą w Argentynie, bo hiszpański co nieco potrafie i cos tam moze zrozumie ;)
  Czekam na następne posty ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby w serialu się coś działo to raczej nie powinni powtarzać tego samego- chodzi mi tu o to rozbijanie LEONETTY- to staje się nudne scenarzyści powinni się bardziej postarać/wysilić

   Usuń
 20. Nie no nie przeżyję :// Francesca ma być PRAWĄ RĘKĄ Violetty? Jaja sobie robią?! Nie chcę, żeby znów powtórzyła się historia Ludmi-Naty :(( Pewnie Violka zacznie divować :// A ogólnie to dość ciekawie się zapowiada :D Nie mogę się doczekać ♥ P.S. marcesca-story.blogspot.com zapraszam! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się obawiam, że i Fran i Viola mogą zacząć gwiazdorzyć :// W końcu obie dostały ogromne szanse na rozwinięcie swojej kariery. Coś w stylu jakby były dwie Ludmiły z 1 i 2 sezonu (może nie tak egoistyczne, ale wiecie o co mi chodzi), które się ze sobą przyjaźnią, a Cami mogła tego po prostu nie wytrzymać i zaczęła przyjaźnić się z Naty.

   Usuń
 21. WTF Fran prawą ręką Violetty !? Zaraz Violka się w Ludmiłe zamieni

  OdpowiedzUsuń
 22. Po opisie Gery jestem pewna, że ona nie będzie z Diego.
  Więc myśle, że Diego się zakocha w Fran
  I pewnie zrobią 3 główne pary z najważniejszych postaci Leon-Viola, Fede-Ludmi no i Diego-Fran :D

  OdpowiedzUsuń
 23. haha też mnie to zdziwiło jak to przeczytałam xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ps. To do anonima z 19:26

   Usuń
 24. A co z naszą Justysią? Gra w końcy w tym serialu czy nie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gra, gra,ale nie będzie jej od 1 odcinka. :D

   Usuń
 25. Jak przeczytałam że Clement będzie miał sekret i tylko Violetta będzie o tym wiedziała do sobie wyobraziłam jak Leon będzie chciał go pobić a Viola go będzie broniła :( niestety tak może być :(

  OdpowiedzUsuń
 26. Tyle nowych bohaterów, napewno zamiesza nam w glowie . a szczegolnie ci z iloscvią.;)

  OdpowiedzUsuń
 27. Hahah w koncu beda Leona podrywac a nie ciagle Viole to juz sie staje nudne od 2 sezonów

  OdpowiedzUsuń
 28. A czy Diego nie miał przypadkiem zakochać w jakiejś dziewczynie, ale nie w Violetcie? ;O

  OdpowiedzUsuń
 29. Gery zapowiada się źle, ale Maca kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 30. Do Camili to macie racje.Na koniec 1 sezonu,gdy Vilu miała wyjechać to Viola dala Fran naszyjnik,a Cami książkę / Patrycja 2001

  OdpowiedzUsuń
 31. Francesca dostała naszyjnik po mamie Violetty, a Cami książkę a potem Viola wyprosiła Cami żeby jeszcze pogadac z Fran

  OdpowiedzUsuń
 32. Opis Diego jest nie zgodny ;p

  OdpowiedzUsuń