Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

18.04.2014

[Violetta 3] Trzeci sezon w pigułce!

[Violetta 3] TRZECI SEZON W PIGUŁCE

Nagrania jeszcze na dobre się nie rozpoczęły, a na naszym blogu ukazało się już całe pięćdziesiąt postów na temat właśnie powstającego w Estudio Baires w Buenos Aires trzeciego sezonu serialu Violetta. Oznacza to, że najwyższa pora uporządkować nieco naszą wiedzę na temat nowych wątków i postaci, które już niedługo zaobserwujemy na ekranie naszych telewizorów. Przedstawiamy Wam trzeci sezon Violetty w pigułce!

Post ten jest bardzo długi, dlatego prezentujemy Wam spis treści. Klikając na nagłówki, przenosicie się do tej części postu. 

Spis treści

Pierwsze przesłanki
Muzyka w serialu
Kto zostaje, a kto odchodzi z obsady
Hola, Barcelona!
Ruszają nagrania!
Kogo nowego zobaczymy w obsadzie?
Jakie przemiany przejdą obecne postacie?
Przewidywane wątki
Co wiemy na pewno?/Niepotwierdzone informacje


Pierwsze przesłanki

Zacznijmy od samych początków, czyli sierpnia, kiedy trzeci sezon był tylko nieśmiałym marzeniem fanów zauroczonych serialem. Wtedy to na nasze pytanie odnośnie dalszych losów serialu odpowiedział nam sam Martin Saban, reżyser, informując o tym, że sam również wiąże wielkie nadzieje w związku z kontynuacją Violetty. Bardzo ważne były jego słowa odnośnie tego, że zaimponowało mu, że piszą do niego nawet fani z tak odległego (i pewnie egzotycznego dla takiego Argentyńczyka J) kraju jak Polska. Post ten znajdziecie tutaj

Nieco później, bo osiem dni od tego wydarzenia, na portalu Ciudad pojawił się artykuł o tym, że decyzja o powstaniu kolejnego sezonu została podjęta ze skutkiem pozytywnym dla wszystkich fanów (klik). Diego Ramos udzielił również krótkiego wywiadu, w którym poinformował o tym, że nagrania rozpoczynają się w kwietniu 2014 roku (klik). Marzenia V-lovers zaczęły się ziszczać.

Scenariusze do trzeciego sezonu zaczęły powstawać w grudniu, o czym poinformował nas Diego Carabelli, scenarzysta na swoim Twitterze:


Muzyka w serialu

Pod koniec lutego dla V-lovers nastały radosne dni, albowiem obsada potwierdziła, że rozpoczęli nagrania ścieżki dźwiękowej do trzeciego sezonu, o czym pisaliśmy tutaj.
Muzyka z drugiego sezonu diametralnie różni się od tego, z czym spotkaliśmy się w trakcie emisji pierwszego. Serial przeszedł w bardziej komercyjne dźwięki i pod tym względem muzyka była bardzo charakterystyczna i zróżnicowana, począwszy od spokojnych, miłosnych ballad, a na rock&rollu skończywszy.

Martina zapowiedziała, że pierwsza piosenka i teledysk sprawi, że umrzemy! Nie wiem jak Wy, ale my nie możemy się doczekać! :)
Jednocześnie wraz z nagraniami znowu poruszony został temat czołówki, która zdaniem wielu stała się nieadekwatna do przygód głównej bohaterki. Jak sądzicie, czy możemy w tym przypadku liczyć na nową, zwalającą z nóg czołówkę do serialu, składającą się zarówno z nowych napisów początkowych, jak i tematu przewodniego, którym do tej pory jest En mi mundo?


Kto zostaje, a kto odchodzi z obsady?

Wiele plotek i zamieszczania wzbudził artykuł opublikowany w jednej z gazet (klik) traktujący o tym, że nie zobaczymy w nim Clary Alonso (Angie), co okazało się nieprawdą, ponieważ Clara potwierdziła swój udział w trzecim sezonie już w styczniu tego roku (ten post oraz ten post). Wkrótce potem swój udział potwierdziła Candelaria Molfese oraz Alba Rico, o czym napisaliśmy w tym poście. Cande w swoim tweecie wstawiła zdjęcie Facundo, pytając fanów, czy chcieliby, aby taką fryzurkę miał również w trzecim sezonie, czym potwierdziła jego udział w nim. Diego Ramos również zrezygnował z całego mnóstwa propozycji, na rzecz roli ojca Violetty (klik).


W końcu, w sieci pojawiło się zdjęcie w którym zaprezentowano nam pełną obsadę i kilka nowych osób w niej. Odetchnęliśmy z ulgą na widok znajomych imion, m.in.: Maroti, Parodi, Jade, Matias, Gregorio, Beto, Pablo, Antonio, Olga, Ramallo, Broduey, Andres, León, Diego etc. Kliknij, aby przejść do tego postu.

Kogo jednak w tym gronie zabrakło?
Otóż Lary, czyli Valerii Baroni, która na swoim twitcamie (klik) potwierdziła, że nie weźmie udziału w serialu oraz Jackie, czyli Valentiny Frione. Z serialem na dobre pożegnała się również Carla Pandolfini - odtwórczyni Esmeraldy. Zostało to potwierdzone przez Tini w FansWorld En Vivo, że Tomas (Pablo Espinosa) NIE WRÓCI do serialu (klik).

Na pewno wiele osób ucieszyło się na wieść o tym, że wracają też stare twarze, a w tym Lucia Gil - odtwórczyni roli Leny, siostry Naty.


Czy w Violetcie zobaczymy też Lali Esposito?
Nie jest to potwierdzone, ale nieprawdopodobne również nie, ponieważ nie tak dawno temu, podczas nagra do programu, Ignacio Riva gościł na swojej kanapie w The U-Mix Show (który jest ściśle związany z Violettą i gości u siebie tylko aktorów z obsady) Lali Esposito - argentyńską piosenkarkę i aktorkę, która, co jest bardzo prawdopodobne, być może wystąpi w trzecim sezonie Violetty jako postać epizodyczna. Świadczyć może o tym również zdjęcie z Martinem Sabanem, reżyserem. Więcej o tym w poście tutaj.


Hola, Barcelona!

Na początku marca, Tini podzieliła się na Twitterze informacją o tym, że jedzie do hiszpańskiej Barcelony, aby nagrywać nowe odcinki do serialu (klik). Tę samą wiadomość zamieścili również Ruggero oraz Lodovica, co już na dobre dało nam do zrozumienia, że trzeci sezon będzie bardzo emocjonujący! Z barcelońskich nagrań wynikło wiele bardzo interesujących sytuacji. 
Zacznijmy od tego, że w barcelońskich odcinkach zobaczymy Violettę, Leona, Federico, Ludmiłę i Francescę. 
Nagrywano głównie na nadbrzeżu: na plaży tuż nad samym brzegiem morza, prawdopodobnie porcie (Ludmiła&Fede), alejach spacerowych (Ludmiła&Violetta). Wiele materiałów pochodzi z placu przed centrum Montjuić. Obsada zahaczyła również o rynek w Bogueri.


Czego możemy się spodziewać po Barcelonie? 
     ♣ co najmniej kilku odcinków (ze względu na kilka różnych strojów, które nosiły postacie)
     ♣ prawdopodobnie pocałunku Leona i Violetty nad samym brzegiem morza!
     ♣ sceny, kiedy Leon wręcza Violetcie kwiaty
     ♣ Ludmiły wymieniającej koło od samochodu
     ♣ wielu wspólnych scen Ludmiły i Violetty, co może oznaczać, że te dwie się zaprzyjaźniły
     ♣ scen Ludmiły z Federico


Ruszają nagrania!

Drugiego kwietnia ruszyły nagrania w Buenos Aires., co spotkało się gromkim aplauzem zarówno ze strony rozochoconych fanów, jak i obsady, która nie omieszkała poinformować o tym na Twitterze.Sceny na lotnisku
W środę Estudios Baires zmieniło się nie do poznania, bo nabrało wyglądu prawdziwego lotniska, gdzie Violetta i Ludmiła miały okazję z turkoczącymi walizkami wracać z podróży (lub wyjeżdżać) prawdopodobnie z menadżerką (?) w osobie postaci o imieniu Priscilla. Czwartkowe nagrania również wyglądały podobnie, chociaż tym razem dziewczętom towarzyszył Maroti. Wygląda na to, że kariera Ludmiły i Violetty ruszyła znacząco do przodu w trzecim sezonie. Kogo nowego zobaczymy w obsadzie?
Na zdjęciu ze scenariuszem widać doskonale kilka nowych imion, które były na językach wszystkich fanów serialu na Twitterze. Na szczęście w wielu przypadkach nie musieliśmy długo czekać na jakieś wieści.

***
Alexandre | ZAGRA GO DAMIEN LAURETTA
W scenariuszu został określony jako "Clement (będzie Alexandre'm)", co sugeruje nam intrygę. I to samo potwierdziło francuskie Disney Channel, mówiąc o nim jak o nowym uczniu Studio, który skrywa pewien sekret... Brzmi tajemniczo. Sam Damien Lauretta jest Francuzem, znanym między innymi z X-Factor, który dość szybko zaprzyjaźnił się z obsadą. Co do niego, że dołączy do ekipy Violetty, akurat nie miałyśmy zbyt wielu wątpliwości (klik post / klik post).


Gery | ZAGRA JĄ MACARENA MIGUEL
O Mace Miguel, rodowitej Meksykance, która jest znaną twarzą w swoim kraju, ponieważ wystąpiła w ponad pięciuset reklamach, usłyszeliśmy miesiąc temu i dość szybko plotki o jej uczestnictwie w trzecim sezonie się potwierdziły (klik post, klik post). Nie wiadomo jednak, kim tak naprawdę będzie Gery. Milens w swoim poście (link wcześniej) rozważała, że mogłaby być kobietą z wytwórni (rolę tę jednak przypisaliśmy już Priscili), ale coraz częściej skłaniamy się ku wersji, że zagra kolejną uczennicę. Jako że Ludmiła ma rzekomo zmienić się na lepsze, całkiem prawdopodobne, że Gery będzie kolejnym czarnym charakterem w serialu, a może nawet nową miłością Diego.


Nicolas | ZAGRA GO NACHO GADANO
Potwierdzony przez samego Victora Tevaha, Nacho Gadano, wcieli się w postać Nicolasa - bogatego właściciela sieci hoteli, o którym pisaliśmy, że być może będzie idealną partią dla naszej samotnej Jade. Nie ulega wątpliwości, że pierwszy odcinek odbędzie się prawdopodobnie w jednym z jego hoteli (ze względu na obecność jego, ochrony i recepcjonistki w scenariuszu).Milton | ZAGRA GO RODRIGO FRAMPTON
Co do tego pana mieliśmy pewne wątpliwości, jednak wszystkie zostały rozwiane za sprawą follow od obsady dla niego oraz wspólnych zdjęć, między innymi z Damienem Laurettą oraz Mechi Lambre. Kim jest Milton? Prawdopodobnie nowym nauczycielem w Studio! Wszystkie argumenty znajdziecie tutaj.


Priscila | ZAGRA JĄ FLORENCIA ORTIZ
Na zdjęciu scenariusza pierwszego odcinka znalazło się jeszcze jedno imię, mianowicie: Priscila, co nie budzi wątpliwości, że mamy do czynienia z nową postacią. Jak okazało się całkiem niedawno (w tym poście) - aktorką odgrywającą jej rolę jest nie kto inny jak Florencia Ortiz. Kim będzie? Redakcja przypuszcza, że menadżerką, albo osobą odpowiedzialną za przebieg kariery uczniów Studio, może kobietą z wytwórni.Jakie przemiany przejdą obecne postacie?

   ♣ Nie możemy zaniedbać postaci Angie, o której przecież wszystko się zaczęło, a która miała bardzo istotny wkład w życie Violetty. Jak Clara Alonso potwierdziła w programie FansWorld En Vivo, gwałtownej zmianie ulegnie cała garderoba jej postaci. Już nie będzie tak kolorowa, ponieważ zastąpią ją stonowane barwy i kroje. A co za tym idzie, prawdopodobnie odmiana ta będzie dotyczyła również charakteru ciotki Violetty, która ma bardzo dojrzeć w czasie mieszkania we Francji i spoważnieć. Jakie jednak będą tego wszystkiego efekty, dowiemy się w maju, kiedy Clara wróci na plan Violetty. Kliknij, aby przejść do postu.

 ♣ Kolej na postać, która bardzo namieszała w drugim sezonie, wywracając do góry nogami życie uczuciowe naszej Violetty. Mowa oczywiście o Diego, dla którego nie przewidziano szczęśliwego zakończenia, jeśli chodzi o sezon drugi (praktycznie całe studio zaczęło tworzyć związki, kiedy Violetta z nim zerwała). Jak okazało się z wywiadu Diego Domingueza dla magazynu Si!, Diego w trzecim sezonie przejdzie całkowitą przemianę! Co powiedział Hiszpan na ten temat?   kliknij, aby przejść do postu
Zobaczycie, że zmieni się niesamowicie.  Już nie jest takim draniem jakim był, sarkazm, ironia, że chciałem zdobyć Violettę. W tym sezonie zakocha się naprawdę. Zacznie być prawdziwą postacią. Powraca całkowicie odmieniony. Zobaczymy Diego dużo bardziej zamyślonego, nostalgicznego.

     ♣ Kolejna przemiana, tym razem zarówno szokująca jak i wyczekiwana przez tysiące, dotyczyć będzie Ludmiły! W programie FansWorld, odtwórczyni roli antagonistki w serialu, Mercedes Lambre, opowiedziała o losach supernowy w trzecim sezonie. Z jej słów wynika, że Ludmiła przejdzie przemianę na lepsze, ale tym razem będzie to przemiana definitywna [nieudawana, tak jak w drugim sezonie]. Pewnie ogromną zasługę w tym wszystkim będzie miał nasz Federico, z którym Ferro będzie miała wiele słodkich scen. kliknij, aby przejść do postu


     ♣ Wciąż nie znamy zakończenia drugiego sezonu w wersji spolszczonej i wielu rzeczy musimy się domyślać, ale jedno jest pewne - Leon i Violetta (Martina Stoessel) znów się zeszli, a tym razem ten związek jest o wiele silniejszy, wzmocniony przez wiele ciężkich prób (Tomas, Diego, Lara). W ostatnich odcinkach drugiego sezonu będziemy świadkami wielu scen, kiedy ta para wyzna sobie miłość oraz przyrzekną, że "nic ich już nie rozdzieli, bo ta miłość płynie z przeznaczenia". Więc czy to może oznaczać koniec zazdrosnego Leona (Jorge Blanco), którego ataki nadopiekuńczości powtarzały się jeden po drugim w czasie drugiego sezonu? Czy w trzecim sezonie wejdą na całkowicie nowy etap zaufania i nie pozwolą, aby ktoś między nich wszedł, tak, jak stało się to wcześniej aż dwa razy? Cały finał i fabuła drugiego sezonu wskazują na to, że tym razem tak właśnie będzie.


     ♣ Kolejną sprawą jest relacja Violetty z jej ojcem, Germanem Castillo (Diego Ramos). Jak dotąd, przez okres stu sześćdziesięciu odcinków byliśmy świadkami bezustannych kłamstw tych dwojga (Violetta nie powiedziała Germanowi o tym, że chodzi do Studio, German nie powiedział o tym, że Violetta ma ciotkę, German ukrywał prawdę o tym, że jest Jeremiaszem). Pod koniec drugiego sezonu, w ostatnich odcinkach nastąpiło prawdziwe pojednanie ojca z córką, która dowiedziała się prawdy o Jeremiaszu i poczuła się zdradzona. Piosenka będąca tworem Germana i jego zmarłej żony, Marii, została hymnem pojednawczym, dzięki czemu w trzecim sezonie możemy być świadkami całkowitej odmiany w relacjach Germana z córką. Być może nie będzie już tak bardzo nadopiekuńczy i zaufa Violetcie na tyle, aby dać jej prawdziwą wolność na jaką zasługuje. 


     ♣ Należy jeszcze wspomnieć o Jade (Florencia Benitez), przez dwa sezony zakochanej na zabój w Germanie, uzależnionej od jego obecności w swoim życiu. Nie jest to nic potwierdzonego, ale z racji na obecność Nacho Gadano w serialu (który gra Nicolasa) istnieje szansa, że nasza elegantka zmieni obiekt swoich uczuć na przystojnego biznesmena z szeregiem hoteli. Więcej o "Nowej Jade" napisaliśmy w tym poście.


Przewidywane wątki

Główna fabuła trzeciego sezonu
Zgodnie z artykułem w tym poście główna fabuła trzeciego sezonu nie będzie toczyła się wokół miłosnych zawirowań między głównymi bohaterami, ale wokół nieco bardziej poważnej kwestii, mianowicie zbliżającej się dorosłości i powiązanej z nią rosnącej sławy uczniów. Z artykułu dowiedzieliśmy się, że coraz popularniejsi bohaterowie staną przed wyborami między swoimi ambicjami i marzeniami, a rozpadającą się grupą i Studio, które znajdzie się z tego powodu w niebezpieczeństwie. 

To brzmi jak materiał na zakończenie serialu, co potwierdzałoby wcześniej przekazaną do wiadomości publicznej przez Adriana Suara (producenta) informację, jakoby trzeci sezon miał być ostatnim, a nasza wspólna podróż z postaciami zakończyła się w tym momencie.


Szpital i... wypadek?
3 i 4 kwietnia tego roku w Escobarze, a konkretnie w klinice rehabilitacyjnej Fleni kręcono... Violettę! Właściciele potwierdzili, że faktycznie odbyły się tam nagrania. Wywołało to od razu wiele plotek i hipotez, z czego jedna raczej nie pozostawia wątpliwości - ktoś z postaci ulegnie wypadkowi, więc przyjaciele go odwiedzą. Ale kto to może być? Typem Milens jest Maxi, o czym pisała w tym poście. O samym Escobarze oraz dowodach potwierdzających nagrania możecie przeczytać tutaj.


Epizod we Włoszech? 
W jednym ze swoich wywiadów, Lodovica oraz Ruggero opowiadali o tym, że chcieliby, aby w trzecim sezonie było więcej wspólnych scen Franceski i Federico oraz pragną, żeby te postaci mogły w Violetcie odwiedzić swoje rodziny we Włoszech. O takim samym marzeniu opowiedziała Martina, która również pragnie nagrać odcinek w tym kraju. Jak sądzicie, czy były to tylko luźne propozycje, czy może obsada chciała nas naprowadzić na pewien trop i wskazać, że istnieje taka możliwość? W końcu Violetta do tej pory zarobiła już tyle pieniędzy, że bez wątpienia Pol-kę i Disney stać na taką ekstrawagancje jak dodatkowe nagrania we Włoszech. Więcej o tym przeczytasz tutaj


Ludmiła i Violetta jako przyjaciółki
Bazując na zasłyszanych plotkach, oraz przede wszystkim tym, co Martina Stoessel powiedziała podczas poniedziałkowego nagrania programu FansWorld, najprawdopodobniej przeżyjemy prawdziwy zwrot akcji w relacji na linii Ludmiła-Violetta, ponieważ te dwie... zaprzyjaźnią się! Coś, co wcześniej, z racji charakteru Ludmiły, wydawało się nieprawdopodobne, ma się ziścić właśnie w czasie trzeciego sezonu. Jakby tego było mało, Tini powiedziała, że i Ludmiła, i Violetta będą się czuły osaczone. Zapytana w żartach, czy Lu i Vilu będą parą, odpowiedziała, że "kiedy ktoś się w kimś zakocha, czyjś ojciec...", co tylko potęguje naszą ciekawość, ale nie wyjaśnia tak naprawdę niczego. Fakt faktem, ilość wspólnych scen Ludmiły i Violetty nie pozostawia złudzeń, że wszystko w ich relacji się zmieniło! (Kliknij)


Urodziny Violetty
Nie tak dawno temu, na stronach Disney Channel mogliśmy głosować w specjalnej ankiecie, której wynik miał zaważyć na szczegółach, które zaobserwujemy w trzecim sezonie serialu. Jednym z takich wyborów było to, co León miał wręczyć Violetcie. Do wyboru były same łakocie, a ich punktem łączącym była świeczka, co świadczy o tym, że będziemy świętować urodziny Violetty. Swoją drogą, wielką tajemnicę stanowi to, które to będą urodziny, bo, jak wiadomo, jest to od dwóch sezonów kwestia sporna. Kliknij, aby przejść do postu. 


Co wiemy na pewno?


 1. Lodovica Comello w nagraniu dla radia DeeJay (klik) potwierdziła, nagrania trzeciego sezonu potrwają aż 9 miesięcy, co oznacza, że zakończą się dopiero na przełomie listopada i grudnia. W tym samym wywiadzie powiedziała również, że sezon będzie miał, tak jak zwykle, 80 odcinków.
 2. Dzięki zdjęciu udostępnionemu przez Thomasa Goldschmitda (klik), możemy wnioskować, że trzeci sezon prawdopodobnie zacznie się od jakiegoś widowiska, o czym świadczą takie osoby na scenariuszu pierwszego odcinka jak "recepcjonista", "ochroniarz", co sugeruje albo hotel należący do Nicolasa i być może występ w nim.
 3. Lodovica w wywiadzie dla Eska.pl powiedziała, że w serialu pojawią się nowe związki. Jak myślicie, o kogo może chodzić? (klik)
 4. Po wakacjach uczniowie wrócą do ostatniej klasy w On Beat Studio
 5. Tatuaż Martiny Stoessel "All you need is love" na potrzeby serialu zostanie zakryty. 

Niepotwierdzone informacje


 1. Mechi i Tini mają mieć wspólną piosenkę
 2. Ma pojawić się więcej solowych utworów 
 3. Czyjś ojciec ma się zakochać.
 4. Milens nie usłyszała dokładnie tego, co Tini powiedziała na FW, ale w związku z Diego ma być "ponowne zjednoczenie" i wynikną z tego problemy z Ludmiłą. 

59 komentarzy:

 1. Nie mogę się już doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda że 3 sezon będzie ostatnim ;(

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. nie wiadomo czy bedzie ostatni. są plotki, ze w 6 SEZONIE leon oswiadczy sie violi a german angie. Nic nie wiadomo

   Usuń
  4. O nie serio nie wierze w to ze ktos moze byc tak glupi. Nie przepraszam ze to pisze ale nie moglam tego nie skometowac. Jeszcze nie ma konca 3 sezonu 4 nie jest wogule jeszcze planowany a ty tu wyskakujesz ze w 6 leon oswiadczy sie violi a german angie. Prosze zastanow sie najpierw a pozniej pisz.

   Usuń
 2. Super post :) Liczę na wspólną piosenkę Mechi i Tini <3
  P.S. 1 xdd

  OdpowiedzUsuń
 3. Post świetny ! Dużo się napracowałyście! Uwielbiam was za to ! <3
  ps. w :Co wiemy na pewno" w punkcie 2 jest napisane "drugi sezon najprawdopodobniej..." pewnie to błąd wynikający z przeoczenia a ja wam po prostu chciałam powiedzieć że tam ma być "trzeci sezon" <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że Priscilla okaże się mamą Ludmiły i być może zakocha się w niej German. To by wydawało się nawet logiczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też myślę, że Priscila będzie mamą Lu :)

   Usuń
  2. Ja też myślę, że może być mamą Ludmiły

   Usuń
  3. też tak uważam
   ~klaudia

   Usuń
  4. no ja tez tak mysle i ze poznają się na tym lotnisku bo ona przyjedzie po Ludmile a german po viole pozatym to niezle ze najwięksi wrogowie stana się siostrami:D

   Usuń
 5. Cudowny post. Mam pytanie (odbiegające id tematu posta): Czy Tini umie mówić po angielsku? Czy w ogóle którykolwiek aktor z Violetty potrafi???
  Proszę o jak najszybszą odpowiedź!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, Tini umie :) Lodovica także, Jorge i chyba jeszcze kilka osób :)

   Usuń
  2. Wielkie dzięki :) Bardzo mi pomogłaś. Aha i czy na tej fladze może być coś po angielsku? Czy raczej nie???

   Usuń
  3. Może tak? Bo ona śpiewa po angielsku, a jej nowa piosenka też jest więc na pewno umie go doskonale!

   Usuń
  4. Nasza korespondentka z Wielkiej Brytanii, która była na koncercie Tini w Londynie twierdzi, że Tinita doskonale posługuje się angielskim ;) Więc jasne że możesz! Choć dobrze byłoby dodać i coś po polsku :)

   Usuń
  5. Też się zastanawiam nad polskim...O Bosh, mam kolejne pytanie :D
   Mogę napisać na fladze (po angielsku :D)dla i od????????

   Usuń
  6. Hymm nie wiem za bardzo jaki koncept ci się tam kroi, ale myślę że możesz XDD

   Usuń
  7. Wpadło mi kolejne pytanie:
   Czy znacie emaile aktorów??

   Usuń
  8. Do wiadomości publicznej są podane tylko te, które widzimy na ich stronach internetowych.

   Usuń
  9. Ja znam do Lodo

   Lodo: magament@lodovicacomello.com

   Usuń
 6. ...a co z Gregorio? (post jak zwykle - genialny :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, ja chcę Gregorio! Może to on się właśnie w kimś zakocha. W końcu to czyjś ojciec, nie?

   Usuń
  2. Gregorio nadal będzie postacią Violetta ( zobacz zdjęcie scenariusza )

   Usuń
  3. Właśnie! Zapomnieliśmy o takiej alternatywie! Powinni już dać Germanowi spokój i zająć się kimś innym, a jedynym ojcem jakiego znamy (nie licząc tego od Francesci) jest Gregorio i to może taką odmianę powinniśmy rozpatrzyć ^^

   Usuń
  4. właśnie, a Tinita w FW powiedziała, ze "jeżeli czyjs ojciec się w kims zakocha, to..." i urwała, czyli może faktycznie Gregorio, hmm, ciekawie się robi XD

   Usuń
 7. co do lali esposito. na zdjęciu widać ze jest blondynka a tini powiedziała ze na jeden epizod do serialu stała sie blondynka. wydaje mi sie ze one moga miec cos wspolnego

  OdpowiedzUsuń
 8. O matko, kocham was! lepszego bloga nie widziałam!

  OdpowiedzUsuń
 9. wilczur wróciła do formy! jeeeej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ekhem.. To nie jest Wilczur tylko Wiolczur XDD
   Super post! Kocham was <333

   Usuń
 10. kij z priscilla, jade u reszta. germangie forever! :(

  OdpowiedzUsuń
 11. już mi się podoba styl Lodo w 3 sezonie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Skoro będą nowe związki... nie wiem sama co mam o tym myśleć ale jak rozwalą Leonette to to się zrobi nudne -,- może Diego - napewno. pewnie zakocha się w tej Priscille, a jak nie to nwm ;// Gdyby się tak zastanowić to fajnie by było jakby była taka para: Diego i Cami (głupie pomysły moje lol)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak samo myślę, przecież Leonetta była rozwalana
   W 1 sezonie dużo razy w drugim tez rozstali się
   To już by było nudne
   Ja też myślę o Diemi lub Cago xd
   Ale jest przecież na koniec sezonu Brodmi, wiec odpada.
   A może Diery lyb Gago :D

   Usuń
 13. Czekam z niecierpliwością <3 Ale jakoś ta Lali nie przypadła mi do gustu ;c To chyba przez ten post, co żeście o niej napisały. :D Ale chyba bez niego też bym jej nie lubiła. Podoba mi się fabuła 3 sezonu, rzeczywiście, oni będą mieli już z osiemnaście lat ! ♥ Czekam, czekam i czekam ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Super post:-)
  Szkoda, że trzeci sezon ma być pożegnalnym:'(

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja z ch nowych postaci wywnioskowałam że dwie osoby mogą rozwalić Leonette xd
  Gery i Alexadnre
  Choć myślę, że Leonetta była tak rozwalana.
  Ze teraz przejdą na Naxi, Fedemile lub Marcescę.
  Oczywiście ja tylko myślę i podsuwam propozycje :D
  Super post i dziękuję za takie podsumowanie wow poświęcenie !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naxi, Marceska i Bromi też już przecież były rozwalone. Tylko Fedemila dopiero się zaczęła i nie miała jeszcze okazji być rozwlona

   Usuń
  2. No tak, ale Leonetta najwięcej przeszła, więc ponowne jej rozwalanie i ta sama historia jak z pierwszego i drugiego sezonu była by już nudna...

   Usuń
 16. A będzie Naxi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie tak :) Biorąc pod uwagę, że 2 sezon zakończył się dosyć płomiennym uczuciem Natalii i Maxiego, to przynajmniej na początku na pewno będą parą. Myślę, że potem mogą się po nich ''przejechać'' jak to pisały moje poprzedniczki, bo była to dość mało ''przejściowa'' para.

   Usuń
 17. a co do LU i VIOLI bo ona powiedziała ze kiedy ktoś się w kims zakocha czyjis ojciec to może chodzi o to ze German zakocha się w matce ludmily?

  OdpowiedzUsuń
 18. fajny post
  fajnie by było jak by było więcej duetów ludmi i vilu.
  bo po piosence si es por amor to się dowiedziałam że super przmią razem.
  ps. nie mam konta gogle i nie chce ale pod moimi anonimowymi postami będę się podpisywać.
  ~ klaudia

  OdpowiedzUsuń
 19. Wydaje mi się że tata Violi zakocha się w mamie Fede a ze on jest z Ludmi, to one będą taką jakby rodziną :D
  A te nowe pary to pewnie chodzi o Diego i jakas nowa dziewczyne.

  OdpowiedzUsuń
 20. Violetta w 3 sezonie powinna skończyć 18 lat :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Jejku! Im więcej czytam tym bardziej nie mogę się doczekać, a przyrzekłam sobie, że nie będę oglądać Violetta3. Jednak wiem, że na pewno nie dotrzymam słowa:) Te wszystkie nowe postacie i wątki. Masakra! Po prostu ciekawi mnie postać Priscilli, chcę widzieć Ludmi wymieniającą koło i w ogóle tę jej przemianę oraz Fedmilę. Boję się co będzie z Leonettą, bo nie powinni już ich rozdzielać. Czas na rozwalanie innych związków, bo Leon i Viola najwięcej przeszli-czas dać im spokój!
  A co do "zakochanego ojca" to obstawiam Gregorio. Jest ojcem? Jest:) Był zakochany? Nie, więc czemu nie moglibyśmy widzieć zakochanego właśnie jego:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu sobie przyrzekłaś, że nie będziesz oglądać?

   Usuń
 22. O NIE VIOLETTA 3 TO OSTATNI SEZON :(((

  OdpowiedzUsuń
 23. ok macie racje leonetta dużo pszeszla i nie powinni ich rozwalać w 3 sezonie ale nie ze teraz czas na inne pary bo mimo ze miedzy leonetta stawali lara thomas i diego nie tylko oni mieli problemy wesmy marcesce oni tez byli rozwalani przez ane a marco jest dopiero w 2 sezonie wiec fran przez caly sezon nie miała chłopaka a w 2 wcale nie mieli bajkowego związku to wyjazd fran ana te ich sprzeczki naxi i brodmila w sumie tez nie byli ze sobą caly 2 sezon wiec jakby tez byli rozwaleni a fedmila to samo co marcesca zakochali się w sbie dopiero w polowie 2 sezonu a para to nie wiadomo czy wogole sa wiec tez lud nie miała długo chłopaka i jak tak patrząc to nie tylko leonetta miała problemy i mowiac ze im powinni odposcic a inne pary rozwalać jest nie fair

  OdpowiedzUsuń
 24. Boskie!z każdym sezonem Violetty nie mogę się doczekać tych emocji! z bloga violetta29032002.pinger.pl

  OdpowiedzUsuń
 25. Super post :) Podziwiam wasz wkład pracy w tego bloga. Jesteście 100 razy lepsze od V2P , bez porównania. Macie klasę, styl :) Wasz blog jest genialny ;) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Post jest okej ale ta gatka że dorosłość,wybory,kariera i ostatnia klasa (a tak na prawde to nie wiemy ile mają tam klas) to przesada ponieważ jest to serial dla dzieci a nie film dla nastolatków o problemach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dla mnie to to serial dla dzieci nie jest, tylko dla nastolatków xd

   Usuń
  2. Ale w każdym radzie nie jest to serial o problemach i dorosłości xd

   Usuń